Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

calominal opinie

30.01 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

Co jedzą Wasze psy?

11 lip 2016 - 19:46:25

ja mojemu pieskowi kupuje karmę,gotuje indyczka kurczaczka czasem wołowinke

zweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Co jedzą Wasze psy?

12 lip 2016 - 20:31:04

sucha karma od Doctor Dog jest bardzo dobra, naturalna nie ma tych wszystkich sztucznych składników, zawiera za to dużą porcję mięsa i błonnik, mojemu psu bardzo smakuje

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Co jedzą Wasze psy?

16 lip 2016 - 11:51:51

Dziewczyny, wypowiadajcie się w temacie i z kulturą. Inaczej wątek będzie zamknięty a autorki offtopów otrzymają ostrzeżenia.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 1/5

Co jedzą Wasze psy?

21 lip 2016 - 17:45:03

psy nie powinny jeść (z resztą jak i koty) naszego jedzenia, jest dla nich za słone i rozwala im nerki :/ lepsza najgorsza karma niż nasze jedzenie, taka prawda. Ale za nieduże pieniądze można już kupić dobre karmy, mój psiak je Iams - niezła karma i nie jest droga. I nawet nie śmierdzi jak większość. Suchą je tylko, mokrej nie lubi, ewentualnie z suchej robię mu mokrą (wystarczy porządnie namoczyć).

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

Co jedzą Wasze psy?

29 lip 2016 - 07:59:27

Mnie weterynarz polecił karmę Purina. Nie jest tania lecz mojej suczce bardzo smakuje :)

Co jedzą Wasze psy?

30 lip 2016 - 20:43:11

Cytat
czokoszok1992
Ja daje odpadki z obiadu :) nie znosze marnotrawic jedzenia dlatego nie kupuje karmy bo wtedy resztki wylądowałyby w koszu ale ja mam kundelka wiec jemu takie jedzonko odpowiada :)

Co za różnica czy kundel czy rasowiec? psy nie powinny jeść resztek z Twojego obiadu. Jeżeli szkoda Ci wyrzucać, to gotuj mniej. No tak... kundle mogą jeść co popadnie, bo nie są rasowe... ciekawe myślenie :)

Cytat
CzerwoneUsta
Korzystam z porad świetnego weterynarza i znawcy nawyków żywieniowych zwierząt...nie słucham miłośników i sprzedawców sztucznego żywienia, oni zawsze twierdzą że sztuczne jest zdrowe...smacznegopociesza
ten weterynarz i znawca to jedna osoba? :)

Cytat
CzerwoneUsta
Gotowe psie żarcie jest tym samym co i ludzkie pakowane do pojemników...jedna wielka chemiczna breja. Nie wmawiaj mi że posiłek który sama ugotuję w domu jest gorszy od psiej karmy, i nie ważne 100 czy 200 lat wstecz, psy to stworzenia które świetnie sobie radziły na wolności, jadły to co udało im się zdobyć w tym to co człowiek wyrzucał. To ludzie wymyślili sztuczne jedzenie aby uprościć sobie życie, i to ludzie mają coraz więcej problemów zdrowotnych przez niezdrowe sztuczne jedzenie a psy jedzą to co da im człowiek i dobry weterynarz ci powie że karma psia nie zastąpi zdrowego posiłku,zapcha tylko żołądek a sztuczne witaminy nie zastąpią naturalnych. Dlatego ja gotuję rodzinie zdroweposiłki. Ale sama kupuję ten chłam dla psiaków ponieważ jest to najszybszy sposób nakarmienia. A teksty "najzdrowsza karma to ta za którą zapłacisz" jest dla nieświadomych zapracowanych właścicieli zwierzaków...i uświadom sobie jaką chemią jest naszpikowana sztuczna karma dla zwierząt, leży i się nie psuje, ale to za trudne do zrozumienia, ważne że pisze na niej że są witaminy itp, i to już wystarcza dla mniej świadomych.

troszeczkę się mylisz. dzikie psowate owszem jedzą co znajdą, ale! są na tyle mądre, że znajdą sobie odpowiednie rzeczy do jedzenia. czyli: upolują, zjedzą zioła, itd. a nie resztki z obiadu.
piszesz, że ludzie mają coraz więcej problemów przez niezdrowe jedzenie i jednocześnie piszesz, że twój pies zajada się rarytasami z resztek?
nie jestem zapracowana i jestem świadoma, że mój pies nie zje resztek z mojego obiadu. Bo resztki z obiadu są mu zbędne, polecam zapoznać się z zasadami żywienia psów, a później się wypowiadać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-30 21:45 przez wz1001.

Co jedzą Wasze psy?

30 lip 2016 - 22:55:03

wz1001, i tak zdania nie zmienię...to że założyłaś nowe konto nie oznacza że zmienię zdanie, i tak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Moim suczkom podałam dzisiaj wędzone koście a na główny posiłek ryż z mielonym, teraz po spacerze otrzymały czyścik do zębówściana dobranoczzz

Dodam tylko, mmka67 że nigdzie nie pisałam o zajadaniu się resztkami przez moje psy, dlatego wiem że skoro dalej wmawiasz to czego nie powiedziałam i czepiasz się konkretnych osób, to oznacza jedno...wróciłaś pod nowym nickiem tylko po to żeby dalej się popisywać pseudo wiedzą, po tym jak udowodniłam że nie potrafisz czytać...i po co zaśmiecasz wątek, a tak fajnie dziewczyny już pisały czym karmiąściana



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-30 23:33 przez CzerwoneUsta.

