Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Konkurencja nie działa

06 cze 2017 - 22:34:27

Cytat
nbbo
wydaje mi się, że mniejsza sprzedaż niekoniecznie ma swój główny powód w prowizji(której od wieków już nie ma i nigdy nie wróci), nieatrakcyjnych przedmiotach itp. Według mnie duża zasługa że jest mniejsza niż kiedyś to: pojawienie się dużej ilości tanich sklepów stacoonarnych a przede wszystkim kosmicznie podniesione ceny na poczcie. Dawniej wysyłałam codziennie po kilka przesyłek, opłacało się kupić apaszkę za 5 zł czy bluzkę- teraz nie bo 2x tyle kosztuje wysyłka.

To samo powiedziała mi kumpela - dlatego wywaliła ciuchy, bo jak twierdzi nie opłaca się, skoro można kupić za grosze w stacjonarnym, a ceny na poczcie też swoje robią...
Coś w tym na pewno jest, ale tu jednak ciuchy i inne rzeczy znajdowałam taniej i mniej bałam się kupować, a na v., nawet jak chcę kupić to po drugiej stronie spotykam się olewającym milczeniem xD

Konkurencja nie działa

07 cze 2017 - 16:57:51

@Nulka88
Co do opłacalności to jak najbardziej się zgodzę.Dlatego też pousuwałam swoje przedmioty.Wiszą i wiszą i co z tego,że schodzę z ceny prawie do zera,jak przesyłka zabija.
Sama też wolę poszukać u siebie,na miejscu niż kupić za 5 zł.,a za przesyłkę zapłacić 15 zł.
Poczta zabiła całą "atrakcję".
A jeśli chodzi o samo przeprowadzanie transakcji,to na pewno szafa jest w 100% lepsza i bezpieczniejsza niż V...ed.Tutaj przynajmniej jest jakiś dialog i zabezpieczenia.

Konkurencja nie działa

07 cze 2017 - 17:59:03

Dziewczyny, nie uwierzycie jaka mnie przykrość spotkała na konkurencyjnym portalu. Zostałam potraktowana jak oszustka ;( Mam konto prawie 4 lata, ponad 200 pozytywnych, siostra założyła konto na jesieni 2016 r Od razu je zablokowali, potwierdziła swoją tożsamość i obie mogłyśmy korzystać z portalu. Wystawilam torebkę którą nazwałam chanelka - wiadomo jaka. Wcale nie napisałam że jest oryginalna. Dostałam blokadę na 1 tydzień, w tym czasie siostra wystawiła swoje rzeczy na sprzedaż i tak się skończyło. Ona dostała blokadę na stałe



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-07 18:06 przez kloszkowa.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

Konkurencja nie działa

08 cze 2017 - 16:59:14

@czarownicaao @Nulka88 @kukingaku @ModneZegarki2016 @serduchajko nic nie możemy obiecać na ten moment ale być może i w kwestii przesyłek uda nam się znaleźć rozsądne rozwiązanie ;)

Konkurencja nie działa

09 cze 2017 - 00:28:40

Cytat
Maja
@czarownicaao @Nulka88 @kukingaku @ModneZegarki2016 @serduchajko nic nie możemy obiecać na ten moment ale być może i w kwestii przesyłek uda nam się znaleźć rozsądne rozwiązanie ;)

Zatem czekam z niecierpliwością na finał przemyśleń
i noszę się z nadzieją,że coś się uda zrobić.
Dziękuję.:)

Konkurencja nie działa

11 cze 2017 - 18:08:17

Cytat
czarownicaao
Cytat
Maja
@czarownicaao @Nulka88 @kukingaku @ModneZegarki2016 @serduchajko nic nie możemy obiecać na ten moment ale być może i w kwestii przesyłek uda nam się znaleźć rozsądne rozwiązanie ;)

Zatem czekam z niecierpliwością na finał przemyśleń
i noszę się z nadzieją,że coś się uda zrobić.
Dziękuję.:)

Ja także :)

Konkurencja nie działa

22 sty 2018 - 21:52:11

V.....d to beznadziejna strona. Admini uważają się tam za nie wiadomo kogo, blokują i zakładają shadowbany komu chcą, tylko spróbuj im wytknąć ich zachowanie na forum to zaraz usuwają twojego posta a nawet potrafią się jeszcze mścić. Kiedyś w wątku o płatnym podbijaniu napisałam że mam nadzieję że kiedyś zlikwidują tę "dobrą" zmianę i co? Nazajutrz usunęli jeden z moich przedmiotów bez podania przyczyny. Kiedy indziej usunęli mojego posta w którym przedstawiłam swoją hipotezę że osoby które bez przerwy są na głównej to być może krewne i znajone adminek. W sumie cieszę się że mnie zablokowali bo poziom tamtej strony jest coraz bliżej dna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-22 21:53 przez B120.

