Obecnie rozmawiamy o:

maszyny przemysłowe

41 minut temu

Dom - remont i budowa

42 minut temu

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Opcja przymiarki?

22 kwi 2015 - 17:28:52

Witam Was, moje drogie:)

Chcę wystawić na kilku mniej i bardziej znanych portalach kilka ciuszków, a w zasadzie same sukienki.
Podaję rozmiar z metki, podaje taki, który uważam za optymalny, jeśli jest nieadekwatny z metką i podaję wymiary na płasko i po rozciągnięciu i informuję o kroju i materiale, wiadomo, każdy fason ma swoje cechy, materiał też.

Daję możliwość wysyłki, jak i odbioru osobistego, a co z przymiarką?
Ja jestem przyzwyczajona do zakupów on line, sama tak sprzedaję, czasem drogie rzeczy, też ryzykuję.
Najzwyczajniej boję się, że trafi się zdecydowany, przyjedzie przymierzyć, zajmie mój czas, a później stwierdzi, że musi się zastanowić. Lubię ludzi, ale obcych w swoim domu nie bardzo, mam jeszcze malutkie dziecko i jak każdy tak chciałby się tak umawiać i kręcić po domu, to nawet czasu brak. Z drugiej strony rozumiem, nie każdy wie, co będzie mu pasowało, zwłaszcza, jeśli szuka czegoś na większe wyjście i chce dobrze wyglądać, albo krój jest skomplikowany.
Nie boję się stanu przedmiotu, czy czegoś w tym stylu, sprzedaję nowe ubrania, które sama zamówiłam w nieodpowiednim rozmiarze, jeszcze zametkowane, żeby nie było, że coś chcę ukryć i nie pokazać:)

Nikt?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-22 17:48 przez RetroGlamour.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY :) DORADŹCIE MI :pp