Obecnie rozmawiamy o:

lody do gastronomi

gorący temat

Otwarcie sklepu online

32 minut temu

FARBA A UTLENIACZ

godzinę temu

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kot w pościeli

09 cze 2016 - 10:40:59

Do grzybicy pochwy mogą przyczynic sie nieodpowiednie majtki, proszek i podmywanie sie nie plynem do higieny intymnej moga zaburzac flore bakteryjna, basen, zle podcieranie sie, ale przede wszystkim partner. Jesli ty sie leczysz on tez powinien. Zwierzaki.nie mają nic do tego

Kot w pościeli

09 cze 2016 - 11:01:04

Czas zadbać o dokładną higienę osobistą, i nie zwalać winy na kota...zoofilia raczej odpada?? ginekolog do wymiany skoro nie zna się na takich sprawach. Jak jest chłop to go również pod prysznic;)

Kot w pościeli

09 cze 2016 - 13:00:31

Jako lekarz weterynarii skomentuję to tak: kot często jest bezobjawowym nosicielem grzyba (microsporum). Zdarza się, że dzieci lub osoby starsze i każdy z osłabioną odpotnością, przebywające z takim kotem, mogą taką grzybicę złapać...ale nie spotkałam się by była to grzybica pochwy :) tylko skóry gł. na przedramionach.
Napisałam dodatkowy komentarz dot grzybicy w poście o iladianie

Kot w pościeli

09 cze 2016 - 14:51:15

Od dziecka mam jakiegoś znajdę kota. Teraz obecnie mam dwa koty z którymi śpię.I nigdy nie chorowałam, nie wiem co to antybiotyk :)

Kot w pościeli

09 cze 2016 - 15:19:21

Cytat
emaergieo
Znam bardzo wiele osób, któe wolą spać nago niż zakładać na siebie kolejne warstwy. Dla kobiet bardziej higieniczne jest spanie bez bielizny.


Każdy zwierzak przenosi brud ze sobą. Jesli pozwalacie mu spać ze sobą to jasne że macie większy kontakt z patogenmi.

Jeśli masz taką infekcje to zrób wymaz i wylecz porządnie. U kobiet niewiele trzeba żeby coś łapały, wszystko blisko siebie, temperatura, stres.

Ja tam się zgadzam z koleżanką.
Wiele kobiet śpi w samych koszulach nocnych (bez bielizny) i na pewno jest to zdrowsze niż spanie w majtkach.
Czy koty mogą przenosić grzybicę tego nie wiem, ale bakterie na pewno. A infekcja bakteryjna często przebiega bezobjawowo, więc może być groźniejsza niż grzybiczna.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Kot w pościeli

09 cze 2016 - 16:18:54

Może temu ginekologowi chodziło głównie o tego innego hmmm "kota" :P bo tamten "kot" może przenosić.

Kot w pościeli

10 cze 2016 - 10:34:18

Kocurka :)

Kot w pościeli

10 cze 2016 - 11:32:25

Cytat
kleszczu
Cytat
emaergieo
Cytat
kleszczu
a śpisz z gołą psiochą na wierzchu bezpośrednio na pościeli?? Czy też brud ma magicznego gpsa który wskaże im drogę przez twoją piżamę i majty?

Znam bardzo wiele osób, któe wolą spać nago niż zakładać na siebie kolejne warstwy. Dla kobiet bardziej higieniczne jest spanie bez bielizny.


Każdy zwierzak przenosi brud ze sobą. Jesli pozwalacie mu spać ze sobą to jasne że macie większy kontakt z patogenmi.

Jeśli masz taką infekcje to zrób wymaz i wylecz porządnie. U kobiet niewiele trzeba żeby coś łapały, wszystko blisko siebie, temperatura, stres.


a ja nie znam ani jednej osoby która śpi całkowicie nago i to z zwierzakiem w łóżku i to bzdura, że spanie w bieliźnie jest niehigieniczne, nie wiem co to za ciemnogród, no chyba, że ktoś śpi w brudnych gaciach w których chodził cały dzień i do tego nie umył się przed położeniem do łóżka

no cześć!
(to już znasz) :D

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Kot w pościeli

10 cze 2016 - 12:03:40

Cytat
izuun
Cytat
kleszczu
Cytat
emaergieo
Cytat
kleszczu
a śpisz z gołą psiochą na wierzchu bezpośrednio na pościeli?? Czy też brud ma magicznego gpsa który wskaże im drogę przez twoją piżamę i majty?

Znam bardzo wiele osób, któe wolą spać nago niż zakładać na siebie kolejne warstwy. Dla kobiet bardziej higieniczne jest spanie bez bielizny.


