Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Nietypowa uroda

23 minut temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 263
Ostrzeżenia: 1/5

Na ile wycenić?

10 cze 2014 - 23:28:52

Postanowiłam zaniesc pare ciuszkow do komisu odziezowego.
Jak wycenic te rzeczy? Nigdy wczesniej nie zanosilam tam ubran i nie wiem jakie ustalic ceny, aby sie sprzedaly, ale rowniez zebym nie byla stratna.
Rzeczy sa w stanie idealnym lub bardzo dobrym. Pomozecie?
tutaj rzeczy, ktore zaniose do komisu
https://www.facebook.com/sklep.blogerka/photos



Na ile wycenić?

11 cze 2014 - 07:53:08

Będziesz stratna jak zaniesiesz do komisu. Ja też kiedyś myślałam,że to dobry pomysł,ale okazało się,że jednak nie. Komis bierze ponad 30% sobie,więc co Ci zostanie? Ubrania są fajne,więc wystaw je tutaj i tak sprzedaż za więcej,niż w komisie.

Na ile wycenić?

11 cze 2014 - 08:43:47

zgadzam się z Mordka nie zanoś bo stracisz... ja zaniosłam czapeczki baba sama wyceniła ale i pobiera 40% prowizji ostatnio byłam odebrać kasę za część sprzedanych sprzedało się za 28 a dostałąm 16 z groszami ;/ takze nie opłaca się

Na ile wycenić?

11 cze 2014 - 09:24:36

najpierw trzeba się zapytać ile biorą od 1 rzeczy.Na ile możesz je wstawić bo różnie to bywa i czy cos płacisz za wstawienie i np.jak sie nie sprzedadzą(tez mi tak powiedziano w komisie) w końcu nic nie zostawiłam i nie zostawie

Na ile wycenić?

11 cze 2014 - 09:58:49

Wystaw tutaj i na all (ja tak robię), zapłacisz znacznie mniejszą prowizję za sprzedaż niż w komisie.

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

Na ile wycenić?

11 cze 2014 - 16:11:06

komis to jakies nie porozumienie.. wystaw na szafie, allegro ,aledil,vinted i tym podobnych :)

zweryfikowana
Posty: 263
Ostrzeżenia: 1/5

Na ile wycenić?

11 cze 2014 - 18:18:41

ok , dzięki dziewczyny :)
tak zrobię ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Samsung ace2 czy LG L7