Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

zakupy internetowe

10 minut temu

Budowa domu

15 minut temu

Projekt wnętrza

48 minut temu

usługi stomatologiczne

51 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 3/5

Co jedzą Wasze psy?

20 gru 2017 - 23:18:23

mój pies wcina suchą karmę. Dopełniam mu dietę karmą mokrą- wszystko marki petvita. Akurat mój pies lubi jagnięcinę, więc jako suchą karmę wybieram petvita adult medium lamb. Jeśli podaję mokrą karmę to również jest to petvita adult- w składzie ma wieprzowinę, jagnięcinę i drób. Szczerze polecam bo karma tej marki jest naprawdę o wysokiej jakości.

Co jedzą Wasze psy?

04 paź 2019 - 14:15:56

Warto poczytać o diecie BARF, która oparta jest prawie wyłącznie o mięso dla psów, najlepiej surowe. Odkąd spotkałam się z tematem i wprowadziłam taki sposób żywienia dla mojego pupila, zauważam dużą różnicę w jego zdrowiu i samopoczuciu. Dobre produkty w atrakcyjnych cenach kupuje na stronie <moderacja> Polecam.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-10-04 22:32 przez moderator.

Co jedzą Wasze psy?

04 paź 2019 - 21:13:22

Suchą karmą ma, ale prawie nie rusza, bardzo rzadko. Głównie to jej gotujemy, jak zostanie mięso niezjedzone z obiadu to zje (niesmażone, ale np. z zupy), do tego kasza.

Co jedzą Wasze psy?

30 kwi 2022 - 22:55:09

BRIT mokra na śniadanie i kolację, sucha na obiad. Suchą trochę namaczam, inaczej nie bardzo wchodzi. Za to wszystkie niejadalne paskudztwa wchodzą jak najbardziej ;)

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Co jedzą Wasze psy?

31 maj 2022 - 22:00:49

Tylko i wyłącznie karma najwyższej jakości! Ale i tak to nie oznacza, że pies nie będzie chorował. Mój na przykład ma problem z sercem dlatego kupuję ziołowe tabletki na serce dla psa . Są naprawdę świetne, bo już jest poprawa w wynikach

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Co jedzą Wasze psy?

07 cze 2022 - 19:54:51

my mamy z josery bezzbozowa karme lachs kartoffel z łososiem i nature energetic z drobiem :)

Co jedzą Wasze psy?

28 sie 2022 - 21:32:33

W tej chwili nasza Deizi ma mokrą karme Josera Meat Lovers z jagnieciną ale lubi też indyka czy kaczkę z dynia. Dobrej jakości karmy

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Co jedzą Wasze psy?

30 gru 2022 - 19:27:36

Prawidłowe odżywianie jest niezwykle ważne ale też dobrze pomyśleć o dodatkowej suplementacji by polepszyć stan zdrowia i zwiększyć kondycję. Mogę polecić oleje CBD Hempets które są naturalne, bez żadnych szkodliwych substancji i są zatwierdzone przez inspektorat weterynarii

Co jedzą Wasze psy?

09 sty 2023 - 20:16:43

Karmienie psów to nie taka prosta sprawa. Szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie mamy tak duży wybór karm na rynku. W pierwszej kolejności musimy określić to jakiej wielkości jest nasz pies. Psy ważące w dorosłym życiu powyżej 25 kg są określane jako duże, natomiast powyżej 40 kg jako olbrzymie. To właśnie dwa najpopularniejsze rodzaje z jakimi mamy do czynienia. Będzie to oczywiście wymagało od właściciela większego nakładu finansowego w utrzymaniu i zapewnieniu odpowiednio dobranej diety. Przeglądajać opinie w internecie to karma dla psów Delcon - https://nosem.pl/kategoria-produktu/sucha-karma-dla-psa/karma-dla-psa-delcon/ zdobywa najlepsze opinie w kategorii jakości. Zapewnienie psu dobrej kondycji to osobna kwestia o jakiej warto podyskutować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-01-29 17:07 przez eJagoda.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odejście przyjaciela