Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasze pytania do wizażystki

16 sty 2011 - 21:35:47

Mam takie włosy jak na zdjęciu...
Szukam jakiejś prostej a zarazem szykownej fryzury na studniówkę.
Zamierzam sobie wyciąć grzywkę na bok, ponieważ zawsze taka miałam a teraz mi odrosła.
Do góry nie za bardzo moge się uczesać, ponieważ jestem wysoka i zakładam szpilki a moj partner nie jest za bardzo wysoki a na wysokie uczesanie nie moge sobie pozwolic.
Sukienke mam skromną czarną i plecy są zakryte a we włosy chcialabym coś wpiąć, moze jakiś kwiat lub jakaś inna delikatna ozdobę.
Co mi radzicie ? Może macie jakies konkretne zdjęcia?



Wasze pytania do wizażystki

18 sty 2011 - 01:04:18

Cześć mam pytanie jaki fryz by mi pasował mam włosy do ramion i nie mam pomysłu jak je układać.



Wasze pytania do wizażystki

18 sty 2011 - 16:33:30

Mam pytanie:P jaki polecała by pani makijaż na studniówke do sukienki czerwona, czarno, białej?:)

Wasze pytania do wizażystki

19 sty 2011 - 10:50:40

mam pytanie odnosnie doczepianych włosów......... swoje mam naturalne brazowe i chcałam doczepic sobie czerwone koncówki włosów, zeby z tyłu były czerwone, jak to jest z doczepianymi włosami i czy opłaca sie je robic?????????????

Wasze pytania do wizażystki

22 sty 2011 - 00:29:05

jaki kolor mi najlepirj spasuje rudy,blon czy czarny?mam ciemno zielone oczy i jasną karnację.

Wasze pytania do wizażystki

24 sty 2011 - 12:17:50

Witam!Mój problem polega na tym że chciała bym dobrac sobie fryzurę taką która naprawdę by mi pasowała żebym była chociaż raz zadowolona...Bo jest tak że jak pójdę do fryzjera i niby w jego lusterku moje odbicie jest ok ale jak wrócę do domu to już tak nie jest zwłaszcza jak umyję włosy to już się tak nie ukladają albo poprostu nieumiem ich sobie dobże ułożyc!No i makijaż wszyscy mi mówią że potrafię robic pięknie makijaże ale sobie też niezwasze mumiem dobrze dopasowac!Bardzo prosiła bym o jakieś porady jeśli jest to możliwe..Pozdrawiam!



Wasze pytania do wizażystki

24 sty 2011 - 12:23:41

Mam kilka pytan, czy aby wykonac dobry makijaz potrzebne sa pedzle? czy mozna wszystko zrobic apliaktorem ?

i mam taka sukienke na studniówke jak na zdjeciu, jaki makijaż byłby idealny? w jakich tonacjach ?



Wasze pytania do wizażystki

24 sty 2011 - 12:29:03

zgadzam sie z podkładem

ale ze swojej strony równiez polecam vichy dermablend

Wasze pytania do wizażystki

28 sty 2011 - 09:43:06

witam ja mam pytanie jaka fryzura by mi pasowala ? i mysle nad zmiana ich koloru:) ai jaki kolory cieni mi psauja:)



Wasze pytania do wizażystki

29 sty 2011 - 14:39:04

Witam,
Chciałabym zacząć sie malować profesjonalnie, dlatego chcę używać pędzelków donakładania cieni - jakie są najlepsze (bardzo proszę o nazwę firmy) chciałabym cały zestaw od najmniejszych do większych ;) i mniej więcej jaka jest cena takiego zestawu? I jeszcze jedno..najlepszy eyeliner i czarna miekka kredka. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź :) Pozdrawiam. I jeszcze jaki najlepszy szary, srebrny matowy cień :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-29 15:06 przez Emileczka92.

zweryfikowana
Posty: 100
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze pytania do wizażystki

29 sty 2011 - 21:32:24

witam!
od zawsze interesowalam sie wizazemi wszystkim co jest w mniejszym lub w wiekszym stopniu z nim zwiazane, ostatnio wpadlam na pomysl zapisania sie na kurs przedluzania rzes... znalazlam taki kurs w AP Edukacja i tu zaczynaja sie moje pytania, moze ktos cos slyszal o kursach w tej szkole? i ile kosztuje startowy zestaw do przedluzania rzes? prosze o podpowiedz

Wasze pytania do wizażystki

01 lut 2011 - 19:37:30

Witam?? Mam pytanie mam bardzo jasne brwi i dośc rzadkie . Co zrobić by były ciemniejsze i wyglądały naturalnie ? ( oprocz henny)

Wasze pytania do wizażystki

08 lut 2011 - 20:59:34

Witam ;)
Mam cienkie włosy o kolorze takim jasnobrązowym gdzieś do łopatek ;) Na zdjęciu widać ze mam grzywkę na bok ;) myślałam żeby zrobić sobie na prosto ale nie wiem czy będzie mi pasować. Moja się nie układa a jestem w wieku ze ja myje prawie codziennie, bo leci mi do oczy i ją ciągle poprawiam, dlatego myślałam o prostej ;) pomożecie :)?



Wasze pytania do wizażystki

11 lut 2011 - 10:42:31

Witaj :-)
Chciałabym bardziej zadbac o siebie i popracować nad kobiecością. Bardzo bym chciała bys doradziła mi jaką fryzurkę dobrać do mojej twarzy i makijaż. Włoski bardzo bym chciała zapuszczać w miarę możliwości.
Pozdrawiam :-)



Wasze pytania do wizażystki

13 cze 2011 - 11:31:05

Witam :) chcialam sie dowiedziec czy pasowal by mi czarny kolor wlosów ? obecnie mam naturalny sredni brąz z kilkoma pasemkami.:) mam niebieskie oczy:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.