Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 273

Ela w paru słowach o sobie:)

15 lip 2009 - 17:13:32

Cześć :)

Kilka słów o mnie:

Przygodę z wizażem rozpoczęłam w momencie, kiedy odkryłam, że moja twarz stanowi idealne "płótno" do malowania :)
Później okazało się, że nie tylko moja... ;)
Geometryczne kształty, znane mi z lekcji matematyki znalazły z czasem odzwierciedlenie w kształtach twarzy i kobiecych sylwetek..

Dzięki tej wiedzy dziś mogę pomóc Wam w stworzeniu wizerunku odpowiednio dobranego dla Waszych kształtów :)

Chętnie doradzę Wam w kwestii doboru makijażu, "kształtu" fryzury, mogę także pomóc w zakresie pielęgnacji i stylizacji paznokci, zarówno naturalnej płytki jak i przedłużanych metodą akrylową czy żelową.


Dołączam fotki - kilka zdjęć z wykonanymi przeze mnie paznokciami żelowymi, oraz stylizacja konkursowa, której temat brzmiał "Anioły i demony" - na zdjęciu mój "demon" :)


Profil mój znajdziesz zawsze tutaj: vanth.szafa.pl



Ela w paru słowach o sobie:)

15 lip 2009 - 17:14:43

te szpiczaste bardzo piekne ;)))

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

Ela w paru słowach o sobie:)

15 lip 2009 - 17:18:45

Treść posta została usunięta automatycznie

Ela w paru słowach o sobie:)

15 lip 2009 - 17:26:12

moglabys napisac jak idealnie zrobic frencha?

Ela w paru słowach o sobie:)

15 lip 2009 - 18:15:56

Bardzo się cieszę, że ktoś taki się tu pojawił. Wizaż to również moja pasja. Witamy! :-)

Ela w paru słowach o sobie:)

15 lip 2009 - 18:18:52

mam prosbe siostra potrzebuje pomocy w doborze fryzury tzn.nie wie jak sie obcic jakies propozycje??



Ela w paru słowach o sobie:)

15 lip 2009 - 18:21:12

i ja witam kogoś z zamiłowaniem do wizażu, również kocham makijaże jednak wykonuje takie normalne nie kostiumowe wzory :) także jeśli chodzi o to również chętnie doradzę, co do fryzur również ale tu w zakresie własnego hobby :)

Ela w paru słowach o sobie:)

15 lip 2009 - 18:21:15

a dodam ze włsoki ma z tyłu troche krótsze bo miała boba ale juz jej odrosły a te z przodu ma tak do ramion jak obcic ma włosy?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 273

Ela w paru słowach o sobie:)

15 lip 2009 - 20:59:58

Cytat
AGA70
mam prosbe siostra potrzebuje pomocy w doborze fryzury tzn.nie wie jak sie obcic jakies propozycje??

Niestety trudno jest mi ocenić kształt twarzy Twojej siostry w tej fryzurce, gdybyś mogła dodać zdjęcie, na którym ma związane włosy, będę mogła coś zaproponować.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 273

Ela w paru słowach o sobie:)

15 lip 2009 - 21:09:12

Cytat
Nowelka
i ja witam kogoś z zamiłowaniem do wizażu, również kocham makijaże jednak wykonuje takie normalne nie kostiumowe wzory :) także jeśli chodzi o to również chętnie doradzę, co do fryzur również ale tu w zakresie własnego hobby :)
Witam serdecznie..
zatem będę miała w Was wsparcie ;)
Makijaż ze zdjęcia to właściwie charakteryzacja, "normalne" makijaże też chętnie wykonuję :)

Ela w paru słowach o sobie:)

15 lip 2009 - 21:22:03

ok jutro postaram sie takie zdjecie od niej wyciagnac ;)

Ela w paru słowach o sobie:)

15 lip 2009 - 21:26:14

te szpiczaste pazurki bardzo fajne, normalna kosmetyczka portrafi takie zrobić ?:)
i jaki jest ok koszt takich pazukrów ? ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 273

Ela w paru słowach o sobie:)

15 lip 2009 - 21:38:34

Cytat
jetkaaa
te szpiczaste pazurki bardzo fajne, normalna kosmetyczka portrafi takie zrobić ?:)
i jaki jest ok koszt takich pazukrów ? ;)
Trudno jest mi powiedzieć czy każda kosmetyczka zrobi Ci takie pazurki, ale stylistka paznokci - na pewno :)
Koszt wykonania zależał będzie na pewno indywidualnie od salonu, myślę, że minimum to 120zł za nowe paznokcie w szpic.

Ela w paru słowach o sobie:)

15 lip 2009 - 21:39:54

ale to sa żelowe?
bo ja mam akurat taką długość jak na zdjęciu swoje własne ;)
i wiec koszt byłby taki sam ? ;>

zweryfikowana
Moderator
Posty: 273

Ela w paru słowach o sobie:)

15 lip 2009 - 21:45:31

Cytat
jetkaaa
ale to sa żelowe?
bo ja mam akurat taką długość jak na zdjęciu swoje własne ;)
i wiec koszt byłby taki sam ? ;>
tak, to są pazurki żelowe wykonane na formie, jeśli chcesz położyć żel na naturalną płytkę takiej długości, koszt powinien być znacznie mniejszy, jednak trudno jest mi dokładnie oszacować kwotę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wasze pytania do wizażystki