Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sprzedaż ubrań na szafie

06 sty 2016 - 13:59:30

Ja też nic nie kupuję tutaj, bo ceny większość tutaj ma jak w sklepach. Wolę poczekać na obniżki i nie dość, że kupię nowe i przymierzę to w podobnej cenie. A cena wysoka bo np. bershka. No i co z tego?? Tam też kupię fajne spodnie w niższej cenie niż wy chcecie sprzedać ;]

Inna sprawa, to niektóre się zachowują jakby mi łaskę robiły, że mi coś sprzedadzą, albo jak pytam się o coś to odpowiedź dostaję po długim czasie i mi się odechciewa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-06 14:04 przez fajneubrania.

Sprzedaż ubrań na szafie

06 sty 2016 - 14:55:29

Cytat
hng33
dziewczyny, też tu dawno nie działałam uciekłam jak wnieśli prowizję stąd moje pytanie do bardziej ogarniętych na szafie czy nadal ta prowizja obowiązuje i jak nazywa się ten drugi portal na którym sprzedajecie i czy na nim też jest prowizja może być na priv. proszę o odp.
nie ma prowizji. wpisz sobie w google 'kupuj i sprzedawaj ubrania w stylowej społeczności' i wyskoczy ci portal ;)

Sprzedaż ubrań na szafie

11 kwi 2016 - 14:38:29

Cytat
fajneubrania
Ja też nic nie kupuję tutaj, bo ceny większość tutaj ma jak w sklepach. Wolę poczekać na obniżki i nie dość, że kupię nowe i przymierzę to w podobnej cenie.

Nie jest tak źle z cenami, zapraszam do naszej szafy: dobre marki i bardzo dobre ceny :)

Sprzedaż ubrań na szafie

06 paź 2016 - 13:53:08

Ja tu od lat nic nie sprzedaję. Niestety ilość moich komentarzy to potwierdza. Na innym portalu się lepiej mi sprzedaje choć ostatnio bez rewelacji.

Sprzedaż ubrań na szafie

10 lis 2016 - 18:03:20

@Polaris3
Jak najbardziej popieram to,co napisałaś.
Również bardzo lubię szafę i cenię za profesjonalizm.
Kupuję tu czasem,gdyż wolę w bezpiecznym miejscu niż na innym portalu (V..ed),gdzie o oszustkach słychać co dzień i 2 razy mnie oszukano.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szpilki I love label