Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zestaw: spódniczka i bluzka w kwiaty

11 mar 2014 - 00:30:43

Dziewczyny co sądzicie o tych zestawach?
Chcę zestawić bluzki ze spódniczkami w zestawy i razem sprzedawać. Tylko jak ułożyć to kolorystycznie?
Czy tak jest okey? Jest jeszcze jedna bluzka - biała w rozmyte kwiaty
(foto gdzie bluzki wiszą na wieszakach to pierwsza z prawej) i do której spódniczki ją dopasować limonkowej czy malinowej?



Zestaw: spódniczka i bluzka w kwiaty

11 mar 2014 - 06:24:02

Magness Ty mająca tak kreatywną głowę do zestawu pytasz, do której spódnicy dopasować bluzkę i dodatkowo w poście informujesz, że będziesz zestawy sprzedawać?
Nie sądzisz, że nieładnie tak się reklamować?
Piszę, bo jestem uczulona na takie kryptoreklamy. Pewnie zaraz zostanę zjechana, ale jeżeli chodziłoby o dopasowanie spódnicy to po prostu dodałabyś foty i zapytała do, której bardziej bez rozwijania.

Zestaw: spódniczka i bluzka w kwiaty

11 mar 2014 - 10:10:40

To nie jest reklama. A czemu miałabym ukrywać fakt, że chcę je dopasować tak, żeby większości pasowało i mogła sprzedać? Czy ja napisałam, że ZAPRASZAM do Szafy, czy na allegro.. po prostu zwyczajnie zapytałam, żeby mi doradzono pod kątem sprzedaży, bo to co mi się podoba i mi pasuje nie koniecznie kupującym.

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

Zestaw: spódniczka i bluzka w kwiaty

11 mar 2014 - 10:21:32

limonka

Zestaw: spódniczka i bluzka w kwiaty

11 mar 2014 - 10:24:38

do limonkowej, ogólnie zestawy fajne:)

Zestaw: spódniczka i bluzka w kwiaty

11 mar 2014 - 10:27:05

Bardzo ładne te zestawy :) limonkowa spódniczka ładna, ale ta bluzka mi do niej nie pasuje. Drugi zestaw jak najbardziej okej. Natomiast biała bluzka w rozmyte kwiaty też urocza i lepiej byłoby gdybyś zrobiła zdjęcie jej na sobie razem z jedną i potem drugą spódniczką :) Czy osobno też będzie można kupić czy tylko w zestawie ?

Zestaw: spódniczka i bluzka w kwiaty

11 mar 2014 - 10:40:41

Dziękuję, zestawię z limonkową :)

niezweryfikowana
Posty: 985
Ostrzeżenia: 7/5

Zestaw: spódniczka i bluzka w kwiaty

11 mar 2014 - 11:18:09

Ja też jestem za limonką. Swoją drogą całkiem ciekawy pomysł :)

Zestaw: spódniczka i bluzka w kwiaty

11 mar 2014 - 11:32:54

jaga_baga dziękuję. Za Waszą radą zestawiłam to tak :



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wycena - trafiona?