Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 8 9 10 -->

Konkurencja nie działa

01 cze 2017 - 22:11:48

Chciałam zakładać tu o tym wątek :D Ubiegłaś mnie ;)

Szczerze to mimo iż lubię forum vinted (i tylko forum), to sprzedaż idzie mi tam bardzo kiepsko, kupno też - laski nie odpowiadają na pytania o przedmiot, ignorują, albo wprost piszą, żeby nie zawracać im głowy (dostałam m/w taką odp.: bluzka jest za 10 zł, więc się decyduj szybciej, a nie jakbyś dokonywała decyzji życia i kupowała samochód - potem mnie zablokowała i napisała, że pewnie dostałam bana, bo jestem oszustem - yhm, widać - przecież mam same pozytywy :P Dodam, że pytałam o rozmiar, a cała rozmowa trwała z dnia na dzień - czyli pytanie-odp. po 24 godz. właśnie taka ;) ). Do tego admini vinted ponoszą się jak bogowie i robią co chcą, dają bana komu chcą, nie sprawdziwszy nic...
Np. - Wypowiedziałam się na forum, gdzie laska nieanonimowo pisała, że to właśnie admini wystawili jej negatywa, choć nie wiedzieli o co chodzi w transakcji - napisałam jaka jest administracja portalu i dostałam bana, choć nie pisałam wulgarnie, napisałam tylko, że robią co chcą ;) Oczywiście nie napisali, że za to mam bana ;) Następne info od adminów było takie, że usunęli mój post, więc już wiedziałam za co zły Zresztą tekst nad forum (gdy chce się założyć wątek - uważaj wielki brat patrzy - jest co najmniej nieodpowiedni - admini na pewno nie przeczytali Orwella, a do tego sami porównują się do państwa totalitarnego - coś w tym jest jak widać.
Oszustów do tego jest pełno, co chwilę te same laski zakładają kolejne konta i dalej oszukują, ale oni nie potrafią z tym walczyć inaczej niż blokować fake konta na 44 lata albo 144 :/

Tutaj mam konto od 2009 i sprzedaż tutaj idzie mi lepiej. Oszustów załatwiało się tu wg mnie szybko, albo po prostu ja nie miałam problemu. Był czas, że było tu "żywiej" i fajnie by było jakby te czasy wróciły. Szata graficzna mi nie przeszkadza, forum tu troszkę zdechłe, ale coś za coś ;) I tu większego problemu nie miałam z adminami - przez tyle lat może ze 2 razy, a tam m/w 2 razy w miesiącu się o coś czepiają brawo

Ja szczerze zapraszam do powrotu na szafę każdego kto się waha ;)

Cytat
czarownicaao
Cytat
kukingaku
Szkoda tylko że tak ciężko jest tu coś sprzedać.

Ja myślę,że dzieje się tak dlatego,że większość jest sprzedających i nastawionych na sprzedaż.W efekcie wisi milion rzeczy i czeka na kupców.
Poza tym jest mniej dzieci niż na V...ed.
Tam wystarczy dobra metka ( "modne" ).

Tam wszyscy chcą tylko sprzedawać i jak piszesz, idą tylko rzeczy, które "przed chwila były w sklepie" - czyli modne :P Dla mnie to akurat dziwne, biorąc pod uwagę ceny na v., bo i tak prawie wszystko, czy z metką czy bez, jest chińskie :P
Tutaj zawsze mi też super szła wymiana - miałam dużo wymian i przy nich mogłam narzekać tylko na pocztę (zgubione paczki). Tam miałam może ze 2 wymiany.
Poza tym - jak pisała osoba przede mną - tam mi też napisali, że moje rzeczy są nieatrakcyjne, a tu się sprzedają, na all też. Tam nie zauważają pewnej różnicy - niektórzy ludzie lubują się w modzie alternatywnej, a nie tym co chińczyki rzuciły na sklep ;) Dlatego też kiedyś tu kupowałam więcej, a teraz... teraz takie rzeczy mogę kupić w sklepie i do tego przymierzyć.
Co do ulubionych - ja dodaję, bo mi się podoba, ale np. nie chodzę w takich rzeczach albo rozmiar jest niewłaściwy. I tak mam bardzo często :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-01 22:41 przez Nulka88.

Konkurencja nie działa

01 cze 2017 - 22:57:30

Cytat
Nulka88
...laski nie odpowiadają na pytania o przedmiot, ignorują, albo wprost piszą, żeby nie zawracać im głowy
Oszustów do tego jest pełno, co chwilę te same laski zakładają kolejne konta i dalej oszukują, ale oni nie potrafią z tym walczyć inaczej niż blokować fake konta na 44 lata albo 144 :/

Tutaj mam konto od 2009 i sprzedaż tutaj idzie mi lepiej. Oszustów załatwiało się tu wg mnie szybko, albo po prostu ja nie miałam problemu. Był czas, że było tu "żywiej" i fajnie by było jakby te czasy wróciły. Szata graficzna mi nie przeszkadza, forum tu troszkę zdechłe, ale coś za coś ;) I tu większego problemu nie miałam z adminami - przez tyle lat może ze 2 razy, a tam m/w 2 razy w miesiącu się o coś czepiają brawo

