Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Konkurencja nie działa

26 maj 2017 - 23:38:09

Już jakiś czas temu usunęłam tam profil i niewiele obchodzi mnie,czy działają.Dla mnie osobiście tamten portal jest beznadziejny.nie

Cytat
Kanti
i dobrze! mam nadzieję, że nigdy nie zadziałają a wszyscy wrócą tutaj. ...wspomniałam że na szafie są fajne konkursy i wg mnie jest dużo bezpieczniejsza dzięki tej ochronie kupujących :D

...niech to forum ożyje! a wtedy pewnie i sprzedaż wam ruszy!

brawo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-26 23:44 przez czarownicaao.

Konkurencja nie działa

27 maj 2017 - 06:57:20

Cytat
captain333
Ja konto zakładałam tu 8 lat temu, ale przerzuciłam się na konkurencję bo z początku wydawało się ok. Tylko dzieje się coraz gorzej.. Oszustki i osoby bez komentarzy ze zdjęciami z internetu na głównej, a uczciwe konta dostają po czterech literach. Poważnie zastanawiam się nad powrotem. Zostaje tylko pytanie jak radzą sobie z oszustkami? Mnie tu dawno nie było - czy ktoś coś wie na ten temat?
tutaj jest centrum pomocy dla osob oszukanych wiec warunki tutaj sa swietne :)

Konkurencja nie działa

27 maj 2017 - 07:05:52

Ja jestem tutaj tylko żeby poplotkować na forum. Kiedyś wystawiłam na forum zapytanie czy moje rzeczy się sprzedadzą i wszyscy napisali że nie. Nie podobają wam się. Natomiast na innych portalach się sprzedają i dziewczyny są bardzo zadowolone z zakupu, że tanie i porządne rzeczy.
Nie rozumiem tego. Czy wy szafirenki jesteście bardziej wybredne. Na jednym z konkurencyjnych portali sprzedaję nawet po wyższych cenach i jej ok a tu za złotówkę nikt nic nie chce.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Konkurencja nie działa

27 maj 2017 - 07:16:03

@kukingaku O, ja to jestem bardzo wybredna ;) Wyrzuciłaś, a ile tam było postów ?

@captain333 na dole w pasku pomocy znajdziesz jak działać, gdy są problemy.

Konkurencja nie działa

27 maj 2017 - 11:19:27

Cytat
kukingaku
Ja jestem tutaj tylko żeby poplotkować na forum. Kiedyś wystawiłam na forum zapytanie czy moje rzeczy się sprzedadzą i wszyscy napisali że nie. Nie podobają wam się. Natomiast na innych portalach się sprzedają i dziewczyny są bardzo zadowolone z zakupu, że tanie i porządne rzeczy.
Nie rozumiem tego. Czy wy szafirenki jesteście bardziej wybredne. Na jednym z konkurencyjnych portali sprzedaję nawet po wyższych cenach i jej ok a tu za złotówkę nikt nic nie chce.
to raczej chodzi o to ze tutaj większość osob jest nastawiona na sprzedaz niżeli na zakupy i moze dlatego słaba sprzedaz wychodzi ;)

Konkurencja nie działa

27 maj 2017 - 12:28:57

nie pamiętam kiedy tu coś sprzedałam :( chcę sobie uzbierać pieniędzy żebym mogła wypłacić z konta szafy, ale chętnych brak :/

Konkurencja nie działa

27 maj 2017 - 13:44:34

No wreszcie dziewczyny piszecie jak jest a nie jak powinno być.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Konkurencja nie działa

27 maj 2017 - 14:49:19

widzę, że wiele osób ma zastrzeżenia do szaty graficznej tego portalu; także droga administracjo? delikatna sugestia z mojej strony - zróbcie coś z tym, bo to może być dobry moment, aby ściągnąć od konkurencji bardzo dużo osób ;)

na pierwszym planie powinny być ciuchy na sprzedaż - stylizacje i inne takie mogą być gdzieś na dole, a nie na głównym miejscu... kategorie zajmują połowę strony, a to też nie jest wbrew pozorom najważniejsze (na vinted są ukryte, nie wywalone na wierzch)

tutaj jest o tyle dobrze, że KAŻDA osoba można być chociaż przez chwilę na głównej stronie, więc tych nowo dodanych zdjęć powinno być na głównej stronie więcej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-27 14:52 przez xanthina.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Konkurencja nie działa

