Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasze pytania do wizażystki

16 lip 2009 - 09:12:04

heh a ja juz podpytalam wisazystke tutaj: http://forum.szafa.pl/59/645361/647308/_subject_.html#msg-647308 dziekowac za pomoc:)

Wasze pytania do wizażystki

16 lip 2009 - 09:29:01

http://forum.szafa.pl/28/552899/oferta-twojej-szafy.html - zajrzyjcie tu - ceny mnie powaliły, kogo na takie usługi stać? To czyste wyciąganie kasy! Ceny z kosmosu! - tylko być "wizażystką" . Ja nie zarabiam tyle miesięcznie co taka pani życzy sobie za spotkanie. To szokujące! A dodam, ze skończyłam 2 fakultety, mam 20 letni staż i nie jestem obibokiem!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 273

Wasze pytania do wizażystki

16 lip 2009 - 09:37:46

Cytat
femmy
będą mi pasowały rude włosy ? jeśli tak,to jaki ? [mam zielone oczy]
specjalnie nie przerabiałam zdj,żeby było widać mój naturalny kolor;)
Stawiamy na naturalność, a Twój naturalny kolor jest piękny, ja bym zostawiła tak jak jest, jednak nie o to pytasz..
w kwestii doboru idealnego koloru dla Ciebie konieczne jest wykonanie analizy kolorystycznej - tu odsyłam do naszej stylistki Anny Rutkowskiej, która ma w swojej ofercie przeprowadzenie tejże analizy, ja mogę stwierdzić jedynie, że do Twoich zielonych oczu będzie pasował zarówno rudy jak i brąz, a może tylko zmiana odcieniu?

Wasze pytania do wizażystki

16 lip 2009 - 09:43:29

Cytat
vanth
Cytat
femmy
będą mi pasowały rude włosy ? jeśli tak,to jaki ? [mam zielone oczy]
specjalnie nie przerabiałam zdj,żeby było widać mój naturalny kolor;)
Stawiamy na naturalność, a Twój naturalny kolor jest piękny, ja bym zostawiła tak jak jest, jednak nie o to pytasz..
w kwestii doboru idealnego koloru dla Ciebie konieczne jest wykonanie analizy kolorystycznej - tu odsyłam do naszej stylistki Anny Rutkowskiej, która ma w swojej ofercie przeprowadzenie tejże analizy, ja mogę stwierdzić jedynie, że do Twoich zielonych oczu będzie pasował zarówno rudy jak i brąz, a może tylko zmiana odcieniu?

A ja mam kasztanowe włosy (no moze bardziej braz z odcieniem miedzianego,zdania sa podzielone) i zielone oczy. Jaki kolor cieni do powiek bedzie dla mnie najbardziej korzystny ? dodam,ze preferuje lekki makijaz,pastelowe raczej i jasniejsze kolory.do tej pory uzywalam zieleni i rozu bladego. kusiły mnie fiolety,ale mam jasna karnacje i jak to mowi znajoma w takim połączeni uwygladam ' jak trup' ,za duzy kontrast (zarowno makijaz jak i ciuchy) .z sugestii chetnie skorzystam,pozdrawiam

Wasze pytania do wizażystki

16 lip 2009 - 09:52:50

Witam, zastanawiam sie jak malowac moje oczy , maja taki nijaki kolor i niewiem co mi pasuje...
narazie maluje tylko eyeliner i tusz..



Wasze pytania do wizażystki

16 lip 2009 - 09:54:33

cos sie tamto zdj zle wkleilo ; p



zweryfikowana
Moderator
Posty: 273

Wasze pytania do wizażystki

16 lip 2009 - 11:23:30

Cytat
asia1106
Witam, zastanawiam sie jak malowac moje oczy , maja taki nijaki kolor i niewiem co mi pasuje...
narazie maluje tylko eyeliner i tusz..
Witam,
niestety na podstawie zdjęcia, które dodałaś nie jestem w stanie określić kształtu, rozstawu itp. Twoich oczu, dodaj proszę zdjęcie, które będzie przedstawiało twarz z przodu :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 273

