Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wystawić jako paczkę?

03 paź 2012 - 19:19:29

Hej dziewczyny. Mam w swojej szafie około 30 sztuk zbywających ciuszków. Uważam, że nadają się jeszcze do chodzenia, nie są to jakieś przedwojenne ubrania po babci. Mam je wystawione na szafie, ale nikt nie kupuje, nawet wymieniać się nie chcą i zastanawiam się czy nie wystawić ich jako paczka na all. I teraz moje pytanie, czy kupiłybyście takie ciuszki czy sobie lepiej darować? I ile bym mogła za to wszystko dostać? Wklejam kilka przykładowych zdjęć, reszta jest na moim profilu w razie czego.
Co do rzeczy jakie chcę tam wstawić to jest kilka płaszczyków, marynarek, dwie sukienki, zdecydowana większość koszulek różnego rodzaju.



wystawić jako paczkę?

03 paź 2012 - 19:22:40

ja kupię tą pierwszą ! ;)

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

wystawić jako paczkę?

03 paź 2012 - 19:24:35

wystaw wszystko osobno na allegro - lepiej na tym wyjdziesz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-03 19:24 przez xanthina.

wystawić jako paczkę?

03 paź 2012 - 19:26:11

a za czerwony płaszczyk ile chcesz? moze wymiana?

wystawić jako paczkę?

03 paź 2012 - 19:28:09

Nie opłaci Ci się wystawiać jako paka. To nie są złe rzeczy,na pewno uda się sprzedać pojedynczo.

niezweryfikowana
Posty: 313
Ostrzeżenia: 2/5

wystawić jako paczkę?

03 paź 2012 - 19:32:46

Czerwony pasiak z wieza i czerwony plaszczyk sa bardzo ladne, dziwne, ze nikt nie chce ich kupic :OTen brazowe spodnie na ostatnim tez niezle...

wystawić jako paczkę?

03 paź 2012 - 19:49:44

JAK CHCESZ WYMIENIAĆ? SKORO NIE ZAZNACZYŁAŚ, ŻE CHCESZ TO WYMIENIAĆ...nie czaje po co żale...zmień opcje to będziesz miała zapytania:D:D:D

wystawić jako paczkę?

03 paź 2012 - 21:49:45

miałam wcześniej zapytania to mi ludzie proponowali same starocie a teraz jak mi coś wpadnie w oko to pytam o wymianę i wtedy wiadomo, że chcę się wymienić

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

koronkowa sukienka - co zrobić?