Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

34 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oddać czy sprzedać

27 lut 2017 - 16:35:15

Ja również bym oddała, osobiście bym nie kupiła nawet za 5 zł ale są ludzie którzy potrzebują i będą nosić wiec oddaj biednym



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-27 16:36 przez edekzkrainykredek2.

Oddać czy sprzedać

27 lut 2017 - 20:23:28

Cytat
kukingaku
Rozmiar xs, cena max 5 zł.
U mnie w rodzinie raczej pulchniejsze osoby, więc ciuszki nie pasują.
Córki siostry obraziły by się że proponuję im rzeczy używane.

Nawet mi się podoba, tak na co dzień byłaby spoko. Jednak mam większy rozmiar :/

Oddać czy sprzedać

28 lut 2017 - 07:40:41

Dziękuje wszystkim za radę, podjęłam już decyzję i przez powiedzmy pół roku zostawię rzeczy. Kilka osób już pytało o to i tamto i kilka obserwuje więc może jednak coś jeszcze się sprzeda, zobaczymy.

Oddać czy sprzedać

28 lut 2017 - 15:28:33

Oddaj ;)

Oddać czy sprzedać

28 lut 2017 - 15:46:59

a moze DIY? Nadaj im drugie zycie!

Oddać czy sprzedać

28 lut 2017 - 16:59:41

jeśli nie zależy ci na pieniądzach to po co to piszesz oddaj nie pytaj nas .
na pewno będzie ktoś potrzebujący , połóż przy śmietniku albo oddaj do pck lub kościoła

Oddać czy sprzedać

28 lut 2017 - 17:04:49

Bez urazy, ale te rzeczy są niemodne, lepiej oddać bo szanse że się sprzedadzą są niewielkie. Jak oddasz potrzebującym zrobisz dobry uczynek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-28 17:08 przez B120.

Oddać czy sprzedać

02 mar 2017 - 13:42:36

Cytat
B120
Bez urazy, ale te rzeczy są niemodne, lepiej oddać bo szanse że się sprzedadzą są niewielkie. Jak oddasz potrzebującym zrobisz dobry uczynek.
Nie każdy stawia na modę, wygoda też jest ważna i cena.

Oddać czy sprzedać

02 mar 2017 - 13:56:52

Cytat
B120
Bez urazy, ale te rzeczy są niemodne, lepiej oddać bo szanse że się sprzedadzą są niewielkie. Jak oddasz potrzebującym zrobisz dobry uczynek.
a co oznacza modny ? czy to że co drugi to klon na ulicy czy tez oznacza ze znane blogerki reklamuja dany ciuszek? kiedy sie w końcu nauczymy ze moda nalerzy sie bawic i że modę tworzymy my sami a nie jacyś kreatorzy, blogerki czy sieciówki. Rozumiem ze swoje ubrania wymieniasz co 6 miesięcy bo juz jak to nazwałas sa nie modne ;) Co do ciuszków nie są takie złe wystarczy je fajnie połaczyc i wychodzi super stylizacja.

Oddać czy sprzedać

02 mar 2017 - 14:09:43

Cytat
agata74
Cytat
B120
Bez urazy, ale te rzeczy są niemodne, lepiej oddać bo szanse że się sprzedadzą są niewielkie. Jak oddasz potrzebującym zrobisz dobry uczynek.
a co oznacza modny ? czy to że co drugi to klon na ulicy czy tez oznacza ze znane blogerki reklamuja dany ciuszek? kiedy sie w końcu nauczymy ze moda nalerzy sie bawic i że modę tworzymy my sami a nie jacyś kreatorzy, blogerki czy sieciówki. Rozumiem ze swoje ubrania wymieniasz co 6 miesięcy bo juz jak to nazwałas sa nie modne ;) Co do ciuszków nie są takie złe wystarczy je fajnie połaczyc i wychodzi super stylizacja.
Zgadzam się, wkurza mnie jak ktoś pisze, że coś jest niemodne. Ja gdy wybieram ciuchy, to nie patrzę na to, czy to jest must have obecnego sezonu, tylko na to, czy mi samej ten ciuch odpowiada i czy pasuje do mojego stylu.

Oddać czy sprzedać

02 mar 2017 - 14:36:55

Napisałam, ze ciuszki nie są modne bo mają niektóre już 5 lat, ale gdybym mieściła się w nie nadal bym chodziła w nich bo też nie jestem osobą która śledzi najnowsze kanony mody. Kupuje to co mi się podoba i to w czym czuję się dobrze a nie to co pokazują blogerki.
Ciuszki nie są schodzone czy uszkodzone, szkoda mi wyrzucać rzeczy za które wydałam średnio 50 zł/sztuka i ubrałam kilka razy.

Oddać czy sprzedać

02 mar 2017 - 14:49:16

Spróbuj dodać opcję wymiany i wymienić np. na jakieś kosmetyki, biżuterię lub ciuszki w Twoim obecnym rozmiarze. Ja się w ten sposób kilku niepotrzebnych mi rzeczy pozbyłam ;-)

Oddać czy sprzedać

02 mar 2017 - 14:56:09

Cytat
marakuja-92
a moze DIY? Nadaj im drugie zycie!
świetny pomysł szególnie z ostatniego golfu mozna zrobic poszewke na poduszke a takie sa teraz szalenie modne :D

Oddać czy sprzedać

02 mar 2017 - 17:02:39

Cytat
agata74
Cytat
marakuja-92
a moze DIY? Nadaj im drugie zycie!
świetny pomysł szególnie z ostatniego golfu mozna zrobic poszewke na poduszke a takie sa teraz szalenie modne :D

Również tak uważam.Ponad to też dla mnie określenie "modne" jest pojęciem względnym.Osobiście nie biegnę za masówką z sieciówek czy tym,co noszą miliony na ulicach i uważam,że najważniejszy jest styl.Dla mnie rzecz może mieć nawet 20 lat,ale ma to "coś",ma swoją duszę i po odpowiedniej obróbce nie ma takiej drugiej.Dla mnie ważna jest właśnie oryginalność.
Ja bym te rzeczy albo oddała,albo przerobiła.Mogą się przydać do wielu rzeczy-nie tylko jako ciuszki,ale jako materiały.:)

@DaChoicebrawo

@Czilala
Opcja WYMIANY też jest fajnym pomysłem.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-02 17:07 przez czarownicaao.

Oddać czy sprzedać

02 mar 2017 - 18:55:29

faktycznie już bardzo długo sie zastanawiasz co zrobić z tymi ciuchami

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolizja na drodze