Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10

Konkurencja nie działa

30 kwi 2018 - 17:42:07

jeżeli chodzi o opłaty które wprowadzili to powiem tylko tyle... koniec jest bliski hahaha

sama juz mało co tam zaglądam bo stale te same ubrania bo przeciez mało kto promuje swoje konta a opłaty nie są niskie

Cytat
Nulka88

wydaje mi się, że mniejsza sprzedaż niekoniecznie ma swój główny powód w prowizji(której od wieków już nie ma i nigdy nie wróci), nieatrakcyjnych przedmiotach itp. Według mnie duża zasługa że jest mniejsza niż kiedyś to: pojawienie się dużej ilości tanich sklepów stacoonarnych a przede wszystkim kosmicznie podniesione ceny na poczcie. Dawniej wysyłałam codziennie po kilka przesyłek, opłacało się kupić apaszkę za 5 zł czy bluzkę- teraz nie bo 2x tyle kosztuje wysyłka.

To samo powiedziała mi kumpela - dlatego wywaliła ciuchy, bo jak twierdzi nie opłaca się, skoro można kupić za grosze w stacjonarnym, a ceny na poczcie też swoje robią...
Coś w tym na pewno jest, ale tu jednak ciuchy i inne rzeczy znajdowałam taniej i mniej bałam się kupować, a na v., nawet jak chcę kupić to po drugiej stronie spotykam się olewającym milczeniem xD


dokładnie. teraz praktycznie mam zawsze gabaryt B czyli najbidzniej to dycha i plus koperta bąbelkowa i nikt nie chce płacic takich wysokich cen za przesylke a ja dokladac ze swojej kieszeni tez nie chcę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-30 17:45 przez Anette30.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak to mam sprzedać?