Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sklep zoologiczny w Poznaniu

24 kwi 2016 - 00:36:48

Pytanie kieruję do osób z Poznania.
Czy mogłybyście podać sklepy zoologiczne, w których można kupić zwierzaka.
Mam wrażenie, że takich sklepów jest coraz mniej. Najbardziej interesował rejony przy Malcie, Starołęka

Sklep zoologiczny w Poznaniu

24 kwi 2016 - 02:12:35

Napisz jakiego zwierzaka chcesz kupić

Sklep zoologiczny w Poznaniu

24 kwi 2016 - 13:10:48

Cytat
LUNA07042014
Napisz jakiego zwierzaka chcesz kupić

Świnkę morską

Sklep zoologiczny w Poznaniu

24 kwi 2016 - 18:10:34

ja proponuje kupi8c zwierzaka z hodowli domowej niz z zoologa takie zwierzaczki sa bardziej komunikatywne i przyjazne

Sklep zoologiczny w Poznaniu

24 kwi 2016 - 19:54:50

Też radzę kupić z hodowli domowej miałam 3 świnki z zoologicznego wszystkie zdechly na zapalenie płuc. Często są sprzedawane za małe. Obecna swinke mam z hodowli domowej i jest już ze mną 4 lata. Nigdy już nie kupie żadnego zwierzaka w zoologicznym

Sklep zoologiczny w Poznaniu

24 kwi 2016 - 20:54:14

hmmm, na pewno jest w King Crossie na Marcelinie, tam też swego czasu można było adoptować koty. Wiem, że jest też w M1 i chyba w City Center. A najlepiej, jak wpiszesz w google sklep zoologiczny poznań, to Ci się wyświetli mapa. W okolicach Malty, też tam są chyba ze dwa.

I popieram, może świnkę z adopcji?

Sklep zoologiczny w Poznaniu

24 kwi 2016 - 21:58:03

W adopcję nie chce się bawić, bo to za dużo zachodu. Jakiś czas temu odzywałam się do jednej babki w sprawie świnki i babka była bardzo niemiła. Ja rozumiem, że chciała zapewnić jak najlepszą opiekę dla zwierzaka, ale nie można danej osoby z góry traktować jako zagrożenie i że chce krzywdę zrobić. Takie rzeczy mnie zniechęcają.

Ja poprzednią świnkę miałam ze sklepu i żyła dobre 10 lat :)

Sklep zoologiczny w Poznaniu

06 paź 2022 - 13:29:02

W wyprawkę dla nowego zwierzaka polecam się zaopatrywać w sklepach internetowych, ponieważ ceny są niższe niż w tych stacjonarnych a wybór większy i ciekawszy. Ja lubię składać zamówienia na Unizoo.pl bo zawsze trafię na jakiś konkretny rabat. Artykułów zoologicznych jest bardzo dużo i co ważne wszystko w jedny miejscu. super

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kot w pościeli