Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

otworzyłam sklep

22 kwi 2012 - 10:36:19

Czesc dziewczyny!!! wreszcie otworzylam swoj sklep marzeń. mam tatę ktory prowadzi szwalnie od 30 lat. chcialabym szyc modne wzory które w sklepach kosztuje 3 czy 4 razy wiecej ale z podobnych tkanin dodatkow itp.Chcialabym zdobyc sobie klienta który pragnie miec fajne ciuszki ale nie ma do konca pieniedzy na sukienke za 300zl.wystawilam juz pare aukcji na allegro ale kolezanka mi mowi ze mam za niskie ceny i ze dziewczyny beda sie baly kupic sukienkę ktora kosztuje 49 zl, ze beda myslaly ze to szmatka nie sukienka. Doradzcie co robic? czy podnieść ceny czy powinnam dogadac sie z jakaś blogerka na jakąś promocje Pozdrawiam
KarolinaSub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub



zweryfikowana
Posty: 183
Ostrzeżenia: 2/5

otworzyłam sklep

22 kwi 2012 - 10:39:12

znajdą na pewno się takie, które zamówią :) kilka pozytywnych komentarzy i interes sie rozkręci :)
moge dostać link do Twoich aukcji na prv.? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-22 10:40 przez lelkaa.

otworzyłam sklep

22 kwi 2012 - 10:41:17

Takie ceny faktycznie mogą się kojarzyć z ubraniami słabej jakości. Tak jak np. Japan Style -większości ubrania się podobają, ale ich jakość marna przez co odechciewa się zakupu.
Podwyższając ceny sama na tym skorzystasz, więc nie wiem nad czym się zastanawiasz :))

otworzyłam sklep

22 kwi 2012 - 10:42:39

czyli nie wolno sie podawać. Zawsze o tym marzyłam i wreszcie kiedy podrosła mi córka mam na to czas:) zastanawiam sie czy nie powinnam podnieśc cen...czy dziewczyny sie boja kupic sukienke ktora koszstuje 49 zl a taka sama w zarze 179... no nie wiem wypowiedz sie jesli mozesz?pozdrawiam i fajnie ze napisalas

otworzyłam sklep

22 kwi 2012 - 10:42:54

Jak możesz to wyślij linka do kiecuszek!:)

otworzyłam sklep

22 kwi 2012 - 10:43:30

Podaj mi swój nick na allegro na priv.

otworzyłam sklep

22 kwi 2012 - 10:44:05

ja tez chętnie zobaczę, szukam akurat na komunie

otworzyłam sklep

22 kwi 2012 - 10:45:59

ja też poproszę

otworzyłam sklep

22 kwi 2012 - 10:46:12

Bardzo ładna, ale widząc ładnie obrobione zdjęcie bałabym się kupić... Może wrzucaj takie jako miniaturkę, a real photo w aukcji? Jeżeli ładnie się prezentuje bez programu graficznego to w tej cenie na pewno klientki się znajdą.

No i też poprosiłabym o link.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-22 10:48 przez nasty_89.

otworzyłam sklep

22 kwi 2012 - 10:46:36

Ja tez chcialabym dostac link do ubran

otworzyłam sklep

22 kwi 2012 - 10:46:57

no wlasnie, podaj na priv nick ;)

otworzyłam sklep

22 kwi 2012 - 10:48:28

Włąsnie wiem ale to pierwsze zdjecia wiec juz kolejne poprosze koleżanke zeby zrobila mega naturalne i na dworzu te robilysmy w studio mnie sie bardziej podobaja te bez obrobki ale nie mialy loga sklepu i nie chcialam aby ktos mnie skopiowal. bo sie duzo napracowalam.

otworzyłam sklep

22 kwi 2012 - 10:48:39

Cytat
lizzieblue
zastanawiam sie czy nie powinnam podnieśc cen...czy dziewczyny sie boja kupic sukienke ktora koszstuje 49 zl a taka sama w zarze 179...
ja bym się nie bała, po co płacić więcej za prawie taką samą rzecz, skoro w cenie komercyjnej można mieć 3 sukienki od Ciebie :D tylko ważne żeby materiał faktycznie był wart kupna.
myślę, że znajdą się klienci, a jak nie to spróbuj podwyższyć ceny do 100zł (chociaż nie mam pojęcia jakie to sukienki :D)

też poproszę Twój nick z allegro.
i powodzenia!

otworzyłam sklep

22 kwi 2012 - 10:48:49

Ja osobiście nie kupiłabym za taniej sukienki tak jak napisałaś. Lecz podniesienie cen też może nie przynieść efektu, bo jednak to cena zachęca nas do kupna bardzo często. Rozważyłabym kwestię tych promocji, może zamieszczanie w cenie sukienki kosztu przesyłki? Darmowa przesyłka również działa zachęcająco :)

otworzyłam sklep

22 kwi 2012 - 10:49:14

ja też poproszę link. ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dylemat ; ) buty