Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka- sprzedać czy nie?

01 kwi 2014 - 21:54:55

Posiadam sukienkę, którą miałam raz na sobie. Jest piękna, jednak troszkę schudłam i nie wiem czy zostawić ją na " grubsze czasy" czy sprzedać? Nie lubię trzymać w szafie nie wykorzystanych ubrań. Mam wielki problem z takimi rzeczami, których nie wykorzystam, a szkoda mi sprzedać,a tym bardziej wyrzucić. Poradźcie!)



Sukienka- sprzedać czy nie?

01 kwi 2014 - 21:57:46

a nie da sie jej zwezyc jakos?

zweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka- sprzedać czy nie?

01 kwi 2014 - 21:58:51

Nie bardzo, bo jest zapinana na ekspres, po za tym jest plisowana i zniszczyło by to efekt " rozkloszowania" ;)

Sukienka- sprzedać czy nie?

02 kwi 2014 - 08:34:45

Nie ma co zostawiać ubrań na grubsze czasy. Sprzedaj, ladna sukienka powinna sie sprzedać; )

Sukienka- sprzedać czy nie?

02 kwi 2014 - 08:40:51

Bardzo ładna, ja bym ją sprzedała jeśli przestała dobrze leżeć, na pewno znajdzie się kupiec :)

zweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka- sprzedać czy nie?

02 kwi 2014 - 08:44:47

a za ile chcesz . Sprzedac jaki rozmiar, a moze wymienisz. Bedziesz miec sukienkę za sukienke . tylko musisz poszukac uczciwej osoby

Sukienka- sprzedać czy nie?

02 kwi 2014 - 08:52:37

Ojej, jakaś Ty biedna, tak bardzo szkoda Ci sprzedać, że aż masz ją wystawioną w swojej szafie za 7 dyszek. Serio, dziewczyny, po co robić z innych użytkowniczek idiotki, skoro można przy tym zarobić ostrzeżenie?

Sukienka- sprzedać czy nie?

02 kwi 2014 - 08:55:45

sukienka ładna, klasyczna. Takie zawsze będą na czasie. Jeśli często masz wahania wagi to zostaw a jeśli raczej trzymasz się swojej wagi to sprzedaj. Szkoda żeby długo leżała w szafie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zara kurtka jeansowa,za ile?