Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Konkurencja nie działa

03 cze 2017 - 10:24:43

a ja mam pytanie odnośnie szafy: gdzie teraz jest widoczne ile osób dodało mój przedmiot do ulubionych i ile razy został wyświetlony? nic tu nie mogę znaleźć po tych zmianach:(

Konkurencja nie działa

03 cze 2017 - 17:22:17

Cytat
slodkamala96
@Nulka88 nie o nie ta. :)

Ale nie byłaś jedyna, bo inne ankiety też były ;)

Konkurencja nie działa

03 cze 2017 - 18:04:20

Szafa jest super :) Nie wachajcie się z powrotem :)

Konkurencja nie działa

03 cze 2017 - 19:20:47

Liczę na to że SZAFA wróci do łask :)

Konkurencja nie działa

03 cze 2017 - 19:35:12

@CzerwoneUsta
Nigdy,przenigdy nie miałam dwóch profili jednocześnie.
Nie wiem skąd wzięłaś takie dane.
Nawet jeśli stary profil był usunięty w 2012 r. to i tak dawniej było fajnie i nieco inaczej niż obecnie.
A co do sklepów na szafie...nie mi o tym decydować,
a wpływy to szafa ma i będzie je miała nawet bez nas.

Działajmy dziewczyny,bo...może tu być jak dawniej
i jeszcze fajniej niż u konkurencji.
Aczkolwiek i tak jest lepiej-moim zdaniem.:)

Konkurencja nie działa

03 cze 2017 - 20:50:05

@czarownicaao to już tylko kwestia czasu jak stare szafowiczki wrócą i to ze zwiekszona mocą :)

Konkurencja nie działa

03 cze 2017 - 20:59:00

Cytat
ModneZegarki2016
@czarownicaao to już tylko kwestia czasu jak stare szafowiczki wrócą i to ze zwiekszona mocą :)

Ja też myślę,że to stanie się wkrótce.
One stopniowo już wracają,a te,które zostawiły sobie profile
(nie usuwając starych) to już w ogóle zaczynają wracać.
Bardzo mnie to cieszy,bo szafa to przede wszystkim zasady.
Nie to,co konkurencja-"wielki młyn".

Konkurencja nie działa

03 cze 2017 - 21:41:16

Cytat
czarownicaao
@CzerwoneUsta
Nigdy,przenigdy nie miałam dwóch profili jednocześnie.
Nie wiem skąd wzięłaś takie dane.
Nawet jeśli stary profil był usunięty w 2012 r. to i tak dawniej było fajnie i nieco inaczej niż obecnie.
A co do sklepów na szafie...nie mi o tym decydować,
a wpływy to szafa ma i będzie je miała nawet bez nas.
Faktycznie, pierwsze 2012-2013, datę nowego pomyliłam:)założyłaś nowe w 2013 po zamknięciu starego w tym samym roku, mój błąd przepraszam:)oj, nie napisałam że ty decydujesz o sklepach, ale taki postulacik złożyłaś o likwidację sklepów na szafie, dlatego wspomniałam;)ale to nie istotne, stare konto to stare sprawy...teraz jest inaczej i to się liczy:) i tak tylko rok czasu byłaś na tamtym a wątki jak widać były mniej ciekawe jak teraz, nie masz co żałować tamtego roku i konta, teraz jest o niebo ciekawiej;) a robisz jeszcze te robale w żywicy? Zrobiłam kiedyś jeszcze w szkole, rumianek zalany żywicą, ale to była forma łyżeczki, taki gadżet dla kolegów na dzień chłopa, nawet fajnie to wyszło:)

Cytat
ModneZegarki2016
to już tylko kwestia czasu jak stare szafowiczki wrócą i to ze zwiekszona mocą :)

Czoko,już wróciły lub wracają;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-03 21:43 przez CzerwoneUsta.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Konkurencja nie działa

03 cze 2017 - 22:02:39

Cytat
inka303
a ja mam pytanie odnośnie szafy: gdzie teraz jest widoczne ile osób dodało mój przedmiot do ulubionych i ile razy został wyświetlony? nic tu nie mogę znaleźć po tych zmianach:(
Wejdź w przedmiot, najedź kursorem na szare serce w prawym górnym roku i powinna się wyświetlić liczba polubień, gdy chcesz wiedzieć kto polubił to kliknij w swoim profilu powiadomienia lub dzwonek, który masz przy avatarze i te z serduchem to właśnie ci co polubili.
Co do licznika wyświetleń to kiedyś były takie propozycje, ale ja realizacji nie widzę.

Dla mnie konkurencja nie istnieje ... ;)

Konkurencja nie działa

03 cze 2017 - 22:55:27

Cytat
malmie


Dla mnie konkurencja nie istnieje ... ;)

Dla mnie też, przyzwyczaiłam się do szafy i tak tu sobie siedzę, być może posiwieję i dalej będę siedzieć, taki relaksik zawsze w cenie, fajnie sobie humor poprawić i przy okazji dowiedzieć się ciekawych rzeczy, wirtualna klubokawiarnia, można pogadać o "pupie maryni" nawet w przerwie pracując;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Konkurencja nie działa

03 cze 2017 - 23:06:34

Cytat
CzerwoneUsta
Dla mnie też, przyzwyczaiłam się do szafy i tak tu sobie siedzę, być może posiwieję i dalej będę siedzieć ...

Jak posiwiejesz to załatwię coś na siwiznę albo wymyślimy super hot styl i tak będziemy sobie tutaj pogaduszki będziemy bezkonkurencyjne zresztą przecież jesteśmy :D

Konkurencja nie działa

04 cze 2017 - 00:24:59

Cytat
malmie


Jak posiwiejesz to załatwię coś na siwiznę albo wymyślimy super hot styl i tak będziemy sobie tutaj pogaduszki będziemy bezkonkurencyjne zresztą przecież jesteśmy :D
No jasne;)jak posiwieję to będę blondi, a super hot styl zawsze się przyda...i będzie "wesołe jest życie staruszki"cheers

Konkurencja nie działa

04 cze 2017 - 22:07:58

Cytat
ModneZegarki2016
@czarownicaao to już tylko kwestia czasu jak stare szafowiczki wrócą i to ze zwiekszona mocą :)

Liczę na to :)

Konkurencja nie działa

04 cze 2017 - 23:50:48

@Nulka88
Nie będzie inaczej,bo szafa to chyba jedyny konkretny portal
(po odliczeniu konkurencji).

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Konkurencja nie działa

05 cze 2017 - 08:41:00

wydaje mi się, że mniejsza sprzedaż niekoniecznie ma swój główny powód w prowizji(której od wieków już nie ma i nigdy nie wróci), nieatrakcyjnych przedmiotach itp. Według mnie duża zasługa że jest mniejsza niż kiedyś to: pojawienie się dużej ilości tanich sklepów stacoonarnych a przede wszystkim kosmicznie podniesione ceny na poczcie. Dawniej wysyłałam codziennie po kilka przesyłek, opłacało się kupić apaszkę za 5 zł czy bluzkę- teraz nie bo 2x tyle kosztuje wysyłka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oddac czy zostawic?