Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ty sie nie pytaj dziewczyn za ile masz je wystawic, bo jak widac na zalaczonym obrazku co druga to jaka madralinska i chcialaby najchetniej dana rzecz za darmo . ciekawe czy te same panny co proponuja 20-30 zl wystawily by swoje buty i uslyszaly takie komenty pewnie rzucily by sie do aorty bo to teraz na szafie powszechne . sprobuj na allegro ale tu tez mozesz wystawic za 130 i moze ktoras kupi . buciki sa sliczne klasyczne a te co mowia ze nie sa modne to niech poogladaja jakie sie buty nosi na roznego typu gale :P

Cytat
agata74
ty sie nie pytaj dziewczyn za ile masz je wystawic, bo jak widac na zalaczonym obrazku co druga to jaka madralinska i chcialaby najchetniej dana rzecz za darmo . ciekawe czy te same panny co proponuja 20-30 zl wystawily by swoje buty i uslyszaly takie komenty pewnie rzucily by sie do aorty bo to teraz na szafie powszechne . sprobuj na allegro ale tu tez mozesz wystawic za 130 i moze ktoras kupi . buciki sa sliczne klasyczne a te co mowia ze nie sa modne to niech poogladaja jakie sie buty nosi na roznego typu gale :P




Masz racje z tym co napisałas.

Jak ktoś bedzię zainteresowany kupnem za 80zł to pokaże:)

Dzięki agata74:) ja tu już prawi zlinczowana zostałam:D

Cytat
agata74
ty sie nie pytaj dziewczyn za ile masz je wystawic, bo jak widac na zalaczonym obrazku co druga to jaka madralinska i chcialaby najchetniej dana rzecz za darmo . ciekawe czy te same panny co proponuja 20-30 zl wystawily by swoje buty i uslyszaly takie komenty pewnie rzucily by sie do aorty bo to teraz na szafie powszechne . sprobuj na allegro ale tu tez mozesz wystawic za 130 i moze ktoras kupi . buciki sa sliczne klasyczne a te co mowia ze nie sa modne to niech poogladaja jakie sie buty nosi na roznego typu gale :P

Myślę,że nie powinnaś wypowiadać się na temat tego, co jest modne, a co nie, bo przeglądając Twoją szafę widać,że nie masz o ty pojęcia.
A jeżeli chodzi o buty, to radziałbym Allegro, bo tu za wiele za nie nie dostaniesz.
I rzeczywiście sa niemodne. Taki obcas był modny kilka lat temu.
Teraz modne są słupki i koturny.

Cytat
MadamButterfly2
Cytat
agata74
ty sie nie pytaj dziewczyn za ile masz je wystawic, bo jak widac na zalaczonym obrazku co druga to jaka madralinska i chcialaby najchetniej dana rzecz za darmo . ciekawe czy te same panny co proponuja 20-30 zl wystawily by swoje buty i uslyszaly takie komenty pewnie rzucily by sie do aorty bo to teraz na szafie powszechne . sprobuj na allegro ale tu tez mozesz wystawic za 130 i moze ktoras kupi . buciki sa sliczne klasyczne a te co mowia ze nie sa modne to niech poogladaja jakie sie buty nosi na roznego typu gale :P

Myślę,że nie powinnaś wypowiadać się na temat tego, co jest modne, a co nie, bo przeglądając Twoją szafę widać,że nie masz o ty pojęcia.
A jeżeli chodzi o buty, to radziałbym Allegro, bo tu za wiele za nie nie dostaniesz.
I rzeczywiście sa niemodne. Taki obcas był modny kilka lat temu.
Teraz modne są słupki i koturny.
ja sie bawie moda w przeciwienstwie do wiekszosci szafowiczek . nie mam parcia na szklo by sie komukolwiek przypodobac :P lub pzrypodobac sie grupie kolezaneczek , a tak do twojej wiadomosci skoro uwazasz ze mam beznadziejne ciuchy to wytlumacz mi dlaczego czesto wlasnie mlode dziewczyny zaczepiaja mnie i pytaja gdzie kupilam dana rzecz bo im sie strasznie podoba lub szukaja czegos podobnego ? tego typu buty zawsze sa modne bo sa klasyczne , a zreszta co zanczy modne to ze je pol polski nosi czy to ze w co drugim sklepie takie sa?? i nie ma to jak krytykujaca mnie laska ktora niczego nie pokazuje to juz jest z niedojrzalymi nastolatkami .:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-26 21:08 przez agata74.

zweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 2/5

hehe:D ale bulwers :D a mnie trochę śmieszy to, że ktoś pyta o opinie a jak się spotka z negatywnym komentarzem to już afera.. podziwiam dziewczynę skoro kupiła buty za 150zł i chce je wystawić za 40zł bo tak mogą je cenić dziewczyny z szafyy.. skoro uważa, że buty są 'śliczne' to czemu tak nisko je ceni? sam fakt wskazuje na to, że coś nie tak;p nie posądzam jej o zakup butów w sh, tak samo jak tego nie wykluczam. Z doświadczenia wiem, ze jeśli coś kupuje a potem się okazuje złe, to owszem, jeśli się oddać nie da to opuszczam cenę, ale w granicach rozsądku. No ale chyba lepiej sprzedać je na allegro w licytacji z ceną minimalną, bo tutaj raczej to raczej może być marnie. powodzenia ze sprzedażą:)

Mi się bardzo podobają te buciki. Szkoda, że takie duże są.

Cytat
owcura
hehe:D ale bulwers :D a mnie trochę śmieszy to, że ktoś pyta o opinie a jak się spotka z negatywnym komentarzem to już afera.. podziwiam dziewczynę skoro kupiła buty za 150zł i chce je wystawić za 40zł bo tak mogą je cenić dziewczyny z szafyy.. skoro uważa, że buty są 'śliczne' to czemu tak nisko je ceni? sam fakt wskazuje na to, że coś nie tak;p nie posądzam jej o zakup butów w sh, tak samo jak tego nie wykluczam. Z doświadczenia wiem, ze jeśli coś kupuje a potem się okazuje złe, to owszem, jeśli się oddać nie da to opuszczam cenę, ale w granicach rozsądku. No ale chyba lepiej sprzedać je na allegro w licytacji z ceną minimalną, bo tutaj raczej to raczej może być marnie. powodzenia ze sprzedażą:)
tu nie chodzi o afere ale o fakt zachowania nie ktorych dziewczyn , krytykuja zazwyczaj te co podobno sa ubrane najlepiej i najmodniej ale za pienizki rodzicow , krytyka konstruktywna (trudne slowo) jest najwazniejsza zawsze trzeba uzasadnic dlaczego nie lub dlaczego tak i to swiadczy o klasie rozmowcy . ale czego oczekiwac jak wiekszosc pisze ble , fuj , bazarowe, babcine itp.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-26 21:30 przez agata74.

Poprostu byłam ciekawa opinii. Nie wystawie ich za 100 zł bo wiem że ich nikt nie kupi. Jest wiele szafowiczek które wystawiaja swoje cacuszka za kosmiczne ceny i co z tego???jak i tak tego nie sprzedają:)bo wiadomo buty to taka rzecz za którą nikt w ciemno nie da niewiadomo jakiej kasy.Zależy mi żeby je sprzedać i w zamian za to dolożyć i kupić cos innego a nie magazynowac w domu, żeby się kurzyły.

39, może ktoś kupi, nawet jeśli są z sh

[embed_image 38b6d0b16e4b49ba725ef79fa6ae0638]

Dziekuje wszystkim za wypowiedzi:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

za ile siwy sweterek atmosphere w panterke