Wasze pytania do wizażystki

16 lip 2009 - 11:25:39

Cytat
blackprincess
witam :)) ja juz od 6 miesiecy nie zmienialam fryzurki. Moze jakis pomysł?kolor??:)))zmiana fryzury?:P
Witam :)
Ciebie również poproszę o zdjęcie przedstawiające Twoją twarz z przodu, najlepiej w związanych włosach lub opasce.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 273

Wasze pytania do wizażystki

16 lip 2009 - 12:12:58

Cytat
malinawomen
No wiec tak,mam strasznie pocieniowane włosy.musze je codziennie prostowac.niestety nie mam zdj z tyłu.ale moge powiedziec ze moje włosy sa podzielone tak jakby na 3 warstwy.co zrobic by sie fajnie układały bez niszczenia ich.zd juz i tak po prostowaniu;/
Efekt prostych włosów bez prostownicy możesz uzyskać stosując wszelkie szampony i odżywki "prostujące", np. z linii Nivea Hair Care, Straight & Easy - oczywiście ich działanie będzie zależne od rodzaju włosów i nie mogę Ci obiecać, że będą idealnie wyprostowane.
Jeśli natomiast chciałabyś dać włosom odrobinę "wolności", wystarczy po myciu wgnieść w nie trochę pianki do modelowania i wysuszyć bez prostowania.

zweryfikowana
Posty: 2.578
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze pytania do wizażystki

16 lip 2009 - 15:32:40

Cytat
ewka112
http://forum.szafa.pl/28/552899/oferta-twojej-szafy.html - zajrzyjcie tu - ceny mnie powaliły, kogo na takie usługi stać? To czyste wyciąganie kasy! Ceny z kosmosu! - tylko być "wizażystką" . Ja nie zarabiam tyle miesięcznie co taka pani życzy sobie za spotkanie. To szokujące! A dodam, ze skończyłam 2 fakultety, mam 20 letni staż i nie jestem obibokiem!

Ale ta Pani o której piszesz to stylistka a nie wizażystka.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 273

Wasze pytania do wizażystki

16 lip 2009 - 17:04:43

Cytat
kati28
A ja mam kasztanowe włosy (no moze bardziej braz z odcieniem miedzianego,zdania sa podzielone) i zielone oczy. Jaki kolor cieni do powiek bedzie dla mnie najbardziej korzystny ? dodam,ze preferuje lekki makijaz,pastelowe raczej i jasniejsze kolory.do tej pory uzywalam zieleni i rozu bladego. kusiły mnie fiolety,ale mam jasna karnacje i jak to mowi znajoma w takim połączeni uwygladam ' jak trup' ,za duzy kontrast (zarowno makijaz jak i ciuchy) .z sugestii chetnie skorzystam,pozdrawiam

Dla zielonych oczu polecane są następujące kolory:
- kość słoniowa
- słomkowo-żółty
- beż
- brąz
- zieleń lipowa
- zieleń szmaragdowa
- miedziany
- złoty

Fiolet owszem na zasadzie kontrastu, zieleń świetnie wygląda w połączeniu z fioletem, jednak nie zawsze sprawdza się to w makijażu, oczywiście nie do każdego pasują ostre, kontrastowe kolory.

Jeśli lepiej czujesz się w jasnych, pastelowych barwach, trzymaj się tego :)

Wasze pytania do wizażystki

16 lip 2009 - 17:55:04

witam ;) mam dość okrągła i szeroką twarz. Jaka fryzura pasowałaby do mojego kształtu twarzy? Dodam, że jestem brunetką z długimi włosami.
;P

zweryfikowana
Moderator
Posty: 273

Wasze pytania do wizażystki

16 lip 2009 - 18:12:49

Cytat
redlady
witam ;) mam dość okrągła i szeroką twarz. Jaka fryzura pasowałaby do mojego kształtu twarzy? Dodam, że jestem brunetką z długimi włosami.
;P
Witam,
dla okrągłej twarzy zalecane są wszelkie fryzury uniesione "na szczycie" głowy, aby optycznie ją wydłużyć. Także asymetryczna grzywka będzie dobrze wyglądała, wskazane są pazurki i kosmyki okalające policzki.
Długie włosy można wycieniować aby nadać im lekkości i unieść je ku górze. :)

Wasze pytania do wizażystki

16 lip 2009 - 18:53:22

witam chcialabym wiedziec jaka fryzura by mi pasowala no i moze jeszcze makijaz oczu z gory dziekuje



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.