Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ela w paru słowach o sobie:)

15 lip 2009 - 21:47:30

dziękuje bardzo za odpowiedz :)

Ela w paru słowach o sobie:)

15 lip 2009 - 21:48:09

Witaj, wszyscy pytaja to zapytam i ja:)
1. Jaka fryzura najlepsza? (daje 3 zdjecia, niewiem ktore najlepsze)
2. Jaki makijaz przy mojej cerze- tłusta, trądzikowa...



zweryfikowana
Moderator
Posty: 273

Ela w paru słowach o sobie:)

15 lip 2009 - 22:20:25

Cytat
majka6
Witaj, wszyscy pytaja to zapytam i ja:)
1. Jaka fryzura najlepsza? (daje 3 zdjecia, niewiem ktore najlepsze)
2. Jaki makijaz przy mojej cerze- tłusta, trądzikowa...
Witam,
jeśli chodzi o fryzurę to widziałabym Cię w wycieniowanych włosach i asymetrycznej grzywce, wg. mnie najlepsze było by połączenie grzywki ze zdjęcia nr 1 i długości włosów na 3 zdjęciu :)
Dla cery tłustej, niezbędne jest stosowanie preparatów antybakteryjnych i matujących, przed wykonaniem makijażu najlepiej jest zastosować krem matujący jako baza pod podkład.
Podkłady tzw. "oil free", czyli nie zawierające składników, które będą dodatkowo natłuszczały skórę, świetnie sprawdzają się podkłady silikonowe, które nie blokują porów i pozwalają oddychać skórze.

Ela w paru słowach o sobie:)

15 lip 2009 - 22:31:20

Cytat
vanth
Cytat
majka6
Witaj, wszyscy pytaja to zapytam i ja:)
1. Jaka fryzura najlepsza? (daje 3 zdjecia, niewiem ktore najlepsze)
2. Jaki makijaz przy mojej cerze- tłusta, trądzikowa...
Witam,
jeśli chodzi o fryzurę to widziałabym Cię w wycieniowanych włosach i asymetrycznej grzywce, wg. mnie najlepsze było by połączenie grzywki ze zdjęcia nr 1 i długości włosów na 3 zdjęciu :)
Dla cery tłustej, niezbędne jest stosowanie preparatów antybakteryjnych i matujących, przed wykonaniem makijażu najlepiej jest zastosować krem matujący jako baza pod podkład.
Podkłady tzw. "oil free", czyli nie zawierające składników, które będą dodatkowo natłuszczały skórę, świetnie sprawdzają się podkłady silikonowe, które nie blokują porów i pozwalają oddychać skórze.


a czy mozesz polecic konkretny krem matujacy?i konkretny podklad? do tej pory uzywalam musu maybeline ale szybko mi "splywa";/

zweryfikowana
Moderator
Posty: 273

Ela w paru słowach o sobie:)

16 lip 2009 - 09:01:37

Cytat
majka6
a czy mozesz polecic konkretny krem matujacy?i konkretny podklad? do tej pory uzywalam musu maybeline ale szybko mi "splywa";/

Moje propozycje jeśli chodzi o kremy matujące:
1. VICHY Normaderm Pro Mat Krem nawilżający SPF 15 - cena ok 50zł
2. LOREAL - PURE ZONE - Krem nawilżający zapobiegający przetłuszczaniu się skóry do skóry mieszanej i tłustej - cena ok 20zł
3. NIVEA VISAGE YOUNG - matujący krem-żel CONTROL SHINE - cena ok 18zł
4. GARNIER z serii Czysta Skóra, Krem nawilżająco-matujący - cena ok 15zł

Nie mogę jednak określić który z tych kremów będzie idealny dla Ciebie :(

Jeśli chodzi o podkład matujący to znalazłam na makijażowym forum szafy wątek właśnie w tej kwestii, dziewczyny na podstawie własnych doświadczeń polecają lub nie podkłady matujące.

Ja polecam LASTING PERFORMANCE MAXFACTOR.

