Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co jedzą Wasze psy?

03 lip 2016 - 08:22:27

Ja daję mojemu słoneczku to czego ja lub rodzina nie zdoła zjeść. Mój za karmą taką typowo sklepową nie przepada. Ale odpadki wcina z checią.

Co jedzą Wasze psy?

03 lip 2016 - 21:38:00

Cytat
juulciaaak
Ja daję mojemu słoneczku to czego ja lub rodzina nie zdoła zjeść. Mój za karmą taką typowo sklepową nie przepada. Ale odpadki wcina z checią.

Czyli co konkretnie? Resztki zupy? Ziemniaki z sosem?

Co jedzą Wasze psy?

04 lip 2016 - 13:00:39

Tak np. jakieś zlewki z zupy, czy kości jak jemy kurczaka. Wszystko tak naprawdę. :D

Co jedzą Wasze psy?

04 lip 2016 - 18:17:55

Cytat
juulciaaak
Tak np. jakieś zlewki z zupy, czy kości jak jemy kurczaka. Wszystko tak naprawdę. :D

... :/ to niech jeszcze któraś napisze, że takie żarcie, jest zdrowsze od dobrej karmy.
I jeszcze te kości z kurczaka... blech

Co jedzą Wasze psy?

05 lip 2016 - 21:10:20

Mój je porcje rosołowe albo żołądki, a czasem wątróbkę no i codziennie paprykę czerwoną, która uwielbia i zawsze się o nią upomina :)

zweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Co jedzą Wasze psy?

08 lip 2016 - 10:26:27

ja mojemu kupuję karmę Doctor Dog, jest naturalna, bez tych wszystkich sztucznych ulepszaczy które są w tych sklepowych karmach, na ich stronie internetowej mozna ją zamówić

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

Co jedzą Wasze psy?

08 lip 2016 - 15:54:05

Prawda jest taka, że nie istnieje jedyny słuszny system żywienia, który sprawdzi się u każdego psa.Ja swojemu urozmaicam dietę raz dając mu coś ugotowanego,raz surowego a raz psie chrupki.Uwielbia zarówno ryż z podrobami jak i taki z twarogiem i bananem.Odnośnie karmy suchej my podajemy naszemu pupilowi IAMS bo zawiera 25% mięsa.Co do kości psom nie podaje się kości gotowanych jak coś to tylko i wyłącznie surowe.

Co jedzą Wasze psy?

08 lip 2016 - 17:07:37

idiotyzmy .
po pierwsze zlewki z obiadu itd ,,,to daje się psu na wsi.
Normalnie psy w mieście nie powinny jeść tego co my , nasze potrawy zawierają duzo przypraw które szkodzą psom na skóre.
są karmy w puszkach i to nawet z dużą zawartością mięsa.
Są też psy które jedzą ogórki kiszone i kapustę oraz groch , ja uważam że nie powinniśmy im dawać przypraw i kośći a szczególnie kurzych .
Można dawać płuca , wątrobę , wszystkie podroby .

Co jedzą Wasze psy?

09 lip 2016 - 15:23:25

Moderator powinien zamknac ten watek. @nbbo komentarze nie wnosza juz nic do watku i robi sie nieprzyjemnie. :(

Co jedzą Wasze psy?

09 lip 2016 - 19:49:00

Cytat
czokoszok1992
Moderator powinien zamknac ten watek. @nbbo komentarze nie wnosza juz nic do watku i robi sie nieprzyjemnie. :(
Popieram.

Co jedzą Wasze psy?

09 lip 2016 - 20:08:23

Cytat
czokoszok1992
Moderator powinien zamknac ten watek. @nbbo komentarze nie wnosza juz nic do watku i robi sie nieprzyjemnie. :(

Nie nieprzyjemnie, tylko nie ma o czym gadać. Zgadzam się.

Ale, ale! nadal czekam na wyjaśnienie z tą gotowaną rybą! :D Bo mnie to strasznie ciekawi! :D

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Co jedzą Wasze psy?

09 lip 2016 - 22:21:01

Dziewczyny, czytam to mojemu psu i normalnie wymiękamy ... zeżarł mi właśnie kanapkę z masłem i szynką ;)
Ja mojemu daję gotowe karmy różnej jakości i gotowane dla niego,a czasami zje kotleta czy mięso drobiowe co zostanie z obiadu, ziemniaków nie daję, bo nie ruszy, suche kocie karmy lubi, marchewkę ... muszę mu często zmieniać, bo bestia kaprysi i wywali miskę, i pójdzie.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Co jedzą Wasze psy?

09 lip 2016 - 23:20:19

Psy jak ludzie chyba nie da rady cały czas żyć śmieciowym żarciem, można na siłę, ale to przecież widać jak pies choruje i każdy odpowiedzialny właściciel powinien mieć to na uwadze w końcu to nasz przyjaciel i jak chory to trzeba działać, i nie mówię tylko o wizytach u weta, a o żarciu jakie dajemy swoim pupilom.

Co jedzą Wasze psy?

09 lip 2016 - 23:30:20

Cytat
malmie
Psy jak ludzie chyba nie da rady cały czas żyć śmieciowym żarciem, można na siłę, ale to przecież widać jak pies choruje i każdy odpowiedzialny właściciel powinien mieć to na uwadze w końcu to nasz przyjaciel i jak chory to trzeba działać, i nie mówię tylko o wizytach u weta, a o żarciu jakie dajemy swoim pupilom.

O tym cały czas trąbię... już mi się trąbką "wytrąbkała" ech...

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Co jedzą Wasze psy?

09 lip 2016 - 23:39:45

Cytat
mmka67
O tym cały czas trąbię... już mi się trąbką "wytrąbkała" ech...

:D wiadomo, że od jednej parówy psu się nic nie stanie. Mój tam chapnie jakiegoś "śmiecia", ale nie da rady cały czas choć skudny jest. Nie pozwalam mu i koniec.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MOJA GADAJĄCA PAPUGA ! A Wy macie w domu papugi?