Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

operacja oczu

16 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sprzedaż ubrań na szafie

04 sty 2016 - 15:34:24

ostatnio nic nie udaje sie sptzedac.

Sprzedaż ubrań na szafie

04 sty 2016 - 15:58:42

a mi sprzedaż idzie nieźle, sprzedaję 4-5 sztuk w miesiącu. raczej nie kupuję, bo za dużo razy się przejechałam

Sprzedaż ubrań na szafie

04 sty 2016 - 16:02:58

to zależy mi ostatanio nawet trochę poszlo przed swietami,ale ogolnie jest gorzej niż było kiedyś a jestem to od 2008 z przerwami

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Sprzedaż ubrań na szafie

04 sty 2016 - 16:13:44

kiedyś kupowałam, ale teraz rzadko przeglądam rzeczy. ostatnio od długiego czasu sprzedałam obrączkę, ogólnie niewiele się dzieje. wchodzę tu w sumie tylko, żeby nabijać punkty, chociaż i tak zanim na coś uzbieram to minie jakiś rok, no i zajrzę czasem na forum.

Sprzedaż ubrań na szafie

04 sty 2016 - 17:17:36

Od dawna tu nie zaglądałam, w końcu postanowiłam zrobić porządki w szafie i coś sprzedać, rzeczy wiszą już długo i dalej nic nie udało mi się sprzedać, także podzielam wasze zdanie ;)

Sprzedaż ubrań na szafie

04 sty 2016 - 18:20:30

A ja właśnie założyłam konto ;) mam inne na portalu V. I zastanawiam się, czy warto się weryfikować?

Sprzedaż ubrań na szafie

04 sty 2016 - 18:33:37

A ja nie narzekam :) w sumie na "tamtym portalu" jestem od niedawna, więc, nie mam porównania, ale tutaj też sprzedaję, tylko nie wszystkie Panie wystawiają komentarze :) w samym grudniu sprzedałam kilkanaście rzeczy, masa rzeczy jest z metkami, różna rozmiarówka, ceny negocjuję i jakoś leci, nie narzekam :) no i właśnie sprzedałam śliczny sweterek, zamierzam dorzucić jeszcze inne rzeczy, bo nie wszystko jest wystawione :)

Sprzedaż ubrań na szafie

04 sty 2016 - 18:40:40

no to fakt ze kiedys było inaczej
ale kazdy portal ma swoje plusy i minusy ;)
ja tu powróciłam (tam też mam konto) zobaczymy ;)

Sprzedaż ubrań na szafie

04 sty 2016 - 18:43:25

zapraszam do mnie !!!!:)

Sprzedaż ubrań na szafie

05 sty 2016 - 14:16:40

dziewczyny, też tu dawno nie działałam uciekłam jak wnieśli prowizję stąd moje pytanie do bardziej ogarniętych na szafie czy nadal ta prowizja obowiązuje i jak nazywa się ten drugi portal na którym sprzedajecie i czy na nim też jest prowizja może być na priv. proszę o odp.

Sprzedaż ubrań na szafie

05 sty 2016 - 21:56:19

Również wróciłam na ten portal po dłuuuugiej przerwie - i widzę, że Forum już nie to samo, co kiedyś.... a z ruchem - hmm.. jeszcze nie wiem ;) trzymam kciuki, oby sprzedaż była dobra, i abym ja znalazła jakieś perełki :)

Na mnie odstraszająco zadziałała prowizja (tak jak wyżej już kilka z Was zauważyło) - ale niedawno dowiedziałam się, że już jej nie ma - dlatego postanowiłam spróbować..

Ale widzę, że pogaduszki tutaj mocno ucichły :(

zweryfikowana
Posty: 501
Ostrzeżenia: 1/5

Sprzedaż ubrań na szafie

05 sty 2016 - 22:11:30

Z sentymentem wspominam "starą szafę" i konkurencyjne "moje ciuchy":)
Forum tętniło zyciem do póznych godzin nocnych,
fajnie sie sprzedawało , fajne wymiany... Było naprawdę super love

Sprzedaż ubrań na szafie

06 sty 2016 - 13:36:38

Ja dosyć często kupowałam do momentu, kiedy przelałam pieniądze i nie otrzymałam towaru, zgłosiłam ten fakt do Szafy.pl i nic z tego. Na szczęście była to mała suma 30 zł. Dopiero wówczas uświadomiłam sobie, że jest to ryzyko, że nie ma tu żadnego bezpieczeństwa i może to się zdarzyć nie raz

Sprzedaż ubrań na szafie

06 sty 2016 - 13:52:30

Ja kiedyś sprzedawałam średnio 4-5 rzeczy miesięcznie, a teraz jak sprzedam jedną na 3 miesiące to jest dobrze ;(

A szczerze mówiąc chcę się pozbyć większości moich ubrań i jestem skłonna do negocjacji cen. A nawet to nic nie daje ;(

Sprzedaż ubrań na szafie

06 sty 2016 - 13:56:30

Moze byc

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szpilki I love label