Ja szczerze zapraszam do powrotu na szafę każdego kto się waha ;)

czarownicaao

"Tam wszyscy chcą tylko sprzedawać i jak piszesz, idą tylko rzeczy, które "przed chwila były w sklepie" - czyli modne :P
Poza tym - jak pisała osoba przede mną - tam mi też napisali, że moje rzeczy są nieatrakcyjne, a tu się sprzedają, na all też. Tam nie zauważają pewnej różnicy - niektórzy ludzie lubują się w modzie alternatywnej, a nie tym co chińczyki rzuciły na sklep ;)"


Masz rację Nulko.Szczególnie zgadzam się z tą ostatnią częścią Twojej wypowiedzi:
"...idą tylko rzeczy, które "przed chwila były w sklepie" - czyli modne.
tam mi też napisali, że moje rzeczy są nieatrakcyjne, a tu się sprzedają, na all też. Tam nie zauważają pewnej różnicy - niektórzy ludzie lubują się w modzie alternatywnej, a nie tym co chińczyki rzuciły na sklep.

Mam takie same doświadczenia.
Nie każdy lubi plastykowe,różowe i seryjne!!!super



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-01 23:00 przez czarownicaao.

Konkurencja nie działa

01 cze 2017 - 23:02:51

Cytat
slodkamala96
No nie do końca :) po prostu kazdy kto gdziekolwiek na forum napisał, że administracja wyróżnia pojedyncze osoby czy że robi coś zle dostaje shadowbana, a jak poprosi się o wyjaśnienie to leci trwała blokada ;)

Dostałam już kilka razy za to bana, kilka moich postów wywalili, a czasem przez to usuwali cały wątek (choć 2 razy nie były to dosłownie jakieś ubliżanie adminom, a tylko "absurdy v.", śmieszne sytuacje wynikające z ich bałaganu i panoszenia się, ale... usunęli ;)

A teraz mam bana nawet na konto, bo powiedziałam o administracji prawdę :D
Dobrze, że nie zrobiłam jak wiele osób, tylko pozostałam także i tutaj ;)

Konkurencja nie działa

01 cze 2017 - 23:12:12

@CzerwoneUsta
Rozumiem Cię i masz rację,że "w okolicach" tych nieszczęsnych opłat działo się tu niedobrze.Jak najbardziej i dlatego mnóstwo osób uciekło.
Miałam na myśli dawne czasy,jeszcze przed wprowadzeniem opłat,kiedy...działo się fajnie.
Trudno mi powiedzieć,kiedy to było (w latach),bo usunęłam pierwszy swój profil.(czarownic-art) Dawne,stare dzieje.
Z tej dekady właśnie jest pisząca dalej @Nulka88 ,jak również @Orioness ,@ladyligeia ,moderator @meow-meow ,@Babilonia i kilka innych osób.



Zmieniany 7 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-02 00:49 przez czarownicaao.

Konkurencja nie działa

01 cze 2017 - 23:12:28

Sprzedaje i tutaj i tam. Przez dłuższy czas miałam przerwę i nie wrzucałam tutaj nic, jednak kiedy tam sprzedaż zaczęła spadać wróciłam na szafe i widzę poprawę :)

zweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 1/5

Konkurencja nie działa

01 cze 2017 - 23:23:51

Ja dopiero tutaj dolaczylam

Konkurencja nie działa

01 cze 2017 - 23:38:48

@iza186
@slodkamala96
Fajnie,że jesteście dziewczyny.
Im nas więcej,tym lepszy będzie portal.
Jak pisałam...kiedyś było tu naprawdę klimatycznie.
Być może ten czas powróci,bo konkurencja (jak dla mnie przynajmniej)
to jakiś żart.

Konkurencja nie działa

02 cze 2017 - 07:44:36

Racja :) założyłam tu konto w 2010 roku, wtedy tu naprawdę się fajnie działo. Można było bez problemu pozbyć się swoich rzeczy. Gdyby te czasy powrocily byloby super. Niepotrzebne było wprowadzanie tutaj opłat bo cześć osób uciekła :(

zweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 1/5

Konkurencja nie działa

02 cze 2017 - 10:42:10

@Nulka88 ja dostałam też bana za rzekome powielone konta. Wypisali mi profile których nazwy widzę po raz pierwszy w życiu, argumenty do nich nie docierały. One mają rację i już. Zanim mnie zablokowały zawarlam transakcję, laska mnie oszukala i do dnia dzisiejszego (5 dni) zero odzewu od administracji.....

Za to ja dla adminów v. Byłam bezwzględna - przeprowadzilam ankietę i napisałam pismo do zarządu friendly Fashion żeby zobaczyli co się dzieje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-02 10:45 przez slodkamala96.