Ela w paru słowach o sobie:)

16 lip 2009 - 09:08:00

bardzo ci dziekuje za pomoc:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Ela w paru słowach o sobie:)

16 lip 2009 - 09:10:25

piekne paznokcie! rewelacja, szpiczaste mi sie ostatnio podobaja coraz bardziej i chyba sama sobie takie sprawie:)

Ela w paru słowach o sobie:)

16 lip 2009 - 09:16:11

Super! Mamy własna wizazystke:)
Moze Pani wie co jest najlepsze na wągry? Albo jak je zatuszowac podczas letnich upałow, kiedy to czesto jezdzimy nad jezioro i twarz ma stycznosc z woda?

Ela w paru słowach o sobie:)

16 lip 2009 - 09:17:14

bardzo ladne paznokcie:D zazdoszcze:) moje sie ciagle lamia:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-16 09:18 przez kredka.

Ela w paru słowach o sobie:)

16 lip 2009 - 09:31:11

Cytat
vanth
Cytat
majka6
a czy mozesz polecic konkretny krem matujacy?i konkretny podklad? do tej pory uzywalam musu maybeline ale szybko mi "splywa";/

Moje propozycje jeśli chodzi o kremy matujące:
1. VICHY Normaderm Pro Mat Krem nawilżający SPF 15 - cena ok 50zł
2. LOREAL - PURE ZONE - Krem nawilżający zapobiegający przetłuszczaniu się skóry do skóry mieszanej i tłustej - cena ok 20zł
3. NIVEA VISAGE YOUNG - matujący krem-żel CONTROL SHINE - cena ok 18zł
4. GARNIER z serii Czysta Skóra, Krem nawilżająco-matujący - cena ok 15zł

Nie mogę jednak określić który z tych kremów będzie idealny dla Ciebie :(

Jeśli chodzi o podkład matujący to znalazłam na makijażowym forum szafy wątek właśnie w tej kwestii, dziewczyny na podstawie własnych doświadczeń polecają lub nie podkłady matujące.

Ja polecam LASTING PERFORMANCE MAXFACTOR.

Witam,ja polecam krem Perfecta
Dax Cosmetics - Perfecta - Cera mieszana - Matujący i zwężający pory krem na dzień i na noc, formuła dotleniająca
Wg mnie super matujący delikatny i wydajny.ja mam mieszana cere jest idealny.pozdrawiam

Ela w paru słowach o sobie:)

16 lip 2009 - 09:58:40

Witam.
Nigdy nie pytałam o tego typu radę, a teraz mam okazję, więc czemu nie. :)
Jaką fryzurkę Pani mi poleca? Albo jak układać włosy i czym?
Moje włosy są cieniowane na półokrągło, na środku dłuższe, po bokach krótsze, ale dolne partie już do szpica. ;) Są ciemnobrązowe i kręcone. Nie mam grzywki. Zawsze robię przedziałek po prawej stronie. Moje włosy czasem pięknie się zakręcą i w sumie tyle mi wystarczy, ale zdecydowanie częściej są nijakie... Zamieszczam kilka zdjęć. Jeśli to nie problem, może mi Pani polecić kosmetyki do makijażu lub sposób, w jaki powinnam się malować. Dodam, że nie używam podkładów, tylko puder jeśli zauważę, że świeci mi się nos... ;) Cerę mam w pewnych miejscach tłustawą, a ogólnie suchą. Ostatnio coraz częściej pojawiają mi się jakieś wypryski. Moim problemem są też wągry najobficiej występujące przy płatkach nosowych, na nosie i na brodzie. Mam kilka pajączków na twarzy i sporo na plecach (co z tym robić?). Pozdrawiam :)



zweryfikowana
Moderator
Posty: 273

Ela w paru słowach o sobie:)

