Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Konkurencja nie działa

02 lut 2018 - 23:03:38

Ale jaja V nie działa? :D Ja tam głównie korzystam z forum. Nie oszukujmy się na wyprzedażach można dostać nowe ciuchy przeceniane np ze 150 na 30zł z darmową albo niewielką opłatą za przesyłkę to kto będzie kupował używane ciuchy i to w cenach jak za nowe, bez możliwości zwrotu i nie wiadomo co przyjdzie ;)

e działa, tylko to hotelowe wifi słabo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-02 23:06 przez marta_iwa.

Konkurencja nie działa

03 lut 2018 - 14:35:47

Cytat
marta_iwa
Ale jaja V nie działa? :D Ja tam głównie korzystam z forum. Nie oszukujmy się na wyprzedażach można dostać nowe ciuchy przeceniane np ze 150 na 30zł z darmową albo niewielką opłatą za przesyłkę to kto będzie kupował używane ciuchy i to w cenach jak za nowe, bez możliwości zwrotu i nie wiadomo co przyjdzie ;)

e działa, tylko to hotelowe wifi słabo

Ano nie, nawet jak chcesz coś kupić to laski nie odpisują całe miesiące, o ile łaskawie odpiszą. A potem narzekanie, że sprzedaż nie idzie - niech odpisują, to będzie szła, chyba, że robią jakąś selekcję, komu sprzedadzą.

Do tego to sztuczne podbijanie, które nie działa (były chyba z wątki o tym).

Poza tym system szukania jest tak beznadziejny, że NIGDY jeszcze niczego tam nie znalazłam (tutaj wiele razy). Nie wiem, może to wina techniczna, ale to trwa już ponad rok, poza tym, że połowa rzeczy niedostępna, bo konta nieważne od pól roku itd.

Do tego system oszustw - wszystko musisz robić sama, sama na policję zgłosić itd., a oszustce co najwyżej zablokują konto na 40 lat - wtf? Albo tobie zablokują, bo dane oszustki poszły dalej, albo ona ciebie zgłosiła i jeszcze negatywa dostajesz... Takich wątków było mnóstwo - za nie też blokowali na całą wieczność - np. na ok. 150 lat :o
Tutaj przynajmniej się mniej boję.

I ze sprzedażą faktycznie kiepsko - laski potrafią być chamskie, nawet jak chce się coś kupić (zapytałam o rozmiary w cm i już obelgi poszły, że mam się szybciej zastanawiać, bo nie robię kupuję samochodu, tylko bluzkę za 10 zł - co to ma być? zły ).

A do tego te ciągłe powtarzanie - MODNE - jak chcę modne, to idę do sklepu, a nie kupuję za cenę z wyprzedaży, bo na chciała drożej sprzedaż. Ja sprzedaję głównie rzeczy mody alternatywnej (i swojej teściowej) i takich osób często nie rozumieją, nie jarzą, że faktycznie jest coś takiego. Tu nigdy się z tym nie spotkałam, a nawet jest osobny dział w stylizacjach nazwany "goth" ;)

Tamto forum - hm - problemy nastolatek, czy jestem w "cionrzy", bo swędzi mnie kolano, na ile lat wyglądam?, itd. - serio, to mam często ochotę tylko kpić i czytam dla beki :P Jak ktoś chce się pośmiać to faktycznie tamto forum się sprawdza, ale do tego nie trzeba mieć nawet konta :P

Konkurencja nie działa

04 lut 2018 - 10:04:41

podaj mi namiary na te forum dokładnie , muszę spradzić o co tu naprawdę chodzi idea

Konkurencja nie działa

04 lut 2018 - 11:32:59

https://www.***/forum

Współczuję Wam, że trafiałyście na takie laski. Ja staram się odpisywać jak najszybciej. A skoro one są takie opryskliwe to później nie dziwne, że sprzedaż nie idzie.

zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Konkurencja nie działa

04 lut 2018 - 14:26:08

oooooooooooo dokładnie ;) popieram.

Konkurencja nie działa

05 lut 2018 - 12:16:09

A czy działa ibutik strony?

Konkurencja nie działa

05 lut 2018 - 14:15:06

Link nie wejdzie, a te o tym co się dzieje na v. w większości usunięte przed adminów :(

Konkurencja nie działa

05 lut 2018 - 15:29:15

a czemu na sprzedajemy nie ładuje zdjęć?czy portal upada?

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Konkurencja nie działa

06 lut 2018 - 12:04:49

Hej moje konto na V....d zostało zablokowane przez moderację po napisaniu przeze mnie niepochlebnej opinii na forum o V....d i moderatorach prowadzących tą stronę.

Konto polecam tutaj, chociaż Szafa nie pobiera opłat za odświeżanie i podbijanie ofert!!

