Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wiezycie w horoskopy?

17 paź 2012 - 14:04:51

Ja czasem przeczytam, ale bardziej dla zabawy. I najczęściej czytam po- czyli jak ważnosc horoskupou mija :D


za to gdzieś tam wierzę, w znaki zodiaku :) oczywiście, nie jakos tam oglnie, ale jak przeczytal cos o moim znaku- z konkretnym ascendentem- to wszystko sie zgadza. I chcę uprzedzic- sprawdzalam inne opisy, dla innych znakow-i nie pasowaly rowniez do mnie. Jak się wyznaczy swoj ascendent w znaku to mówi dużo charakterze danej osoby. Zaraz mi powiecie, ze przeciez kazdy jest inny- ale czy nie zauwazyliscie ze z jednymi osobami sie lepeij dogadujecie, inne was nudzą, reszta irytuje? Albo rodzice pracusie maja synka lesera? albo ktos swoim zachowaniem przypomina inną osobę ?

Wiezycie w horoskopy?

24 paź 2012 - 13:31:37

U mnie z horoskopami jest dziwnie. Niby nie wierzę, ale jak tak wezmę i przeczytam, to połowa z tego to prawda. o.O

zweryfikowana
Posty: 915
Ostrzeżenia: 1/5

Wiezycie w horoskopy?

24 paź 2012 - 13:35:27

mnie się często sprawdza horoskop i sny

Wiezycie w horoskopy?

24 sty 2013 - 21:00:16

wierzę,zawsze sie sprawdza

Wiezycie w horoskopy?

24 sty 2013 - 21:02:29

Nie wieRZę,a jak to sobie wyobrażacie? Zwracam się do osób które wierzą :D że jakiś tam wróżbita Maciej czy inny siedzi i patrzy w kulę? Przecież oni tam wypisują same bzdury żeby tylko stronę zapełnić ;)

Wiezycie w horoskopy?

17 lip 2013 - 22:15:57

Nie wiem czy wierzę, wierzę to za dużo powiedziane ;-) przecież nie może być tak, ze każdą osobę o tym samym znaku zodiaku spotka w tym samym czasie to samo :D ale czytać, czytam ^^ wszystko to kwestia interpretacji

Wiezycie w horoskopy?

17 lip 2013 - 22:20:08

lubię czytać ale nie wierzę:)

Wiezycie w horoskopy?

17 lip 2013 - 22:20:17

Stek bzdur.

Wiezycie w horoskopy?

17 lip 2013 - 22:20:39

Wy myslicie, ze ktos patrzy w gwiazdy i zastanawia sie w jakis sposob nad losem znaku zodiaku?:D Albo jakiegos tarota stawia, a moze wrozby z moczu?

Przeciez od tego sa ludzie w redakcji, ktorzy wymyslaja to z 4 liter. Raz jechalam z babka, ktora przez telefon gadala do kolezanki, zeby jej pomogla horoskopy napisac, bo na jutro termin, a ta chyba nie byla w dobrym nastroju.

Wiezycie w horoskopy?

17 lip 2013 - 22:24:53

Tak, bo one są zwykle tak ułozone, żeby każdy sobie zinterpretował to po swojemu i tyle. Nigdy nic konkretnego. Ale trudno żeby ktoś czytał w gwiazdach :P

Wiezycie w horoskopy?

17 lip 2013 - 22:25:47

Cytat
wild79
U mnie z horoskopami jest dziwnie. Niby nie wierzę, ale jak tak wezmę i przeczytam, to połowa z tego to prawda. o.O

u mnie tak samo.

Wiezycie w horoskopy?

17 lip 2013 - 22:27:10

Cytat
maloonie
lubię czytać ale nie wierzę

zweryfikowana
Posty: 1.809
Ostrzeżenia: 1/5

Wiezycie w horoskopy?

17 lip 2013 - 22:27:35

Czytam, ale tylko dla zabicia czasu.

Wiezycie w horoskopy?

17 lip 2013 - 22:29:57

czasami czytam ale zaraz o tym zapominam bo po prostu nie wierzę w takie bzdury

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Wiezycie w horoskopy?

17 lip 2013 - 22:33:16

nie czytam, nie wierzę :) ktoś kto wierzy jest bardzo naiwny, bo horoskopy są pisane przez zwykłych ludzi (nie jakieś wróżki czy coś) i można sobie podpasować do siebie horoskop z każdego znaku :) kolega mojego brata dorabiał sobie w ten sposób - wymyślać co bądź :) aby tylko ładnie brzmiało :)

Cytat
sweetleady1989
mnie się często sprawdza horoskop i sny

sny akurat mam prorocze i to już inna historia ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-17 22:34 przez xanthina.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent urodzinowy, a zniżka