16 lip 2009 - 17:52:29

Cytat
90boston
Witam.
Nigdy nie pytałam o tego typu radę, a teraz mam okazję, więc czemu nie. :)
Jaką fryzurkę Pani mi poleca? Albo jak układać włosy i czym?
Moje włosy są cieniowane na półokrągło, na środku dłuższe, po bokach krótsze, ale dolne partie już do szpica. ;) Są ciemnobrązowe i kręcone. Nie mam grzywki. Zawsze robię przedziałek po prawej stronie. Moje włosy czasem pięknie się zakręcą i w sumie tyle mi wystarczy, ale zdecydowanie częściej są nijakie... Zamieszczam kilka zdjęć. Jeśli to nie problem, może mi Pani polecić kosmetyki do makijażu lub sposób, w jaki powinnam się malować. Dodam, że nie używam podkładów, tylko puder jeśli zauważę, że świeci mi się nos... ;) Cerę mam w pewnych miejscach tłustawą, a ogólnie suchą. Ostatnio coraz częściej pojawiają mi się jakieś wypryski. Moim problemem są też wągry najobficiej występujące przy płatkach nosowych, na nosie i na brodzie. Mam kilka pajączków na twarzy i sporo na plecach (co z tym robić?). Pozdrawiam :)
Witam,
Masz piękne kręcące się włosy i warto pójść w tym kierunku, jeśli włosy nie chcą się kręcić, można im w tym pomóc :) Podobnie jak do prostowania włosów, jest wiele preparatów do ich "kręcenia", np. SUNSILK pianka z serii "kręcone włosy", szampony i odżywki z serii "Fale i loki".
Jeśli chodzi o makijaż, polecam krem koloryzujący - jest on znacznie delikatniejszy od zwykłego podkładu ale daje efekt wyrównania koloru w miejscach, gdzie pojawiają się niedoskonałości cery. Nie ma potrzeby używania podkładu :) Puder jak najbardziej wystarczy.
Zmieniła bym sposób malowania oczu, kreska na dolnej powiece pomniejsza oko, spróbuj podkreślić oczy delikatnymi pastelowymi beżami, do tego tusz do rzęs, bez kreski na dole - i na co dzień wystarczy ;) Na wielkie wyjścia możesz malować oczy na dowolny kolor, masz to szczęście, że brązowe oczy są uniwersalne :)
Co do wągrów, polecam tonik antybakteryjny - byle by nie był na bazie alkoholu bo to wysusza skórę. Jeśli chodzi o pajączki na twarzy, są kremy dla cery suchej naczynkowej np. AA CERA NACZYNKOWA krem nawilżający na dzień SPF, które działają ochronnie i wzmacniająco na ścianki naczyń krwionośnych, zapobiegając ich pękaniu.
Także wizyta u kosmetyczki nie zaszkodzi, na pewno pomogłaby pozbyć się wągrów, specjalistka zamknie Ci także naczynka.

Ela w paru słowach o sobie:)

16 lip 2009 - 19:09:47

jak wszyscy pytaja to i ja zapytam :)
Czy mogła byś poradzić mnie i mojej siostrze jakie fryzurki by do nas pasowały i jak bysmy ,mogły sie malować, żeby wyglądac ładnie. Czy twoim zdaniem pasowal by mi blond kolor lub rudy? i jesli tak to jaki odcień? I czy jeszcze mogła bys mi poradzic jak dobrze zamaskowac cienie pod oczami? Będę wdzięczna za pomoc. Załączam foty moja i siostry. W ciemnej bluzce to ja a w jasnej to moja siostra



Ela w paru słowach o sobie:)

16 lip 2009 - 20:45:05

Witam:) ja równiez mam pytanko, zazwyczaj mocno sie nie maluje, problemow z cera rowniez nie mam, włosów nie farbuje, ale zbliza sie dla mnie wazna impreza i chcialabym jakos inaczej wyglac, zrobic mocniejszy makijaz, inna fryzure, wlosy siegaja mi poza ramiona, przed lopatki, sa naturalnie krecone, oczy mam zielone, dolaczam rowniez fotki, na ktorych jestem nieumalowana, z gory dziekuje:)



Ela w paru słowach o sobie:)

16 lip 2009 - 20:48:12

tipsy są okropne i niemodne

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.