Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sprzedaż ubrań na szafie

03 sty 2016 - 13:43:24

Cześć!

Miałam długą przerwę od sprzedawania ubrań na szafie. Ale ostatnio zgromadziło się u mnie dosyć dużo rzeczy, w których nie chodzę i zastanawiam się czy tu wrócić. Ogólnie kiedyś całkiem dobrze mój "mały biznes" prosperował tu.

Dziewczyny, czy dalej chętnie kupujecie rzeczy na szafie?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-03 13:43 przez chusteczkaa.

Sprzedaż ubrań na szafie

03 sty 2016 - 13:50:04

ja kupuję czasami, ale to już nie ta sama szafa co kiedyś :(

Sprzedaż ubrań na szafie

03 sty 2016 - 13:55:10

nic już nie kupuję ,

Sprzedaż ubrań na szafie

03 sty 2016 - 14:18:06

kupiłabym chyba żeby naprawdę było coś extra to się skuszę kawka
tutaj nie ma tych głupich pytań i zakładania wątku typu....Cionrza,jestem z chłopakiem od 3 lat ....blablabla albo dziewczyny czy to jest miesiączka?
nie trzeba oglądać głównej z ciuchami blogerek bo tylko one mają prawo się reklamować na głównej a zwykły użytkownik to już nie nuci
nie ma tutaj tak dużej liczby wyłudzeń danych osobowych jak na innych portalach
Portal szafy jest dobrze zabezpieczony pod względem "zakupu" bo wszystko jasno pisze klikając "zakup" danego przedmiotu (dane sprzedającej jak i kupującej)i nie ma figo fago tak jak na innych portalach.
Teraz wiadomo że po świąteczno-noworocznej przerwie jest brak ruchu kupno-sprzedaż-wymiana chat ale to minie i będzie ok.

Sprzedaż ubrań na szafie

03 sty 2016 - 15:54:16

Ja dzisiaj sprzedałam tu bluzkę, od ostatniej sprzedaży minął rok... Na innym portalu dużo lepiej mi idzie, ale tak jak pisze Polaris3 - tutaj sama transakcja przebiega bezpieczniej. Myślę, że Szafa.pl bardzo dużo straciła wizerunkowo wprowadzając prowizję od sprzedaży, a że w tamtym czasie uruchomiono też "TEN DRUGI" portal, dlatego wiele osób przeniosło się tam na stałe.

Sprzedaż ubrań na szafie

03 sty 2016 - 21:52:23

Z biegiem czasu koszty przesyłek drożeją, co odstrasza kupujących. Ale po atrakcyjnych cenach udaje mi się sprzedawać ;)

Sprzedaż ubrań na szafie

03 sty 2016 - 22:15:50

Mnie ostatnio udało się sprzedać jedna rzecz i to p[o dlugiej przerwie ;(
Ostatnio obniżyla; bardzo ceny gdyz zalezy mi na sprzedaży ale slabo idzie

Sprzedaż ubrań na szafie

04 sty 2016 - 07:47:27

Cytat
alexis24
Ja dzisiaj sprzedałam tu bluzkę, od ostatniej sprzedaży minął rok... Na innym portalu dużo lepiej mi idzie, ale tak jak pisze Polaris3 - tutaj sama transakcja przebiega bezpieczniej. Myślę, że Szafa.pl bardzo dużo straciła wizerunkowo wprowadzając prowizję od sprzedaży, a że w tamtym czasie uruchomiono też "TEN DRUGI" portal, dlatego wiele osób przeniosło się tam na stałe.

O jaki portal chodzi? Proszę na priv - ciekawa jestem :)
Nie wiedziałam że szafa pobiera prowizję od sprzedaży!!
Dawno tutaj nie zaglądałam - jakieś 3 lata - ale również mam mnóstwo rzeczy na sprzedaż, które tylko leżą w szafie, część oddałam potrzebującym, ale nie powiem że miło jest dostać chociaż te 20zł i uzbierać sobie na nowy ciuszek :) Sprzedaż 10 niepotrzebnych Ci ubrań, a możesz kupić jedno w którym będziesz chodziła :)

Dziewczyny jeszcze jedno pytanie- jak robicie obniżkę cen? Nie mogę nigdzie tego znaleźć... Jedynie co to wchodzę na każdy przedmiot oddzielnie poprzez edycję i zmieniam cenę. Ale wtedy nie pojawiają mi się o ile procent obniżyłam...?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-04 07:57 przez demiza.

Sprzedaż ubrań na szafie

04 sty 2016 - 08:35:01

kiedyś na szafie się dobrze sprzedawało. później jak pojawiła się prowizja dużo osób uciekło, łącznie ze mną. wróciłam, ale kiepsko idzie. jak raz na miesiąc coś sprzedam to cud. nie wspominając że ludzie nie wystawiają komentarzy po transakcji...

Sprzedaż ubrań na szafie

04 sty 2016 - 09:56:47

Ja chętnie też bym coś sprzedała, kiedyś było lepiej, no ale cóż, nic nie trwa wiecznie.
Ale z Nowym Rokiem u mnie za przesyłkę symboliczne dwa złocisze. Za każdą!

Sprzedaż ubrań na szafie

04 sty 2016 - 10:09:03

na szafie kiepsko, proponuje olx, ostatnio sporo rzeczy sprzedałam na olx a na szafie nic, każdy zazwyczaj proponuje wymiane ale mało kiedy się trafi coś fajnego u osoby która proponuje wymianę. polecam olx

Sprzedaż ubrań na szafie

04 sty 2016 - 12:22:01

Ciężko coś tu sprzedać, bardziej aktywne jest tu forum niż dokonywanie transakcji :)

Sprzedaż ubrań na szafie

04 sty 2016 - 12:34:07

Wg mnie ostatnio szafa bardzo straciła na popularności, już nie tyle co ciężko cokolwiek sprzedaż, ale dostać odp na forum to często kwestia 30 min albo i dłużej...

Sprzedaż ubrań na szafie

04 sty 2016 - 13:39:37

Cytat
alexis24

Nie wiedziałam że szafa pobiera prowizję od sprzedaży!!
Dawno tutaj nie zaglądałam - jakieś 3 lata - ale również mam mnóstwo rzeczy na sprzedaż....

Była kiedyś prowizja od sprzedaży, ale od około roku szafa powróciła do starych zasad bo ta prowizja na prawdę spowodowała pustkę na tym portalu.
Również przeniosłam się na inny konkurencyjny portal ale gdy tylko znieśli prowizję na szafie to powróciłam, bo jednak dla mnie szafa jest bardziej przejrzysta.

Cytat
ancyka
Wg mnie ostatnio szafa bardzo straciła na popularności, już nie tyle co ciężko cokolwiek sprzedaż, ale dostać odp na forum to często kwestia 30 min albo i dłużej...

a jeszcze 2-3 lata temu forum tutaj było tak aktywne jak nigdzie indziej... niestety.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-04 13:42 przez aneczkafn.

Sprzedaż ubrań na szafie

04 sty 2016 - 13:49:50

Cytat
aneczkafn

a jeszcze 2-3 lata temu forum tutaj było tak aktywne jak nigdzie indziej... niestety.

aj prawda... to były fajne czasy :)
i do sprzedaży, i do pogaduszek :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szpilki I love label