Każdy zwierzak przenosi brud ze sobą. Jesli pozwalacie mu spać ze sobą to jasne że macie większy kontakt z patogenmi.

Jeśli masz taką infekcje to zrób wymaz i wylecz porządnie. U kobiet niewiele trzeba żeby coś łapały, wszystko blisko siebie, temperatura, stres.


a ja nie znam ani jednej osoby która śpi całkowicie nago i to z zwierzakiem w łóżku i to bzdura, że spanie w bieliźnie jest niehigieniczne, nie wiem co to za ciemnogród, no chyba, że ktoś śpi w brudnych gaciach w których chodził cały dzień i do tego nie umył się przed położeniem do łóżka

no cześć!
(to już znasz) :D



No patrz jednak nie. Teraz sie nie dziwie, ze niektorzy maja na face kilkaset znajomych osob ktorych nawet na oczy nie widzieli ale wielce maja duzo znajomych...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-10 12:04 przez kleszczu.

Kot w pościeli

10 cze 2016 - 13:15:21

Cytat
kleszczu
Cytat
izuun
Cytat
kleszczu
Cytat
emaergieo
Cytat
kleszczu
a śpisz z gołą psiochą na wierzchu bezpośrednio na pościeli?? Czy też brud ma magicznego gpsa który wskaże im drogę przez twoją piżamę i majty?

Znam bardzo wiele osób, któe wolą spać nago niż zakładać na siebie kolejne warstwy. Dla kobiet bardziej higieniczne jest spanie bez bielizny.


Każdy zwierzak przenosi brud ze sobą. Jesli pozwalacie mu spać ze sobą to jasne że macie większy kontakt z patogenmi.

Jeśli masz taką infekcje to zrób wymaz i wylecz porządnie. U kobiet niewiele trzeba żeby coś łapały, wszystko blisko siebie, temperatura, stres.


a ja nie znam ani jednej osoby która śpi całkowicie nago i to z zwierzakiem w łóżku i to bzdura, że spanie w bieliźnie jest niehigieniczne, nie wiem co to za ciemnogród, no chyba, że ktoś śpi w brudnych gaciach w których chodził cały dzień i do tego nie umył się przed położeniem do łóżka

no cześć!
(to już znasz) :D



No patrz jednak nie. Teraz sie nie dziwie, ze niektorzy maja na face kilkaset znajomych osob ktorych nawet na oczy nie widzieli ale wielce maja duzo znajomych...

ale wstałaś lewą nogą czy ogólnie zawsze masz takie pozytywne nastawienie do życia i świata wokół? hmm

Kot w pościeli

10 cze 2016 - 13:39:56

U mnie kot śpi w łóżku od kiedy pamiętam i nie miałam żadnej choroby czy to ginekologicznej czy jakiejś innej 'spowodowanej' kotem. Owszem czasem w lato go wyganiam, bo jestem alergiczką a on przynosi na sierści pyłki z łąk. Ale grzybica? I to pochwy? No raczej nie.

I grzybicę nie tylko można 'złapać' od partnera. Ja nawet jak nie współżyłam, to wystarczyło, że brałam antybiotyki i już miałam grzybice.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-10 10:37 przez sowa1801.

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Kot w pościeli

10 cze 2016 - 14:14:36

Cytat
izuun
Cytat
kleszczu
Cytat
izuun
Cytat
kleszczu
Cytat
emaergieo
Cytat
kleszczu
a śpisz z gołą psiochą na wierzchu bezpośrednio na pościeli?? Czy też brud ma magicznego gpsa który wskaże im drogę przez twoją piżamę i majty?

Znam bardzo wiele osób, któe wolą spać nago niż zakładać na siebie kolejne warstwy. Dla kobiet bardziej higieniczne jest spanie bez bielizny.


Każdy zwierzak przenosi brud ze sobą. Jesli pozwalacie mu spać ze sobą to jasne że macie większy kontakt z patogenmi.

Jeśli masz taką infekcje to zrób wymaz i wylecz porządnie. U kobiet niewiele trzeba żeby coś łapały, wszystko blisko siebie, temperatura, stres.


a ja nie znam ani jednej osoby która śpi całkowicie nago i to z zwierzakiem w łóżku i to bzdura, że spanie w bieliźnie jest niehigieniczne, nie wiem co to za ciemnogród, no chyba, że ktoś śpi w brudnych gaciach w których chodził cały dzień i do tego nie umył się przed położeniem do łóżka

no cześć!
(to już znasz) :D



No patrz jednak nie. Teraz sie nie dziwie, ze niektorzy maja na face kilkaset znajomych osob ktorych nawet na oczy nie widzieli ale wielce maja duzo znajomych...

ale wstałaś lewą nogą czy ogólnie zawsze masz takie pozytywne nastawienie do życia i świata wokół? hmm

tylko dla osób wyjątkowo inteligentnych :D

Cytat
justangel
Cytat
emaergieo
Znam bardzo wiele osób, któe wolą spać nago niż zakładać na siebie kolejne warstwy. Dla kobiet bardziej higieniczne jest spanie bez bielizny.


