Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Za ile? Kup teraz czy licytacja?

26 cze 2012 - 11:57:51

Zastanawiam się nad tymi butami. Za ile sprzedać? Dać na kup teraz czy na licytacje? Na znanym wszystkim portalu :)))) Wiem,że mamy lato,a jedne buty sa jesienne,a drugie mega wysokie,ale mogłabym Was prosić o pomoc ? Planuje je wrzucić na all,ale myśle czy dac aukcje czy po prostu kup teraz?

Buty H&m kupione w zeszłym roku i ubrane raz.



Kolejne buty,ale tym razem deezee zakupione na sylwestra,ale nie ubrane gdyż kreacja uległa zmianie.

Za ile? Kup teraz czy licytacja?

26 cze 2012 - 12:25:16

te pierwsze nie wiem, nie orientuje się w takich butach, a te czerwone bym dała 60 zł na licytację.

Za ile? Kup teraz czy licytacja?

26 cze 2012 - 12:26:05

te z deeze mozesz zobaczyc na allegro ile stoja zeby nie przesadzic z cena jak chcesz licytacje to wybierz minimalna wartosc w razie czgo zebys i Ty byla zadowolona i klient zeby tez nie poszly za grosze. a te z kozuszkiem nie mam pojecia za ile moglabys wystawic nie moj gust wiec neiiwem po ile takie chodza moze daj je na licytacje ale chyba za wczesnie jak na taka pore roku

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Za ile? Kup teraz czy licytacja?

26 cze 2012 - 12:26:51

Cytat
scema
te pierwsze nie wiem, nie orientuje się w takich butach, a te czerwone bym dała 60 zł na licytację.

Na aukcje z ceną minimalna 60zł tak?
Cytat
19martad87
te z deeze mozesz zobaczyc na allegro ile stoja zeby nie przesadzic z cena jak chcesz licytacje to wybierz minimalna wartosc w razie czgo zebys i Ty byla zadowolona i klient zeby tez nie poszly za grosze. a te z kozuszkiem nie mam pojecia za ile moglabys wystawic nie moj gust wiec neiiwem po ile takie chodza moze daj je na licytacje ale chyba za wczesnie jak na taka pore roku

Wiem,ze nie ta pora roku :) Jak je kupiłam to mi się mega podobały,ale ja jestem bardziej wielbicielką płackich butów i myslałam,że się przełamie. No i po x czasie chciałam iśc je oddać do H&m,ale jest tylko 28dni na zwrot,a to było już po 28dniach. I poźniej raz je ubrałam i tak leża więc pomyslałam,że coś z nimi trzeba zrobić. Te z h&m kosztowały 119zł,ale tak myslałam nad 40zł na kup teraz. Czy tez lepiej na licytacje?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-26 12:29 przez coccaine.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MANGO katanka