Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KURTKA SKÓRZANA OCHNIK

31 maj 2019 - 20:25:13

Hej.
Kupiłam skórzaną kurtkę w Ochniku. Przymierzałam różne kroje i rozmiary chyba z godzinę. Pani, która była doradcą klienta w sklepie poradziła mi, żeby wziąć rozmiar XS, ponieważ w nim wyglądam najlepiej. Wcześniej przymierzałam S, a nawet M. Rozmiar M był za duży - i to sama widziałam. S wkładała mi się luźno, wygodnie, ale odstawała na brzuchu - podobno to niedobrze, a jak się jeszcze rozciągnie, to już dramat (tak mówiła ta pani). XS jest obcisła, mam wrażenie, że za bardzo, troszkę ją 'ciągnę' na plecach jak zakładam. Jak podnoszę ręce do góry, to kurtka "idzie" razem z nimi - podciąga mi się. Wiem, że skóra "pracuje" i powinna dopasować się do mojego ciała, ale przecież ona się nie rozejdzie nie wiadomo jak bardzo. Czytałam o tym, że kurtka skórzana musi być jak "druga skóra", ale nie powinnam chyba wyglądać w niej jak w kurteczce po młodszej siostrze? Co myślicie? Wymienić ją na większy rozmiar?

KURTKA SKÓRZANA OCHNIK

01 cze 2019 - 17:50:41

Jeżeli nie czujesz się w niej komfortowo, a z tego co piszesz to nie, powinnaś wymienić.
Może też zajść potrzeba podłożenia czego ciut grubszego pod kurtkę i wtedy klapa. Poza tym, jeżeli się tak ciągnie jak opisujesz, to nie będziesz miała z niej pociechy. Moim zdaniem: wymieniaj!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolor motywu na bluzce