Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Własny second-hand, warto?

02 lut 2017 - 19:01:32

Hej dziewczyny, zastanawiam się nad otwarciem własnego lumpka u mnie w mieście. Na razie jednak robię 'rozeznanie' i prosiłabym Was o wypełnienie poniższej ankiety, bardzo mi to pomoże w podjęciu ostatecznej decyzji.
Z góry baaardzo dziękuję za poświęcony czas (1-2 min.)

link do ankiety:
http://www.survio.com/survey/d/E8E6Y0L0I9J8Z2X1F

Jeśli macie jakieś własne doświadczenia w tym temacie, będę bardzo wdzięczna również za wszystkie wypowiedzi tutaj na szafowym forum,

pozdrawiam

Własny second-hand, warto?

02 lut 2017 - 19:04:55

Moim zdaniem dobry pomysł, bo skoro ceny przesyłek tak idą w górę, to pewnie coraz mniej osób będzie chciało kupować używane ciuchy przez neta.

Własny second-hand, warto?

02 lut 2017 - 19:30:28

Dzieki:) ktoś coś jeszcze podpowie?;)

Własny second-hand, warto?

02 lut 2017 - 20:19:45

Według mnie warto, o ile to będzie większy SH - przejrzysty, rzeczy na wieszakach, a nie w koszach. Oczywiście też ceny mają znaczenie - jeśli widzę, że są takie jak w sklepie, np. 80zł za sukienkę, to wychodzę od razu. Najczęściej chodzę do lumpeksów, które mają przynajmniej raz w tygodniu wyprzedaż, a potem całkowitą wymianę towaru. Wolę wycenę, nie na wagę - na wagę ew. rzeczy typu czapki, szaliki itp

Własny second-hand, warto?

02 lut 2017 - 20:26:52

Ubrania miałabym z Anglii, wszystko na wieszakach, sama odzież, żadnych butów itp. Lokal miały ok 50m2. Nowy towar raz w tygodniu

Własny second-hand, warto?

02 lut 2017 - 21:20:58

Moim zdaniem nie warto :(.

Własny second-hand, warto?

02 lut 2017 - 21:51:09

Ja mogę napisać co dla mnie jest ważne:

- że jest otwarte w weekend - w swoim lumpku kupuję w niedzielę bo w inny dzień nie mam czasu
- że mogę płacić kartą
- że mam dobry dojazd komunikacją miejską

W niedzielę mam 55 zika za kg - w sobotę jest dostawa - ja zawsze dzień po bo szarpać z innymi się nie będę. Pasuje mi też to, że ubrania nie są jeszcze przebrane. Jakby niedziela była ostatnim dniem, to bym nie jeździła.

Marka nie ma dla mnie znaczenia. Większość tych wszystkich Bossów i Armanich to podróbki a Zara czy inne podobne, to takie same sieciówki jak h&m. Jak mi się podoba, to biorę nawet jak to no name.

Ubrania muszą być koniecznie na wieszakach. Do koszy nie podchodzę i nie znoszę wycenionych ubrań.

Ja ogólnie lubię chodzić po lumpkach - mam swój stały budżet (100zł) i chodzę dopóki go nie wytracę ;) - czyli jak na raz pójdzie całość, to mam miesiąc spokoju, a jak nie to i 3 razy pójdę.

Własny second-hand, warto?

02 lut 2017 - 22:33:59

Dzięki śliczne za odpowiedź:)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Własny second-hand, warto?

03 lut 2017 - 14:13:31

sklepy z uzywanymi ubraniami sa dosc popularne takze mozna o tym pomyslec..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy ktoś tu jeszcze kupuje?