Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PROMOD bluzeczka dżety ??

14 lis 2013 - 12:45:02

Dziewczyny !


Co sądzicie o tej bluzeczce ? Kupiłam ją jakiś czas temu ale zastanawiam się nad sprzedażą...
Jest z fajnego materiału, posiada jeszcze metki itd. ale przeglądając swoją szafę stwierdziłam , że 80 % jej zawartości to czarne ubrania ...
W sumie to postanowiłam pozbyć się kilku rzeczy w tym kolorze i zakupić coś innego :)

Jak myślicie - sprzedałaby się ta bluzeczka ?

Za ile można ją wystawić ?







Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 12:55 przez klaudiii_6.

PROMOD bluzeczka dżety ??

14 lis 2013 - 12:47:42

Jest tragiczna,za darmo bym jej nie chciała.

PROMOD bluzeczka dżety ??

14 lis 2013 - 12:48:27

Cytat
Osek
Jest tragiczna,za darmo bym jej nie chciała.

Tragiczna ?? :D

A co jest w niej takiego tragicznego ??

PROMOD bluzeczka dżety ??

14 lis 2013 - 12:50:10

sama w sobie jest tragiczna. Zwykła bluzka,czarna z dżetami,poza tym te dżety wyglądają na odklejone i jakby sam klej po nich został.

zweryfikowana
Posty: 958
Ostrzeżenia: 1/5

PROMOD bluzeczka dżety ??

14 lis 2013 - 12:52:14

brzydkaa

PROMOD bluzeczka dżety ??

14 lis 2013 - 12:52:28

Mi się nie podoba, nie lubię takich ramiączek, dekoltu i połończenia srebrne cyrkonii ze złotem. Moja szafa to też głównie czarne ubrania, ale tej koszulki bym nie chciała, ale może komuś się spodoba.

PROMOD bluzeczka dżety ??

14 lis 2013 - 12:53:25

Cytat
Osek
sama w sobie jest tragiczna. Zwykła bluzka,czarna z dżetami,poza tym te dżety wyglądają na odklejone i jakby sam klej po nich został.

Zwykła , czarna bluzka z dżetami = tragiczna ? :D

Kurcze, to ty pewnie masz w swojej szafie same extra ubrania :P

PROMOD bluzeczka dżety ??

14 lis 2013 - 13:02:06

Cytat
klaudiii_6
Cytat
Osek
sama w sobie jest tragiczna. Zwykła bluzka,czarna z dżetami,poza tym te dżety wyglądają na odklejone i jakby sam klej po nich został.

Zwykła , czarna bluzka z dżetami = tragiczna ? :D

Kurcze, to ty pewnie masz w swojej szafie same extra ubrania :P

no tak,uwielbiam takie złośliwości,no wyobraź sobie,że nie sprzedawałabym takiej koszulki tylko bym oddała,dla mnie jest okropna,ciężko to zrozumieć? Ładniejszą z dżetami kupiłam za 20zł w New Yorkerze, przynajmniej cyrkonie nie wyglądają jak resztki po kleju.
I jeszcze praktycznie 30 euro z tego co widzę kosztowała :) No ale tak,płaci się za markę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 13:02 przez Osek.

PROMOD bluzeczka dżety ??

14 lis 2013 - 13:03:10

nie podoba mi się więc ciężko ocenić za ile wystawić

PROMOD bluzeczka dżety ??

14 lis 2013 - 13:06:52

Cytat
Osek

no tak,uwielbiam takie złośliwości,no wyobraź sobie,że nie sprzedawałabym takiej koszulki tylko bym oddała,dla mnie jest okropna,ciężko to zrozumieć? Ładniejszą z dżetami kupiłam za 20zł w New Yorkerze, przynajmniej cyrkonie nie wyglądają jak resztki po kleju.
I jeszcze praktycznie 30 euro z tego co widzę kosztowała :) No ale tak,płaci się za markę.

Ja przyjmuję każdą opinię - po to jest ten wątek.
Ale jeśli ktoś ewidentnie jedzie po czymś, nazywając tragiczną bluzkę taką rzecz bo ma może gorszy dzień to co innego :)

Nie ma sprawy ! :)
Bluzkę sprzedam nawet bez Twojej pomocy i nie zamierzam oddawać nowej bluzki kupionej za niemałą cenę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 13:07 przez klaudiii_6.

PROMOD bluzeczka dżety ??

14 lis 2013 - 13:09:36

Cytat
klaudiii_6
Cytat
Osek

no tak,uwielbiam takie złośliwości,no wyobraź sobie,że nie sprzedawałabym takiej koszulki tylko bym oddała,dla mnie jest okropna,ciężko to zrozumieć? Ładniejszą z dżetami kupiłam za 20zł w New Yorkerze, przynajmniej cyrkonie nie wyglądają jak resztki po kleju.
I jeszcze praktycznie 30 euro z tego co widzę kosztowała :) No ale tak,płaci się za markę.

Ja przyjmuję każdą opinię - po to jest ten wątek.
Ale jeśli ktoś ewidentnie jedzie po czymś, nazywając tragiczną bluzkę taką rzecz bo ma może gorszy dzień to co innego :)

Nie ma sprawy ! :)
Bluzkę sprzedam nawet bez Twojej pomocy i nie zamierzam oddawać nowej bluzki kupionej za niemałą cenę.

Ja dzień mam bardzo dobry dzień,ale jednak ciężko przyjąć Tobie krytykę,skoro nie rozumiesz i nie przyjmujesz do wiadomości,że dla kogoś jest okropna,ale to Twoja wola za ile ją chcesz sprzedać :) możesz ją sprzedać nawet za 500zł,dla mnie jest tragiczna i zdania nie zmienię.

PROMOD bluzeczka dżety ??

14 lis 2013 - 13:11:11

Cytat
Osek
Ja dzień mam bardzo dobry dzień,ale jednak ciężko przyjąć Tobie krytykę,skoro nie rozumiesz i nie przyjmujesz do wiadomości,że dla kogoś jest okropna,ale to Twoja wola za ile ją chcesz sprzedać :) możesz ją sprzedać nawet za 500zł,dla mnie jest tragiczna i zdania nie zmienię.

Nikt cię do niczego nie zmusza , wyluzuj.

Dziękuję za wyrażenie swojej opinii :D

PROMOD bluzeczka dżety ??

14 lis 2013 - 13:18:05

Właśnie dlatego nie kupuję ciuchów bez obniżek w sieciówkach. Taka se normalna czarna bluzka z paroma dżetami na ramieniach i to kosztuje 30 eurosów. U mnie takie na targu takie bluzki nabywam za 30 zł, z bardzo fajnego materiału, nie spierają się kolory, dżety są przyszyte, nie rozciągają się.

I to własnie by była moja cena dla fajnej, normalnej czarnej bluzki 30 dychy max.

PROMOD bluzeczka dżety ??

14 lis 2013 - 13:23:35

Nie w moim guście, więc ciężko mi wycenić.

PROMOD bluzeczka dżety ??

14 lis 2013 - 13:24:38

ale na tej bluzce brakuje dzetow przeciez

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co sądzicie o tych ciuchach ?