Co jedzą Wasze psy?

30 lip 2016 - 23:22:10

mam suczke shihtzu, codziennie/co dwa dni gotuje jej indyczka z marchewka, a poza tym je suche jedzenie z firmy Gosbi, mega polecam, w sklepach chyba nie ma, kupujemy jej na str producenta i w gratisie zawsze dostaje jeszcze jakas zabaweczke :)

Co jedzą Wasze psy?

31 lip 2016 - 11:42:15

Cytat
CzerwoneUsta
wz1001, i tak zdania nie zmienię...to że założyłaś nowe konto nie oznacza że zmienię zdanie, i tak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Moim suczkom podałam dzisiaj wędzone koście a na główny posiłek ryż z mielonym, teraz po spacerze otrzymały czyścik do zębówściana dobranoczzz

Dodam tylko, mmka67 że nigdzie nie pisałam o zajadaniu się resztkami przez moje psy, dlatego wiem że skoro dalej wmawiasz to czego nie powiedziałam i czepiasz się konkretnych osób, to oznacza jedno...wróciłaś pod nowym nickiem tylko po to żeby dalej się popisywać pseudo wiedzą, po tym jak udowodniłam że nie potrafisz czytać...i po co zaśmiecasz wątek, a tak fajnie dziewczyny już pisały czym karmiąściana

Czy ja gdzieś napisałam, że masz zmieniać zdanie? Po prostu odniosłam się do Twojej wypowiedzi nie
O czym Ty piszesz? Jaki nowy nick? :o Nie wiem o co Ci chodzi, ale chyba bierzesz mnie za kogoś innego :) Tak przynajmniej wnioskuję.

Co jedzą Wasze psy?

31 lip 2016 - 11:52:14

ściana
Posiłek; chrupki z kotletem mielonym, woda i smakołyk nuci

Co jedzą Wasze psy?

31 lip 2016 - 14:55:02

Krytyka i krytyka i jeszcze raz krytyka... Karmicie sobie czym chcecie kundle czy rasowe psy, biedne czy bogate Panie. Nie rozumiem tego pouczania innych, ludzie! Każdy postępuje według własnych zasad i norm. To że jedna z drugą będą cisnęły na forum społeczeństwo że krzydzę/dzimy nasze psy bo jedzą resztki z obiadu to świata tym nie zmienicie moje drogie. Przykro mi ale wiele tutaj nie zdziałacie. Jeśli już tak bardzo Wam zależy na zdrowym żywieniu psów to zróbcie manifest czy coś a nie rzucacie jakimiś frazesami z "googla" wyciągniętymi, na dodatek na forum??? Litości...

Co jedzą Wasze psy?

31 lip 2016 - 16:54:46

czokoszok1992, spokojnie...dobry właściciel zadba o to aby pies nie chodził głodny, a reszta według uznania:)nie przetłumaczysz komuś kto nie chce słuchać, że ważniejsze jest dobro i bezpieczeństwo psa. Koleżanka zakładając nowe konto pokazała na ile jest wiarygodna...jest spalona, dostała blokadę, więc już luzik.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Co jedzą Wasze psy?

18 sie 2016 - 07:04:04

W zasadzie wszystko. Od zawsze moja Tosia żebrze przy stole i jak się patrzy tymi swoimi dużymi oczami to aż szkoda jej nie dać :) Staramy się jej ostatnio jednak nie dawać bo przytyła i jest na diecie.

Ma już swoje lata tak więc kupuję dla niej karme dla seniorów. Konkretnie Brit Care Grain Free Senior & Light . Jest to bezzbożoa karma dla starszch psów ( zalecił nam ją mój weterynarz). Ma bardzo niski indeks glikemiczny tak wiec zapobiega otyłości.

Zamawiam ją przez internet.<moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-31 11:08 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Co jedzą Wasze psy?

31 sie 2016 - 11:02:25

Ja jestem właścicielką buldoga francuskiego i muszę wam powiedzieć, że staram się karmić go bardzo różnorodnie. Przede wszystkim stawiam na dobre i sprawdzone karmy, które kupuje najczęściej w zaufanym sklepie zoologicznym <moderacja>. Mój psiak je zarówno mokre karmy (od Happy Dog i Bozity) jak i suche (Acana, Merit Food). Od czasu do czasu kupuje też jakieś przysmaczki (najczęściej do tresury), ale zdarza mi się również gotować - np. jakieś warzywka z ryżem ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-31 11:08 przez moderator.

Co jedzą Wasze psy?

31 paź 2016 - 11:12:49

o jedzą Wasze psy - kazda z was karmi jak im zycie dyktuje i kasa .
nie rozumiem o co tu cała afera.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MOJA GADAJĄCA PAPUGA ! A Wy macie w domu papugi?