Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hot or Not ? Uda się sprzedać ?

05 kwi 2014 - 16:09:59

Hej dziewczynki :) Mam pytanko,jak myślicie- za ile wystawić te rzeczy i czy w ogóle uda się je sprzedać ? Proszę o pomoc,ponieważ wydaje mi się że nie umiem ocenić wartości i dlatego ciężko mi je sprzedać.Co waszym zdaniem z tego jest hot a co not ? Nie rozumiem skąd te "-".. Inne dziewczyny też prosza o radę i nie są minusowane..





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-05 16:22 przez Czarnna94.

Hot or Not ? Uda się sprzedać ?

05 kwi 2014 - 16:43:17

Buty 30 z przesyłka

Hot or Not ? Uda się sprzedać ?

05 kwi 2014 - 16:51:26

może uda Ci się sprzedać buty - za ok 20 zł , oraz kurtkę z ekoskórki -ok 35 zł.Pozostałe mi się nie podobają, to nie wiem.

Hot or Not ? Uda się sprzedać ?

05 kwi 2014 - 16:52:06

ok dziękuję, a reszta?

Hot or Not ? Uda się sprzedać ?

05 kwi 2014 - 16:55:19

ja uwazam ze poszlyby tylko kurtka, sukienka czarna i buty
buty i kurtka np. po 30 zl
sukienka za 20

Hot or Not ? Uda się sprzedać ?

05 kwi 2014 - 16:59:16

Wydaje mi sie ze buty i kurtkę uda sie sprzedać co do reszty rzeczy raczej nie ale nigdy na c noe wiadomo. Buty 20-30zl kurtka 30-45zl

Hot or Not ? Uda się sprzedać ?

05 kwi 2014 - 17:00:05

Minusy może stąd są, że nie każda reklamuje się, łamiąc regulamin. To już Twój drugi taki wątek, Autorko, więc dziwię się, że moderatorki jeszcze nie wlepiły ostrzeżenia, bo ja dostałam za obronę innej użytkowniczki. Napisz mi, jak nie dostać tutaj ostrzeżenia- masz jakieś chody, czy jak?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-05 17:01 przez keyy.

Hot or Not ? Uda się sprzedać ?

05 kwi 2014 - 17:07:59

Cytat
keyy
Minusy może stąd są, że nie każda reklamuje się, łamiąc regulamin. To już Twój drugi taki wątek, Autorko, więc dziwię się, że moderatorki jeszcze nie wlepiły ostrzeżenia, bo ja dostałam za obronę innej użytkowniczki. Napisz mi, jak nie dostać tutaj ostrzeżenia- masz jakieś chody, czy jak?

Może dlatego,że nie robię tu nic złego ? nie reklamuje się tylko proszę o pomoc,a to chyba nie przestępstwo...

Hot or Not ? Uda się sprzedać ?

05 kwi 2014 - 17:25:41

1. buty ładne dla mnie hot cena ok 25 zł

2. ponczo nie mój styl, nie lubuję się w takich ubraniach, także dla mnie not, ale cena 15 zł może by poszła

3. sukienka na all może od 1 zł na licytacje, a tak o to za 10-15 zł

4. skóra dla mnie not za kolor, dla mnie jest za prosta cena 15 zł albo na all pd 1 zł

5. sukienka jest ok 15-20 zł

6. sukienka mi się bardzo podoba 10-15 zł

do tego polecony ekonomiczny za 8zł i może być .

Hot or Not ? Uda się sprzedać ?

05 kwi 2014 - 17:27:14

Cytat
anbata
1. buty ładne dla mnie hot cena ok 25 zł

2. ponczo nie mój styl, nie lubuję się w takich ubraniach, także dla mnie not, ale cena 15 zł może by poszła

3. sukienka na all może od 1 zł na licytacje, a tak o to za 10-15 zł

4. skóra dla mnie not za kolor, dla mnie jest za prosta cena 15 zł albo na all pd 1 zł

5. sukienka jest ok 15-20 zł

6. sukienka mi się bardzo podoba 10-15 zł

do tego polecony ekonomiczny za 8zł i może być .



