Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak to mam sprzedać?

21 cze 2018 - 19:33:16

Witam. Ciężko mi rozstać się z ubraniami. Nawet tymi które są na mnie za małe. Wyczytałam gdzieś, że jeśli nie mogę czegoś wyrzucić to lepiej pozbyć się sprzedając za grosze. Parę rzeczy ( niewielką część) wystawiłam na szafie, ale tylko 1 sprzedaż i 1 nieudana dla mnie wymianka.

Pomyślałam zrobić paczkę / paki ubrań. Tylko jak? Czy ktoś sprzedawał lub kupował w ten sposób? Tutaj? czy na al...? Jakie ceny? Pomóżcie.

Czy podzielić na kategorie bluzki osobno spodnie osobno, sukienki koktajlowe osobno? Czy jakąś mieszankę???

Jak to mam sprzedać?

21 cze 2018 - 20:45:46

Ludzie rzadko kupują paki ubrań. Ja osobiście bym nie kupiła. Jak nie raz widzę np. a Allegro pakę ubrań jakichś niezbyt fajnych za 300 zł, to mnie krew zalewa.
Ludzie kupują takie paki, jeśli cena jest atrakcyjna. Ja sprzedaż ubrań mam za "dorabianie" a nie "zarabianie", więc wystawiam bardzo tanio. Ostatnio sprzedałam 15 nowych sukienek za 100 zł - szybko poszło.
Najsensowniejsze są paki w jednym rozmiarze. Nikt raczej nie kupi mieszanki, no bo na co to komu...

Jak to mam sprzedać?

21 cze 2018 - 21:39:59

Właśnie chciałabym w niskiej niezawrotnej cenie sprzedać, żeby komuś opłacało się dla kilku rzeczy płacić przesyłkę. Trudno np. sprzedać bluzkę za 5zl gdy przesyłka kosztuje 7zl. Myślałam raczej o mieszance np. letnie bluzki, spodnie, zimowe swetry i sukienki koktajlowe w jednej paczce lub kilka osobnych np. bluzki w innej a swetry w innej. Na pewno w jednym rozmiarze:)

Jak to mam sprzedać?

22 cze 2018 - 21:54:39

Myślę, że może to się udać. Polecam na Olx - tam więcej osób jest zainteresowanych pakami ubrań

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie mogę sprzedać?