Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasze pytania do wizażystki

19 cze 2011 - 23:53:38

Witam :)

Wybieram się na wesele. Wyszukałam bardzo prostą sukienkę w kolorze ciemnej fuksji. Zastanawiam się nad makijażem - chciałam zrobić kreskę na powiece, a usta zaznaczyć wyrazistym kolorem zbliżonym do tego sukienki.
Nie wiem tylko czy nie będzie to zbyt wiele tej fuksji...
Co sądzicie? Może macie alternatywne propozycje?
Liczę na odpowiedź i pozdrawiam :)

Dołączam zdjęcie podobnej sukienki, ale jej kolor jest taki, jak na drugim obrazku


Wasze pytania do wizażystki

19 cze 2011 - 23:59:32

Witam, mam pytanie odnośnie typu urody: Mam ciemne włosy, niebieskie oczy i jasną karnację. Czy mam urodę " Pani Zimy"? I jak się malować przy takiej mieszance ?

Wasze pytania do wizażystki

05 lip 2012 - 21:06:24

mAM PUSZĄCE SIE WŁOSY DO ŁOPATEK SĄ STRASZNIE SUCHE I SIE KRĘCĄ NIE WIEM JAK JE UŁADAĆ CZESAC SĄ JUZ ZNISZCZONE WKTUTKICH WŁOSACH WYGLĄDAM ZELE JAKA FRYZURA MI BEDZIE PASOWAĆ PROSZE O ODPOWOEDZ

Wasze pytania do wizażystki

05 lut 2014 - 15:28:00

niech mi ktoś powie co to za kolor włosów..

blond?:> ciemny?:)?

Wasze pytania do wizażystki

18 sie 2015 - 18:07:57

Witam.Ostatnia moja wizyta u fryzjera zakończyła się tragicznie.Miałam włosy w kolorze średniego brązu,ale chciałam zmienić kolor na jasny chłodny brąz/bardzo ciemny blond.Pani fryzjerka powiedziała,ze nie ma problemu po czym przystąpiła do koloryzacji.Efekt był przerażający.Włosy wyszły wprost rude,a gdzie nie gdzie w ogóle poprzedni kolor nie został ruszony (zdj 1,choć w rzeczywistości kolor jest bardziej rudy).Czy jest szansa na uzyskanie takiego koloru włosów (zdj 2 i 3)?A jeśli tak to w jaki sposób no i jaki w przybliżeniu kolor widnieje na tym 2 i 3 zdjęciu?Z góry dziękuję za pomoc.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.