Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

16 minut temu

elektryka sklep

22 minut temu

wakacje last minute

38 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sklep zoologiczny w Poznaniu

24 kwi 2016 - 00:36:48

Pytanie kieruję do osób z Poznania.
Czy mogłybyście podać sklepy zoologiczne, w których można kupić zwierzaka.
Mam wrażenie, że takich sklepów jest coraz mniej. Najbardziej interesował rejony przy Malcie, Starołęka

Sklep zoologiczny w Poznaniu

24 kwi 2016 - 02:12:35

Napisz jakiego zwierzaka chcesz kupić

Sklep zoologiczny w Poznaniu

24 kwi 2016 - 13:10:48

Cytat
LUNA07042014
Napisz jakiego zwierzaka chcesz kupić

Świnkę morską

Sklep zoologiczny w Poznaniu

24 kwi 2016 - 18:10:34

ja proponuje kupi8c zwierzaka z hodowli domowej niz z zoologa takie zwierzaczki sa bardziej komunikatywne i przyjazne

Sklep zoologiczny w Poznaniu

24 kwi 2016 - 19:54:50

Też radzę kupić z hodowli domowej miałam 3 świnki z zoologicznego wszystkie zdechly na zapalenie płuc. Często są sprzedawane za małe. Obecna swinke mam z hodowli domowej i jest już ze mną 4 lata. Nigdy już nie kupie żadnego zwierzaka w zoologicznym

Sklep zoologiczny w Poznaniu

24 kwi 2016 - 20:54:14

hmmm, na pewno jest w King Crossie na Marcelinie, tam też swego czasu można było adoptować koty. Wiem, że jest też w M1 i chyba w City Center. A najlepiej, jak wpiszesz w google sklep zoologiczny poznań, to Ci się wyświetli mapa. W okolicach Malty, też tam są chyba ze dwa.

I popieram, może świnkę z adopcji?

Sklep zoologiczny w Poznaniu

24 kwi 2016 - 21:58:03

W adopcję nie chce się bawić, bo to za dużo zachodu. Jakiś czas temu odzywałam się do jednej babki w sprawie świnki i babka była bardzo niemiła. Ja rozumiem, że chciała zapewnić jak najlepszą opiekę dla zwierzaka, ale nie można danej osoby z góry traktować jako zagrożenie i że chce krzywdę zrobić. Takie rzeczy mnie zniechęcają.

Ja poprzednią świnkę miałam ze sklepu i żyła dobre 10 lat :)

Sklep zoologiczny w Poznaniu

06 paź 2022 - 13:29:02

W wyprawkę dla nowego zwierzaka polecam się zaopatrywać w sklepach internetowych, ponieważ ceny są niższe niż w tych stacjonarnych a wybór większy i ciekawszy. Ja lubię składać zamówienia na Unizoo.pl bo zawsze trafię na jakiś konkretny rabat. Artykułów zoologicznych jest bardzo dużo i co ważne wszystko w jedny miejscu. super

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kot w pościeli