Konkurencja nie działa

01 lut 2018 - 19:37:09

Cytat
B120
V.....d to beznadziejna strona. Admini uważają się tam za nie wiadomo kogo, blokują i zakładają shadowbany komu chcą, tylko spróbuj im wytknąć ich zachowanie na forum to zaraz usuwają twojego posta a nawet potrafią się jeszcze mścić. Kiedyś w wątku o płatnym podbijaniu napisałam że mam nadzieję że kiedyś zlikwidują tę "dobrą" zmianę i co? Nazajutrz usunęli jeden z moich przedmiotów bez podania przyczyny. Kiedy indziej usunęli mojego posta w którym przedstawiłam swoją hipotezę że osoby które bez przerwy są na głównej to być może krewne i znajone adminek. W sumie cieszę się że mnie zablokowali bo poziom tamtej strony jest coraz bliżej dna.

Zgadzam się i zauważyłam to samo.
Denerwuje też usuwanie przedmiotów bez przyczyny i ostrzeżenia lub blokady za nie swoje posty - tak, nie jestem jedyna, która tak miała.

Niestety tutaj nie chcą wracać i bez rezultatów szukają czegoś innego. Ale przeglądając inne strony, widzę to samo lub duże podobieństwo vi..ed, więc nawet nie zakładam konta, bo to bez sensu :(

I dodam coś jeszcze ciekawego - to co tu jest także lepsze to poszukiwanie ubrań - widać od razu kto czego chce i nie ma nadmiernego spamu, bo każdy pisze swoje głupoty ;) A tymczasem posty o poszukiwaniu tam giną w czeluściach nieskończonego spamu :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-01 19:39 przez Nulka88.

Konkurencja nie działa

01 lut 2018 - 21:02:55

Mnie niestety na VInted szło bardzo dobrze, aż za dobrze, bo laski mnie pozgłaszały za to, że niby komercyjna sprzedaż, a na moje argumenty czemu inne lasecncje maja po tysiąc komentarzy i wg nich to nie jest komercja ... Zablokowanie konta. Kilka innych założyłam i zablokowali znowu. Więc kiepsko. A szkoda bo tam kilkanaście rzeczy tygodniowo szło. A tutaj... Masakra

Konkurencja nie działa

01 lut 2018 - 21:47:47

Cytat
kraka
Mnie niestety na VInted szło bardzo dobrze, aż za dobrze, bo laski mnie pozgłaszały za to, że niby komercyjna sprzedaż, a na moje argumenty czemu inne lasecncje maja po tysiąc komentarzy i wg nich to nie jest komercja ... Zablokowanie konta. Kilka innych założyłam i zablokowali znowu. Więc kiepsko. A szkoda bo tam kilkanaście rzeczy tygodniowo szło. A tutaj... Masakra

tutaj to tylko wchodzę na forum bo sprzedaż lipa ;( już ostatnio w tv reklama ol..u

Konkurencja nie działa

01 lut 2018 - 22:20:10

No też szkoduje ten serwis kiedyś odkryłem w 2009 było całkiem dobrze a teraz coś cienko :/

Konkurencja nie działa

01 lut 2018 - 22:20:23

Cytat
Polaris3

Mnie niestety na VInted szło bardzo dobrze, aż za dobrze, bo laski mnie pozgłaszały za to, że niby komercyjna sprzedaż, a na moje argumenty czemu inne lasecncje maja po tysiąc komentarzy i wg nich to nie jest komercja ... Zablokowanie konta. Kilka innych założyłam i zablokowali znowu. Więc kiepsko. A szkoda bo tam kilkanaście rzeczy tygodniowo szło. A tutaj... Masakra

tutaj to tylko wchodzę na forum bo sprzedaż lipa ;( już ostatnio w tv reklama ol..u

forum tutaj tez masakra przecież ...

Konkurencja nie działa

01 lut 2018 - 23:20:20

@kraka to co tu jeszcze robisz? mi się forum podoba i denerwujją mnie takie wpisy nic nie wnoszące, ciągłe żale i lamenty, narzekania a mimo to coś Cię tutaj trzyma skoro nadal jesteś.

Konkurencja nie działa

02 lut 2018 - 10:05:28

Cytat
omacek
@kraka to co tu jeszcze robisz? mi się forum podoba i denerwujją mnie takie wpisy nic nie wnoszące, ciągłe żale i lamenty, narzekania a mimo to coś Cię tutaj trzyma skoro nadal jesteś.

Przeciez pisałam, że na V mne zablokowali. I tylko z tego powodu tu jestem

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Konkurencja nie działa

02 lut 2018 - 21:04:19

Coś takiego. A tak fajnie było na V. Pamiętam posty na V. ośmieszające szafiarki i szafę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oddac czy zostawic?