Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zostawić, sprzedać? Dylemat pomocy

09 maj 2015 - 19:28:34

Dziewczyny,

mam zdecydowanie za dużo ubrań, część znowu wystawiam. Mam dylemat z tymi trzema ciuszkami, doradźcie proszę.
1) Czarna bandażowa mini. Parę lat temu był na nie szał, kupiłam, nosiłam, jest w świetnym stanie, dobrze leży, niby uniwersalna tylko właśnie - ta długość. Nie nosiłam jej od jakiegoś roku, jak już miałam jakieś eleganckie okazje to ubierałam jednak coś dłuższego, w czym się schylić można... Przesadzam czy nie?

2) Czarno-biała mini. Podoba mi się taki wzór, to przyjmijmy to wiadomości... ale mam jeszcze jedną podobną, z top shopu, brązowo-beżową, która mi lepiej leży, bo jest mniejsza. Ta mi jednak trochę odstaje. Z jednej strony fajna, z drugiej żal...

3) Pin-upowa sukienka w wisienki. Tak, we wcześniejszych latach kombinowało się z wariacjami gotyckimi, retro i pin upowymi. Sukienkę już raz sprzedawałam... ale kupujący nie zapłacił i zostawiłam. Szkopuł właśnie w rozmiarze - jest mi dużo za duża - z przodu tego nie widać, trzyma się dzięki wiązaniu, ale z tyłu bardzo odstaje. No i nie wiem czy ją przerabiać czy opchnąć. W sumie ciężko takie dostać i jak są to dość drogie.

Pomóżcie kobiecie w rozterce!



Zostawić, sprzedać? Dylemat pomocy

09 maj 2015 - 19:32:01

1,2 bym się pozbyła, 3 jest mega!!! warto zmniejszyć

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Zostawić, sprzedać? Dylemat pomocy

09 maj 2015 - 19:32:35

czarną mini bym zostawiła, mam 2 i czasem sie przydają. 2 jakoś mi sie nie widzi. Trzeba chyba umieć ją zestawić. Upchnęłabym.
Sukienka w wisienki jest fajna. Ponadczasowa, powiedziałabym. Zanieś do krawcowej i zapytaj, ile by kosztowało zmniejszenie

Zostawić, sprzedać? Dylemat pomocy

09 maj 2015 - 20:36:14

Dziękuję za opinie.
Mam w szafie jeszcze zwykłe ołówkowe spódnice, takie do kolan - alternatywa dla tej czarnej

Zostawić, sprzedać? Dylemat pomocy

09 maj 2015 - 20:53:49

1,2 oddać, 3 zostawić :)
ekstra sukienka :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Zostawić, sprzedać? Dylemat pomocy

11 maj 2015 - 10:40:25

Wiśnie przerobić i zostawić, pozostałe upłynnić.

Zostawić, sprzedać? Dylemat pomocy

11 maj 2015 - 10:44:56

czarną spódniczkę bym zostawiła, białą sprzedała, a sukienkę zwęziła i również zostawiła bo jest śliczna :)

Zostawić, sprzedać? Dylemat pomocy

11 maj 2015 - 10:47:40

Ta biała to na pewno do sprzedania/ oddania. wygląda trochę jak dla mumii. nie wiem, skąd to skojarzenie ;)

Zostawić, sprzedać? Dylemat pomocy

12 maj 2015 - 14:28:37

Jakby nie patrzeć o takim wzorze mówi się "bandażowy", a mumię zawijali w bandaże... więc skojarzenie uzasadnione xD :D :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zostawić czy sprzedać? SPRZEDAJĘ! H&M DRESS