Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odejście przyjaciela

15 maj 2018 - 15:13:37

Miesiąc temu na moich rękach odeszła moja ukochana sunia, 15-letni york. Od tamtej pory nie ma jednej chwili bym o niej nie myślała. Ból i cierpienie towarzyszą mi bezustannie, a pustka i cisza panująca w domu jest trudna do wytrzymania. Wiem, że idealnym rozwiązaniem byłby zakup szczeniaczka (odejście psa przeżywam już trzeci raz), nieporadnego maleństwa, które wymagałoby bezustannej troski i opieki, ale niestety brak mi wystarczających środków. Mam do Was prośbę, zeknijcie na mój profil, może coś wpadnie Wam w oko, a ja zyskam troszkę pieniążków na zakup psiaka.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-15 15:14 przez inga1970.

Odejście przyjaciela

15 maj 2018 - 15:17:52

polecam schroniska

Odejście przyjaciela

15 maj 2018 - 15:54:44

odejscie bliskiej osoby czy też pupila nigdy nie jest łatwe, ale trzeba umiec sie z tym zmierzyc bo to nam bedzie towarzyszyło całe życie. i im szybciej nauczymy sie pozwalac odchodzic tym lepiej. Jak bedziesz przechodzic na druga stronę to spotkasz sie ze wszystkim bliskimi oraz swoimi pupilami i to oni pomoga ci przejsc bezpiecznie i bez lęku. Śmierc nie jest koncem i jest piekna rzecza i nie nalezy jej demonizowac.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Odejście przyjaciela

15 maj 2018 - 17:52:16

weź zwierzaka ze schroniska...

Odejście przyjaciela

16 maj 2018 - 08:23:21

Schroniska są pełne takich życiowych niedobitków ,skrzywdzonych i nieufnych czekających na serce pełne miłości..a Ty jak widzę masz jej nadmiar w tej chwili
Sama mam psa ze schroniska,którego miesiąc uczyliśmy chodzić,bo siedział w maleńkiej klatce..

Odejście przyjaciela

20 maj 2018 - 20:41:40

Mało jest psów w schroniskach? Ten post miałby sens, gdyby nie ostatnie zdanie. Przyjaciele to nie perfumy i ciuchy, można ich mieć za darmo i przy okazji zrobić coś dobrego.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Odejście przyjaciela

20 maj 2018 - 21:06:11

Żałoby nie przyspieszysz...niestety

Odejście przyjaciela

21 maj 2018 - 17:11:55

Również polecam pieska ze schroniska :) nie będą potrzebne pieniądze a co najważniejsze, uratujesz pieska :)

Odejście przyjaciela

22 maj 2018 - 08:12:23

co za absurd moim zdaniem.
Tyle jest fajnych zwierzaków w schronisku , po co tracić pieniądze .??

Odejście przyjaciela

22 maj 2018 - 08:37:19

Cytat
inga1970
Miesiąc temu na moich rękach odeszła moja ukochana sunia, 15-letni york. Od tamtej pory nie ma jednej chwili bym o niej nie myślała. Ból i cierpienie towarzyszą mi bezustannie, a pustka i cisza panująca w domu jest trudna do wytrzymania. Wiem, że idealnym rozwiązaniem byłby zakup szczeniaczka (odejście psa przeżywam już trzeci raz), nieporadnego maleństwa, które wymagałoby bezustannej troski i opieki, ale niestety brak mi wystarczających środków. Mam do Was prośbę, zeknijcie na mój profil, może coś wpadnie Wam w oko, a ja zyskam troszkę pieniążków na zakup psiaka.

dobra jesteś .... kupcie coś to sobie kupię nowego psa... juz ci ktoś napisał zaadoptuj ze schroniska... przepraszam ale sie strasznie zwieśniaczyłaś tym wątkiem...

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Odejście przyjaciela

17 gru 2018 - 13:11:09

Co wybrać , wszystko zależy czego oczekujesz (oprócz finansowania) od danego produktu.Pierwsza różnica to własność - przy leasingu nie jesteś właścicielem , druga to fakt ,że przy leasingu (tym najbardziej popularnym), całość raty ląduje w kosztach a nie tylko odsetki.Trzeba więc sobie wszystko policzyć i odpowiedzieć na pytanie czego ja oczekuję.Bez względu jednak na to czy szukasz kredytu inwestycyjnego czy leasingu warto porozmawiać z ludźmi z firmy - wybierz na RacoonGo.com

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Skakuny