Obecnie rozmawiamy o:

lody do gastronomi

gorący temat

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szpilki new look

26 mar 2014 - 23:07:31

może jakas kobitka będzie zainteresowana kupnem :) buty ładne, niezniszczone :)

szpilki new look

26 mar 2014 - 23:11:48

Wg. mnie są Hot. Przydało by się zdjęcie prosto z podłogi, z wysokości butów, żeby niektórych przekonać. ;)

szpilki new look

26 mar 2014 - 23:15:09

zdjecia to juz dogram w momencie gdy bede je sprzedawac :)
ale dziekuje za wszystkie opinie, i teraz jestem 100% pewna ze warto je przywiezc i przekazac dalej komus komu posluza lepiej niz mi ;)

szpilki new look

26 mar 2014 - 23:19:30

Cytat
marta_dg
Cytat
incognito85
6 funtów? nie więcej niż kosztują na wyprzedaży, no bez przesady :P A po co chcesz je do Polski wieźć, nie lepiej na miejscu sprzedać?
(Chociaż ja bym je zostawiła na Tw miejscu, bo ładne są)

20 a nie 6 ;))
wlasnie chce je sprzedac poniewaz mam problem z kolanem i moje kolano zbyt cierpi podczas noszenia ich, wiec nie ma sensu by lezaly i kurzyly sie w szafie.. a w uk nie oplaca sie sprzedawac :(
Napisałam 6 a nie 20 :D To moja propozycja, bo tyle takie buty kosztują na wyprzedaży. No chyba że chcesz dymać rodaków, to krzyżyk na drogę :D

szpilki new look

26 mar 2014 - 23:22:13

Cytat
incognito85
Cytat
marta_dg
Cytat
incognito85
6 funtów? nie więcej niż kosztują na wyprzedaży, no bez przesady :P A po co chcesz je do Polski wieźć, nie lepiej na miejscu sprzedać?
(Chociaż ja bym je zostawiła na Tw miejscu, bo ładne są)

20 a nie 6 ;))
wlasnie chce je sprzedac poniewaz mam problem z kolanem i moje kolano zbyt cierpi podczas noszenia ich, wiec nie ma sensu by lezaly i kurzyly sie w szafie.. a w uk nie oplaca sie sprzedawac :(
Napisałam 6 a nie 20 :D To moja propozycja, bo tyle takie buty kosztują na wyprzedaży. No chyba że chcesz dymać rodaków, to krzyżyk na drogę :D

wiem wiem juz :D przeczytalam to pozniej jeszcze raz ze zrozumieniem ale nie chcialo mi sie zmieniac postu :D
w moim new looku do wyprzedazy one nie dotrwaly :D kilka dni po wejsciu do sklepu juz moje byly jedna z 5 ostatnich par :D (chyba moj new look dosc ubogi:D )

szpilki new look

27 mar 2014 - 07:32:55

fajne

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy wystawić na szafie?