@Maja Byłoby super np tak jak jest na Allegro osoby które tam sprzedają mają tańsze przesyłki np paczkomatami, przypuszczam, że Alegro podpisało umowę z nimi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-06 12:09 przez Beatka8523.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

Konkurencja nie działa

06 lut 2018 - 21:24:49

@Beatka8523 trwają intensywne prace nad umożliwieniem wygodnych i mam nadzieję, że w dobrych cenach form przesyłki specjalnie dla Szafa.pl. Jeszcze tylko troszeczkę musimy zaczekać na wdrożenie :-)

Konkurencja nie działa

07 lut 2018 - 17:30:41

Cytat
Polaris3
a czemu na sprzedajemy nie ładuje zdjęć?czy portal upada?

Portal upada. Strona główna nie działała od dłuższego czasu, więc chciano zmian. No to zaszły zmiany i teraz jak chcesz na główną to musisz sobie opłacić - ale mimo opłat na głównej widnieją głównie tzw. buticzanki (jeśli dobrze zapamiętałam) - jak je nazywają użytkowniczki v. ;) , które to podejrzewa się, że po prostu po znajomości z adminami się tam znalazły - dziewczyny je rozpracowywały i np. mają od 400 do 1000 komentarzy przy czym - niektóre wprost mówiące, że ciuchy śmierdzą lumpeksem i są bez metek a miały być z metkami - takie osoby sprzedają rzeczy po cenach ok. 60 zł do nawet 150 zł.
Tymczasem inne laski mają po ok. 40 do 100 komentarzy i ciągle obniżają ceny do np. 15 zł - ale sprzedaż nie idzie mimo opłacenia tzw. podbicia czy innych wymysłów v., które mają sprawić, że sprzedasz swoje rzeczy ;)

Do tego od dawna admini blokują na tysiąclecia konta jeśli ktoś wyrazi krytykę portalu lub adminów.
Ale ja miałam nawet blokadę i ostrzeżenia za nie swoje wątki, więc cóż konflikt

Cytat
Beatka8523
Hej moje konto na V....d zostało zablokowane przez moderację po napisaniu przeze mnie niepochlebnej opinii na forum o V....d i moderatorach prowadzących tą stronę.

Konto polecam tutaj, chociaż Szafa nie pobiera opłat za odświeżanie i podbijanie ofert!!

@Maja Byłoby super np tak jak jest na Allegro osoby które tam sprzedają mają tańsze przesyłki np paczkomatami, przypuszczam, że Alegro podpisało umowę z nimi.

Tak, ale allegro to od pewnego czasu głównie sklepy (m.in. po zmianie regulaminu i właściciela). Mają taką umowę, stąd tańsza wysyłka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-07 17:34 przez Nulka88.

Konkurencja nie działa

07 lut 2018 - 21:21:21

Alle rzeczywiście już wcale nie jest przyjazne dla zwykłego śmiertelnika, miałam ok 250 komentarzy, konto od 13 lat, sporo sprzedaży, żadnego negatywa...po zmianie nie ma komentarzy, wiec kto ode mnie coś kupi?, nawet nie wystawiam ...czasami coś kupię, ale sprzedawcom komentarzy tez nie wystawiam, bo po co? widziałam komentarz kogos kto się wkurzył ze poginęły komentarze, wiec wystawił sprzedawcy negatywa i napisał ogólnie dlatego ze nie podoba mu się polityka all :)

Konkurencja nie działa

10 lut 2018 - 18:34:46

Cytat
marta_iwa
Alle rzeczywiście już wcale nie jest przyjazne dla zwykłego śmiertelnika, miałam ok 250 komentarzy, konto od 13 lat, sporo sprzedaży, żadnego negatywa...po zmianie nie ma komentarzy, wiec kto ode mnie coś kupi?, nawet nie wystawiam ...czasami coś kupię, ale sprzedawcom komentarzy tez nie wystawiam, bo po co? widziałam komentarz kogos kto się wkurzył ze poginęły komentarze, wiec wystawił sprzedawcy negatywa i napisał ogólnie dlatego ze nie podoba mu się polityka all :)

Ja miałam ok. 80, też same pozytywy, też wszystko zniknęło i też już tam nie sprzedaję, oferty giną w ofertach sklepów. I robię tak jak ty - kupuję, ale komentarze wystawiam tylko jak ktoś zasługuje na negatyw. Kiedyś tam mogłam sprzedawać rzeczy inne niż ubrania, albo drogie, nie schodziły tu (np. skórzana torba za 450 zł), a teraz? Kto kupi bez komentarzy? I komu to miało się przysłużyć? Chyba tylko sklepom :(

Konkurencja nie działa

14 lut 2018 - 06:50:28

już nie działają Dieciociuszek,Świstak,Ibutik,Moje ciuchy

Konkurencja nie działa

17 lut 2018 - 00:28:46

O dwóch ostatnich wiedziałam z v., ale jak tam byłam to wyglądało jak zwykły sklep i nie mogłam się połapać jak niby zwykły śmiertelnik może tam sprzedawać ubrania. Na Ibutik nawet się zarejestrowałam, ale nic nie wrzuciłam, bo nie chciało dodawać ubrań i to olałam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomoc dla dziadka <3