Dziękuję bardzo za pomoc :) Jedyna pomocna dłoń :)

Hot or Not ? Uda się sprzedać ?

05 kwi 2014 - 17:33:56

Cytat
Czarnna94
Cytat
anbata
1. buty ładne dla mnie hot cena ok 25 zł

2. ponczo nie mój styl, nie lubuję się w takich ubraniach, także dla mnie not, ale cena 15 zł może by poszła

3. sukienka na all może od 1 zł na licytacje, a tak o to za 10-15 zł

4. skóra dla mnie not za kolor, dla mnie jest za prosta cena 15 zł albo na all pd 1 zł

5. sukienka jest ok 15-20 zł

6. sukienka mi się bardzo podoba 10-15 zł

do tego polecony ekonomiczny za 8zł i może być .



Dziękuję bardzo za pomoc :) Jedyna pomocna dłoń :)


proszę bardzo :)

Hot or Not ? Uda się sprzedać ?

05 kwi 2014 - 17:54:31

Cytat
keyy
Minusy może stąd są, że nie każda reklamuje się, łamiąc regulamin. To już Twój drugi taki wątek, Autorko, więc dziwię się, że moderatorki jeszcze nie wlepiły ostrzeżenia, bo ja dostałam za obronę innej użytkowniczki. Napisz mi, jak nie dostać tutaj ostrzeżenia- masz jakieś chody, czy jak?
Ja tego wątku nie postrzegam jako reklamy, dziewczyna po prostu prosi o radę, ja sama czasami nie wiem, za ile daną rzecz wystawić.

Autorko, buty myślę, że za 30 zł, tę czarną sukienkę również, co do kurtki, to na tym zdjęciu mi się baaardzo podoba, ale zależy, jaka firma i stan, no i jaka była jej pierwotna cena, bo jeżeli jakaś w miarę dobra jakościowo sieciówka, stan idealny, a kosztowała np. 150 zł, to myślę, że za 50 zł byś dała radę sprzedać;) A reszta rzeczy mi się nie podoba, raczej mało kto teraz takie nosi, więc wystawiłabym je na licytację od złotówki:)

Hot or Not ? Uda się sprzedać ?

05 kwi 2014 - 18:26:05

Cytat
Monis19937
Cytat
keyy
Minusy może stąd są, że nie każda reklamuje się, łamiąc regulamin. To już Twój drugi taki wątek, Autorko, więc dziwię się, że moderatorki jeszcze nie wlepiły ostrzeżenia, bo ja dostałam za obronę innej użytkowniczki. Napisz mi, jak nie dostać tutaj ostrzeżenia- masz jakieś chody, czy jak?
Ja tego wątku nie postrzegam jako reklamy, dziewczyna po prostu prosi o radę, ja sama czasami nie wiem, za ile daną rzecz wystawić.

Autorko, buty myślę, że za 30 zł, tę czarną sukienkę również, co do kurtki, to na tym zdjęciu mi się baaardzo podoba, ale zależy, jaka firma i stan, no i jaka była jej pierwotna cena, bo jeżeli jakaś w miarę dobra jakościowo sieciówka, stan idealny, a kosztowała np. 150 zł, to myślę, że za 50 zł byś dała radę sprzedać;) A reszta rzeczy mi się nie podoba, raczej mało kto teraz takie nosi, więc wystawiłabym je na licytację od złotówki:)



Dziekuję dobra duszo;) ps. Niektórzy ludzie sa po prostu zawistni i nie rozumieja,że ktoś potrzebuje pomocy bo jest tu nowy ;) ale cieszę się,że można jeszcze spotkac ludzi którzy chca pomóc

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co założyć?