Każdy zwierzak przenosi brud ze sobą. Jesli pozwalacie mu spać ze sobą to jasne że macie większy kontakt z patogenmi.

Jeśli masz taką infekcje to zrób wymaz i wylecz porządnie. U kobiet niewiele trzeba żeby coś łapały, wszystko blisko siebie, temperatura, stres.

Ja tam się zgadzam z koleżanką.
Wiele kobiet śpi w samych koszulach nocnych (bez bielizny) i na pewno jest to zdrowsze niż spanie w majtkach.
Czy koty mogą przenosić grzybicę tego nie wiem, ale bakterie na pewno. A infekcja bakteryjna często przebiega bezobjawowo, więc może być groźniejsza niż grzybiczna.

w koszuli nocnej - kłania się czytanie ze zrozumieniem
jak ktoś śpi w koszuli to nie śpi nago



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-10 14:16 przez kleszczu.

Kot w pościeli

10 cze 2016 - 14:24:06

Cytat
kleszczu
w koszuli nocnej - kłania się czytanie ze zrozumieniem
jak ktoś śpi w koszuli to nie śpi nago

To może wyrażę się bardziej dosadnie: jak masz na sobie samą koszulę nocną (na ogół sięgającą max do kolana) i nie masz ubranych majtek to wybacz, ale nie ma opcji, żebyś przez całą noc miała przykryty tyłek. Koszula Ci się podwinie i śpisz tyłkiem na pościeli/prześcieradle. Tak więc dla okolic poniżej pasa wychodzi prawie na to samo czy śpisz w koszuli czy rozebrana, bo i tak masz te okolice na wierzchu.

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Kot w pościeli

10 cze 2016 - 14:31:16

Cytat
justangel
Cytat
kleszczu
w koszuli nocnej - kłania się czytanie ze zrozumieniem
jak ktoś śpi w koszuli to nie śpi nago

To może wyrażę się bardziej dosadnie: jak masz na sobie samą koszulę nocną (na ogół sięgającą max do kolana) i nie masz ubranych majtek to wybacz, ale nie ma opcji, żebyś przez całą noc miała przykryty tyłek. Koszula Ci się podwinie i śpisz tyłkiem na pościeli/prześcieradle. Tak więc dla okolic poniżej pasa wychodzi prawie na to samo czy śpisz w koszuli czy rozebrana, bo i tak masz te okolice na wierzchu.

koleżanka z którą się zgodziłaś napisała jasno i wyraźnie - NAGO
jak nie wie co to znaczy to niech wróci do szkoły przyswoić na nowo podstawowe pojęcia
sorry też śpię w koszulach/halkach ale jak śpię to śpię a nie skaczę po łóżku jak małpka, nie rzucam się, nie lunatykuje, nie wiercę i nigdy nie budzę się z dupą na wierzchu, a żadne magiczne siły na pewno mnie nie przykrywają w nocy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-10 14:31 przez kleszczu.

Kot w pościeli

10 cze 2016 - 14:51:49

Cytat
kleszczu
koleżanka z którą się zgodziłaś napisała jasno i wyraźnie - NAGO
jak nie wie co to znaczy to niech wróci do szkoły przyswoić na nowo podstawowe pojęcia
sorry też śpię w koszulach/halkach ale jak śpię to śpię a nie skaczę po łóżku jak małpka, nie rzucam się, nie lunatykuje, nie wiercę i nigdy nie budzę się z dupą na wierzchu, a żadne magiczne siły na pewno mnie nie przykrywają w nocy

A Ty się czepiasz słówek i chcesz się wdawać w pyskówkę, i mnie obrazić, czy próbujesz się dogadać:)?
Fakt, może się nieprecyzyjnie wyraziłam, używając skrótu myślowego. Autorka dopytywała o problemy okolic intymnych w związku z ewentualnym spaniem kota w pościeli. Chodzi więc o ewentualny goły tyłek. A dla mnie spanie nago od spania w koszuli nocnej dla wyżej wspomnianych okolic prawie niczym się nie różni. Małpą nie jestem, ale się zawsze odkrywam:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Te zwierzaki potrzebują naszej pomocy :(