Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pełna szafa

13 sty 2017 - 18:24:22

Witajcie ;) Jestem tu nowa. Z mojej szafy aż się wysypuję. Prawie codziennie kupuję ubrania, buty itd... i przez to często robię wietrzenie szafy, ponieważ już nie mam gdzie wsadzać tych nowych. Rzeczy kupuję dla promowania stron więc potem je wystawiam. Dużo rzeczy mam nowych, albo ubranych tylko do zdjęć. Codziennie będę dodawać na szafie po 2 lub 3 rzeczy. I tu pytanie do Was: co zrobić żeby wbić się w tą społeczność i coś sprzedać, bo na razie kompletnie nic mi nie idzie? :( ratujcie ;**

Pełna szafa

12 mar 2017 - 18:43:42

za bluzę chcesz 30 zł

Brązowa bluza GAP
Brązowa bluza GAP
Gap, 40 (L)
jakaś na tych zdjęciach wypowiała nie wygląda na stan idealny ??jest na tych zdjeciach jak worek - nie atrakcyjna. Może popraw te zdjęcia i z niektórych rzeczy zeszłabym z ceny .
U mnie w ciucholandzie taką bluzę można kupić za 12 zł tak

Pełna szafa

12 mar 2017 - 19:05:52

@Madeleine_styles
Faktycznie niektóre ceny są sporo za wysokie,jak na szafowe realia.
Te body w paski za wysoko,taka czarna,dresowa bluza i przykładowo czarna bluzeczka z baskinką-też za wysoko.
Za koszulę w czarną kratę też nie dałabym osobiście 50 zł.
Nie sądzę,żeby udało się sprzedać za tę kwotę.
Poza tym nie zauważyłam u Ciebie komentarzy,
co sprawia,że jesteś nie do końca wiarygodna.
Fakt,że jesteś zweryfikowana (tu masz plus).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-12 19:09 przez czarownicaao.

Pełna szafa

12 mar 2017 - 19:59:55

Zgadzam się co do cen. Brak komentarzy nie zachęca, musisz coś kupić albo się wymienić, dopiero potem sprzedawać.
Używana, krótka sukienka no name za 160 zł...?

Pełna szafa

04 lis 2022 - 10:06:52

CODZIENNIE kupujesz ubrania? Jestem w szoku... Ja myślałam, że raz w miesiącu to często....

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Pełna szafa

05 gru 2022 - 00:17:42

Zawsze jest za mało ciuchów :) Zwłaszcza jak wchodzi się w ofertę sklepu np. https://yups.pl/firm-pol-1606915318-By-o-la-la.html i widzi się tyle modnych ubrań to ciężko sobie odmówić kolejnego zakupu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sweterki H/N proszę was o ocenę