Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 3/5

Co jedzą Wasze psy?

20 gru 2017 - 23:18:23

mój pies wcina suchą karmę. Dopełniam mu dietę karmą mokrą- wszystko marki petvita. Akurat mój pies lubi jagnięcinę, więc jako suchą karmę wybieram petvita adult medium lamb. Jeśli podaję mokrą karmę to również jest to petvita adult- w składzie ma wieprzowinę, jagnięcinę i drób. Szczerze polecam bo karma tej marki jest naprawdę o wysokiej jakości.

Co jedzą Wasze psy?

04 paź 2019 - 14:15:56

Warto poczytać o diecie BARF, która oparta jest prawie wyłącznie o mięso dla psów, najlepiej surowe. Odkąd spotkałam się z tematem i wprowadziłam taki sposób żywienia dla mojego pupila, zauważam dużą różnicę w jego zdrowiu i samopoczuciu. Dobre produkty w atrakcyjnych cenach kupuje na stronie <moderacja> Polecam.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-10-04 22:32 przez moderator.

Co jedzą Wasze psy?

04 paź 2019 - 21:13:22

Suchą karmą ma, ale prawie nie rusza, bardzo rzadko. Głównie to jej gotujemy, jak zostanie mięso niezjedzone z obiadu to zje (niesmażone, ale np. z zupy), do tego kasza.

Co jedzą Wasze psy?

30 kwi 2022 - 22:55:09

BRIT mokra na śniadanie i kolację, sucha na obiad. Suchą trochę namaczam, inaczej nie bardzo wchodzi. Za to wszystkie niejadalne paskudztwa wchodzą jak najbardziej ;)

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Co jedzą Wasze psy?

31 maj 2022 - 22:00:49

Tylko i wyłącznie karma najwyższej jakości! Ale i tak to nie oznacza, że pies nie będzie chorował. Mój na przykład ma problem z sercem dlatego kupuję ziołowe tabletki na serce dla psa . Są naprawdę świetne, bo już jest poprawa w wynikach

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Co jedzą Wasze psy?

07 cze 2022 - 19:54:51

my mamy z josery bezzbozowa karme lachs kartoffel z łososiem i nature energetic z drobiem :)

Co jedzą Wasze psy?

28 sie 2022 - 21:32:33

W tej chwili nasza Deizi ma mokrą karme Josera Meat Lovers z jagnieciną ale lubi też indyka czy kaczkę z dynia. Dobrej jakości karmy

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Co jedzą Wasze psy?

30 gru 2022 - 19:27:36

Prawidłowe odżywianie jest niezwykle ważne ale też dobrze pomyśleć o dodatkowej suplementacji by polepszyć stan zdrowia i zwiększyć kondycję. Mogę polecić oleje CBD Hempets które są naturalne, bez żadnych szkodliwych substancji i są zatwierdzone przez inspektorat weterynarii

Co jedzą Wasze psy?

09 sty 2023 - 20:16:43

Karmienie psów to nie taka prosta sprawa. Szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie mamy tak duży wybór karm na rynku. W pierwszej kolejności musimy określić to jakiej wielkości jest nasz pies. Psy ważące w dorosłym życiu powyżej 25 kg są określane jako duże, natomiast powyżej 40 kg jako olbrzymie. To właśnie dwa najpopularniejsze rodzaje z jakimi mamy do czynienia. Będzie to oczywiście wymagało od właściciela większego nakładu finansowego w utrzymaniu i zapewnieniu odpowiednio dobranej diety. Przeglądajać opinie w internecie to karma dla psów Delcon - https://nosem.pl/kategoria-produktu/sucha-karma-dla-psa/karma-dla-psa-delcon/ zdobywa najlepsze opinie w kategorii jakości. Zapewnienie psu dobrej kondycji to osobna kwestia o jakiej warto podyskutować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-01-29 17:07 przez eJagoda.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odejście przyjaciela