Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kot w pościeli

08 cze 2016 - 12:47:15

Czy kot śpiący z nami w lozku na koldrze moze się przyczynić do grzybicy pochwy?

Kot w pościeli

08 cze 2016 - 13:35:30

ŻE co???????????? konflikt

Kot w pościeli

08 cze 2016 - 13:50:40

Nie może. Za to koty zapobiegają astmie:)

Kot w pościeli

08 cze 2016 - 14:02:01

Ginekolog mi tak powiedzial ze przenosza brud na lapkach z podlogi na posicel i stad infekcji mozna sie nabawic.

Kot w pościeli

08 cze 2016 - 14:36:39

to zmień ginekologa :P

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Kot w pościeli

08 cze 2016 - 14:40:34

a śpisz z gołą psiochą na wierzchu bezpośrednio na pościeli?? Czy też brud ma magicznego gpsa który wskaże im drogę przez twoją piżamę i majty?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-08 14:42 przez kleszczu.

Kot w pościeli

08 cze 2016 - 15:09:08

Cytat
kleszczu
a śpisz z gołą psiochą na wierzchu bezpośrednio na pościeli?? Czy też brud ma magicznego gpsa który wskaże im drogę przez twoją piżamę i majty?

Znam bardzo wiele osób, któe wolą spać nago niż zakładać na siebie kolejne warstwy. Dla kobiet bardziej higieniczne jest spanie bez bielizny.


Każdy zwierzak przenosi brud ze sobą. Jesli pozwalacie mu spać ze sobą to jasne że macie większy kontakt z patogenmi.

Jeśli masz taką infekcje to zrób wymaz i wylecz porządnie. U kobiet niewiele trzeba żeby coś łapały, wszystko blisko siebie, temperatura, stres.

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Kot w pościeli

08 cze 2016 - 15:11:25

Cytat
emaergieo
Cytat
kleszczu
a śpisz z gołą psiochą na wierzchu bezpośrednio na pościeli?? Czy też brud ma magicznego gpsa który wskaże im drogę przez twoją piżamę i majty?

Znam bardzo wiele osób, któe wolą spać nago niż zakładać na siebie kolejne warstwy. Dla kobiet bardziej higieniczne jest spanie bez bielizny.


Każdy zwierzak przenosi brud ze sobą. Jesli pozwalacie mu spać ze sobą to jasne że macie większy kontakt z patogenmi.

Jeśli masz taką infekcje to zrób wymaz i wylecz porządnie. U kobiet niewiele trzeba żeby coś łapały, wszystko blisko siebie, temperatura, stres.


a ja nie znam ani jednej osoby która śpi całkowicie nago i to z zwierzakiem w łóżku i to bzdura, że spanie w bieliźnie jest niehigieniczne, nie wiem co to za ciemnogród, no chyba, że ktoś śpi w brudnych gaciach w których chodził cały dzień i do tego nie umył się przed położeniem do łóżka



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-08 15:12 przez kleszczu.

Kot w pościeli

08 cze 2016 - 19:47:50

Szokujące pytanie powiem szczerze :o

Kot w pościeli

08 cze 2016 - 20:56:38

Pytanie jak pytanie ale jakie odpowiedzi.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Kot w pościeli

08 cze 2016 - 22:27:07

Przyczyny raczej szukaj gdzie indziej

Kot w pościeli

08 cze 2016 - 22:42:23

Jeszcze się nie spotkałam z przypadkiem grzybicy pochwy spowodowanej przez kota. Ginekolog chyba źle skojarzył...

Kot w pościeli

08 cze 2016 - 22:52:28

Jasne, że kotek ma bakterie na łapkach, ale nie sądzę żeby to miało jakieś powiązanie z Twoją chorobą :)

Kot w pościeli

09 cze 2016 - 09:03:23

po pierwsze jak jest to kot domowy i nie wychodzi z domu to nie ma mozliwosci by przenosił choroby, po drugie grzybica pochwy nie robi sie od spania ze zwierzeciem w jednym lóżku, po trzecie wójek google ne gryzie tam można znaleźć wszelkie medyczne źródła o tej chorobie, a najlepiej nie rozkminiac tylko się leczyć

Kot w pościeli

09 cze 2016 - 10:25:44

Rozśmieszyło mnie to pytanie :D
Ja całe życie śpię z psami i jestem zdrowa :D

Tobie radzę zadbać bardziej o higienę, swoją a przede wszystkim partnera...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Te zwierzaki potrzebują naszej pomocy :(