27 maj 2017 - 16:50:41

już działa

Konkurencja nie działa

27 maj 2017 - 17:38:34

Cytat
xanthina
widzę, że wiele osób ma zastrzeżenia do szaty graficznej tego portalu; także droga administracjo? delikatna sugestia z mojej strony - zróbcie coś z tym, bo to może być dobry moment, aby ściągnąć od konkurencji bardzo dużo osób ;)

na pierwszym planie powinny być ciuchy na sprzedaż - stylizacje i inne takie mogą być gdzieś na dole, a nie na głównym miejscu... kategorie zajmują połowę strony, a to też nie jest wbrew pozorom najważniejsze (na vinted są ukryte, nie wywalone na wierzch)

tutaj jest o tyle dobrze, że KAŻDA osoba można być chociaż przez chwilę na głównej stronie, więc tych nowo dodanych zdjęć powinno być na głównej stronie więcej
Zgadza się, kategorie powinny być na pasku. Szafy blogerek i przedmioty obrazowe również nie powinny zajmować tyle miejsca.
Prawda jest taka że to co jest na pierwszych 3 stronach nas najbardziej ciekawi, potem nie chce nam się już klikać na kolejne strony.
Kolejna sprawa to odświeżanie. Pisałam do administracji że od kilku miesięcy nie mogę nic odświeżyć a oni twierdzą że wszystko jest ok.
Przydałby się jakaś aplikacja na telefon taka jak ma konkurencja. Wiele osób korzysta nie z komputera tylko z telefonu.

Konkurencja nie działa

27 maj 2017 - 23:51:41

Ja tez wrocilam a konto zalozylam w 2010 roku :) mam tez na olx i tam sprzedaje sporo. Ubolewam ze z powodu tego, ze jest lokalne nie ma komentarzy- bylo by bezpieczniej. Sporo osob prosi pobraniowa wysylke a ja odmawiam. Im sie nie dziwie ale ja rowniez nie mam pewnosci czy ta osoba odbierze paczke....
Reasumujac. Tutaj jest nie przejzyscie i dobrze bylo by usprawnic aplikacje ktora szwankuje nie stety, a moglo by dzieki temu byc extra

Konkurencja nie działa

28 maj 2017 - 00:17:09

Cytat
maadlin
Ja tez wrocilam a konto zalozylam w 2010 roku :) mam tez na olx i tam sprzedaje sporo. Ubolewam ze z powodu tego, ze jest lokalne nie ma komentarzy- bylo by bezpieczniej. Sporo osob prosi pobraniowa wysylke a ja odmawiam. Im sie nie dziwie ale ja rowniez nie mam pewnosci czy ta osoba odbierze paczke....
Reasumujac. Tutaj jest nie przejzyscie i dobrze bylo by usprawnic aplikacje ktora szwankuje nie stety, a moglo by dzieki temu byc extra

Tutaj są przynajmniej jasno określone zasady i konkretnie przeprowadzane transakcje.Konkurencja ma wielki minus. (moim zdaniem)

Konkurencja nie działa

28 maj 2017 - 07:32:51

@czarownicaao zgadzam sie z Tobą, tutaj jest o wiele bezpieczniej :)

Konkurencja nie działa

28 maj 2017 - 22:35:38

Cytat
ModneZegarki2016
@czarownicaao zgadzam sie z Tobą, tutaj jest o wiele bezpieczniej :)

Wszystko jeśli chodzi o transakcje jest uporządkowane i konkretne.
Jest przycisk "kup",system wysyła dane,informuje o wpłatach...,gdzie konkurencja jest w tym momencie 100 lat za Murzynami.

Konkurencja nie działa

29 maj 2017 - 05:50:11

Szkoda tylko że tak ciężko jest tu coś sprzedać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oceń czy to sie nadaje