Konkurencja nie działa

02 cze 2017 - 11:50:03

Cytat
iza186
Racja :) założyłam tu konto w 2010 roku, wtedy tu naprawdę się fajnie działo. Można było bez problemu pozbyć się swoich rzeczy. Gdyby te czasy powrocily byloby super. Niepotrzebne było wprowadzanie tutaj opłat bo cześć osób uciekła :(

Można tu było bezpiecznie wymienić rzecz,kupić,a poza tym ciekawie podyskutować (nie na tematy "czy od pocałunku można zajść w ciążę";).
Oczywiście każdy miał swój gust,a w związku z tym własny krąg znajomych,
ale było jakoś tak bardziej tolerancyjnie i z szacunkiem myślę.
Nikt nikomu nie pisał "to jest niemodne,stare,brzydkie,spadaj z tymi śmieciami po babci..." .
Miło by było,żeby wróciły tamte czasy.

Konkurencja nie działa

02 cze 2017 - 14:50:27

Cytat
czarownicaao


Można tu było bezpiecznie wymienić rzecz,kupić,a poza tym ciekawie podyskutować (nie na tematy "czy od pocałunku można zajść w ciążę";).
Oczywiście każdy miał swój gust,a w związku z tym własny krąg znajomych,
ale było jakoś tak bardziej tolerancyjnie i z szacunkiem myślę.
Nikt nikomu nie pisał "to jest niemodne,stare,brzydkie,spadaj z tymi śmieciami po babci..." .
Miło by było,żeby wróciły tamte czasy.
Ale ty miałaś poprzednie konto założone dopiero rok przed obecnym, tj 2012-2014 i zlikwidowane rok po posiadaniu obecnego, miałaś przez jakiś czas 2 konta i kilkadziesiąt wypowiedzi w wątkach na starym...to raczej jeszcze wcześniej działy się tu niezbyt ciekawe rzeczy, przekręty, brak tolerancji, złośliwe wypowiedzi i jazdy na maxa, póżniej zaczęło robić się normalnie, a transakcje kidyś szły lepiej ponieważ to były początki portalu, teraz wszystko się zmieniło ,jest dużo więcej użytkowników i większy wybór, ludzie wybierają i przebierają, szukają okazji i nie biorą jak leci, jest dużo sklepów z cenami jak u prywatnych szafowiczek więc jest jak jest:) kiedyś zawetowałaś obecność sklepów na szafie, chciałaś pozbawić portal wpływów?;)ale w sumie tragedii nie było i nie ma, kto chce coś kupić to kupuje lub się wymienia, mi tam zeszło trochę rzeczy chociaż komentarzy nie ma, rzeczy nie tylko moje więc nie siedzę tu dla zarobku raczej dla relaksu:)a w wątkach kiedyś dziewczyny pisały różne rzeczy na temat ubrań czy stylizacji i to nie były przyjemne wypowiedzi, jazdy były bez trzymanki, nie wiem dlaczego nie pamiętacie tych wątków, nie jedna tutaj skarżyła się że obrażają czy wstawiają złośliwe komentarze, więc wcale tak słodko nie było, a oszustwa dzień w dzień, sama miałam kilka takich spraw, trzeba było mieć się na baczności:)

Konkurencja nie działa

02 cze 2017 - 21:48:22

ja tutaj założyłam konto wcześniej niż na vinted czyli 3 lata temu, niestety sprzedałam przez ten czas 5 rzeczy z czego 3 osoby wystawiły mi komentarze, na vinted mam 50 (same pozytywy) a na all 1048 pozytywów. Porównując więc, tutaj idzie kiepsko ale podoba mi się możliwość natychmiastowego przelewu od kupującego z automatyczną wysyłką danych do wysyłki, minus jeszcze taki że logując się tutaj strona nie wyświetla mi certyfikatów bezpieczeństwa (komunikat -strona nie jest bezpieczna)no i katalog jest ograniczony :(

jest kilka spraw do poprawki ale jeśli administracja się porządnie za to weźmie to na pewno wszystko ruszy z kopyta :)

Konkurencja nie działa

03 cze 2017 - 00:44:37

Cytat
slodkamala96
@Nulka88 ja dostałam też bana za rzekome powielone konta. Wypisali mi profile których nazwy widzę po raz pierwszy w życiu, argumenty do nich nie docierały. One mają rację i już. Zanim mnie zablokowały zawarlam transakcję, laska mnie oszukala i do dnia dzisiejszego (5 dni) zero odzewu od administracji.....

Za to ja dla adminów v. Byłam bezwzględna - przeprowadzilam ankietę i napisałam pismo do zarządu friendly Fashion żeby zobaczyli co się dzieje

Jeśli to ta ankieta z 1 pytaniem to tez ją wypełniłam ;)

Konkurencja nie działa

03 cze 2017 - 08:13:45

fajnie by było jak szafa odżyła. wtedy ta prowizja to najgorsza decyzja jaką podjął ten portal.

zweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 1/5

Konkurencja nie działa

03 cze 2017 - 10:13:25

@Nulka88 nie o nie ta. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oceń czy to sie nadaje