Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 273

Wasze pytania do wizażystki

15 lip 2009 - 17:17:56

Szanowne Szafowiczki!
Witamy na Szafie kolejną specjalistkę, która będzie doradzała Wam we wszelkich kwestiach związanych z wizażem:)

W tym wątku możecie zgłaszać swoje zapytania czy prośby o porady do naszej wizażystki. Odpowiedzi na wybrane pytania będą dodawane na forum naszej stylistki (tym na którym właśnie się znajdujesz;) ) w nowych wątkach.

Aby wszystko miało "ręce i nogi" prosimy o w miarę dokładny opis i charakterystykę problemu; jeżeli pytacie np. o kwestie doboru nowej fryzury czy zmiany uczesania, bardzo pomocne będzie dodanie zdjęcia prezentującego twarz itp. Ela pomoże Wam również w kwestiach makijażu oraz pielęgnacji i przyozdabiania paznokci

Zachęcamy do zadawania pytań i zasięgania porad naszej Specjalistki!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Wasze pytania do wizażystki

15 lip 2009 - 17:37:16

Witamy :)

Wasze pytania do wizażystki

15 lip 2009 - 18:38:00

Witam,zastanawiam się nad zmianą fryzury ale nie jestem pewna jaka fryzurka bedzie mi pasowała.Mam włosy falowane i dośc długie.Nigdy nie lubiałam krótkich fryzurek więc taka opcja odpada.



zweryfikowana
Moderator
Posty: 273

Wasze pytania do wizażystki

15 lip 2009 - 21:27:36

Cytat
bremana
Witam,zastanawiam się nad zmianą fryzury ale nie jestem pewna jaka fryzurka bedzie mi pasowała.Mam włosy falowane i dośc długie.Nigdy nie lubiałam krótkich fryzurek więc taka opcja odpada.
Witam :)
Myślę, że długa grzywka ścięta na skos byłaby świetnym rozwiązaniem dla Ciebie, do tego wycieniowane włosy na całej długości, przy falowanych włosach takie cieniowanie nada im lekkości i odrobinę charakteru.

Coś w stylu Mandy Moore:

Wasze pytania do wizażystki

15 lip 2009 - 21:32:07

Witam.Mam długie włosy do łopatek. Farbuje je u fryzjerki na miedziany z blond pasemkami. Chciałabym je jeszcze rozjaśnić aby wyglądały naturalnie, musnięte słońcem. Nie wiem czy to ma byc blond czy cos innego. Chodzi jeszcze o długość. Włosy sa wycieniowane i proste. Może je obciąć? Jaka fryzurka pasowałaby do mnie?



Wasze pytania do wizażystki

15 lip 2009 - 21:41:44

Bardzo proszę o odpowiedz:)

Wasze pytania do wizażystki

15 lip 2009 - 21:50:16

No wiec tak,mam strasznie pocieniowane włosy.musze je codziennie prostowac.niestety nie mam zdj z tyłu.ale moge powiedziec ze moje włosy sa podzielone tak jakby na 3 warstwy.co zrobic by sie fajnie układały bez niszczenia ich.zd juz i tak po prostowaniu;/

Wasze pytania do wizażystki

15 lip 2009 - 21:59:52

będą mi pasowały rude włosy ? jeśli tak,to jaki ? [mam zielone oczy]
specjalnie nie przerabiałam zdj,żeby było widać mój naturalny kolor;)



Wasze pytania do wizażystki

15 lip 2009 - 21:59:52

Witam prosze o radę co zmienić? jakie kolory mi pasują? jakiego koloru cień do powiek? a włosy?



zweryfikowana
Moderator
Posty: 273

Wasze pytania do wizażystki

15 lip 2009 - 22:03:13

Cytat
Martolina1983
Witam.Mam długie włosy do łopatek. Farbuje je u fryzjerki na miedziany z blond pasemkami. Chciałabym je jeszcze rozjaśnić aby wyglądały naturalnie, musnięte słońcem. Nie wiem czy to ma byc blond czy cos innego. Chodzi jeszcze o długość. Włosy sa wycieniowane i proste. Może je obciąć? Jaka fryzurka pasowałaby do mnie?
Witam,
jeśli chodzi uzyskanie efektu włosów muśniętych słońcem, zaproponowała bym Ci refleks w kolorze złocistego blondu - będzie to naturalnie wyglądało z miedzianym blondem jaki masz obecnie.
Myślę, że do Twoich długich włosów idealnie pasowała by prosta grzywka, możesz też odrobinę podciąć końcówki - ale długie włosy nadal są modne!

Wasze pytania do wizażystki

15 lip 2009 - 22:15:29

up ?

Wasze pytania do wizażystki

15 lip 2009 - 22:19:16

witam :)) ja juz od 6 miesiecy nie zmienialam fryzurki. Moze jakis pomysł?kolor??:)))zmiana fryzury?:P



Wasze pytania do wizażystki

15 lip 2009 - 22:21:47

hej mam pytanie mam bardzo jasna cere na twarzy i niesetty gdzie niegdzie wypryski jaki puder polecasz dokaldnie kryjacy i ladnie wygladajacy na zdj??

Wasze pytania do wizażystki

15 lip 2009 - 22:22:22

femmy zostaw sowje wloski albo zrob brazz ;] bo ladne masz;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 273

Wasze pytania do wizażystki

16 lip 2009 - 09:09:10

Cytat
aneczka88215
hej mam pytanie mam bardzo jasna cere na twarzy i niesetty gdzie niegdzie wypryski jaki puder polecasz dokaldnie kryjacy i ladnie wygladajacy na zdj??
witam,
mój typ to MAX FACTOR Lasting Performance - ma w ofercie zróżnicowaną gamę kolorów - nawet do porcelanowej cery, jest matujący i dobrze kryje niedoskonałości.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.