Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

2 minuty temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 4/5

4 w lotto ile?

21 kwi 2012 - 23:03:05

ja za 3 wygralam 24zł ;P

4 w lotto ile?

21 kwi 2012 - 23:04:33

Cytat
czarna7777
4 w każdym losowaniu mają inną kwotę , to zależy od tego ile osób wygra chyba, sprawdz na stronie totka, tam jest napisane ile osób wygrało i kwota
zwykle jest do od 100zł do 200zł

4 w lotto ile?

21 kwi 2012 - 23:06:35

haha nigdy nie zapomnę jak z mamą poszłyśmy sprawdzić po jakiś wielkich milionach do wygrania czy coś wygrałyśmy,więc idziemy do osiedlowego sklepu tam mają od razu punkt lotto i dajemy ten kupon/los i baba za kasą wielkie oczy i mówi "Przepraszam ale w obecnej chwili nie posiadamy w kasie tylu środków żeby wypłacić Pani wygraną" No więc z mamą pędzimy jedziemy do centrum do jakiegoś większego punkt(nakierowała nas ta baba zza kasy) więc już tu biegiem pewnie mamy co najmniej milion, podekscytowane w sklepie nie spytałyśmy się ile wygrałyśmy, mama dzwoniła już do znajomego prawnika żeby pozałatwiać sprawy(wiecie sprzedaż mieszkania, podatek itp. ) no i jesteśmy na miejscy dajemy znowu ten los a oni nam wypłacają 100zł ahahhahahaha!!! Normalnie myślałam że tam padnę!!!Też miałyśmy właśnie 4 :) a depresję przez co najmniej miesiąc :D hahaha niezapomniane przeżycie :)

Więc pewnie będzie koło miliona stówki :D

4 w lotto ile?

03 wrz 2012 - 11:41:31

dwie liczy do 6, a pomyślcie o piątce. Siedzimy kiedyś z bratem przy komputerze a na dole ruch jak nie wiem, krzyk. To lecimy na złamanie karku,a moja mama z siostrą skaczą z radośći bo piątkę mama trafiła. Najpierw tez radosc, a potem tez "dlaczego nie szóstka?" :D ale tak miało być i 7tysięcy to też uciecha :D

4 w lotto ile?

03 wrz 2012 - 11:43:06

wow
gratki

4 w lotto ile?

03 wrz 2012 - 11:44:03

Łał ! ja najwyżej 4 trafiłam. a 7 tys. to już fajna kaska :)

4 w lotto ile?

07 cze 2013 - 05:13:21

gratuluje

4 w lotto ile?

07 cze 2013 - 07:28:40

o kurcze, też muszę sprawdzić :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakieś półnagie ciałka by się przydały! :)