Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kochane słodkie szczęście aż się płakać chce o te biedne porzucone zwierzęta a to Najukochansi szczerzy Przyjaciele oby Bruni znalazł kochający dom i nie tylko On zasługuje na to:*

kochany! szkoda, ze nie mieszkam w okolicy :(

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
securitas1972
kochane słodkie szczęście aż się płakać chce o te biedne porzucone zwierzęta a to Najukochansi szczerzy Przyjaciele oby Bruni znalazł kochający dom i nie tylko On zasługuje na to:*

niestety jest wiele potrzebujacych zwirzaczków, ale mam nadzieję, że przynajmniej zdecydowanej większości ( bo wszystkim niestety się nie uda :( )uda się znaleźć dom ! :)

Cytat
Paullaa87
kochany! szkoda, ze nie mieszkam w okolicy :(

jeżeli tylko odległość jest problem to myślę, że dałoby się to załatwić :) w grudniu Pani ze Szczecina przyjechała do Zabrza po psiaka, który w schronisku był ponad 9 lat, także wszystko da się załatwić :) Jakby ktoś był zdecydowany na 10000000 % to chętnie pomożemy w transporcie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-21 19:02 przez oleczka2112.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
filipekkrol
Ja chciałam mieć dorosłego boksera i dlatego przygarnelismy Z ogłoszenia czteroletniego prawie .Widać było że jest bardzo mądry i wdzięczny jakby wiedział ,że tamci go nie chcą a my tak.
I co były jakieś problemy w nowym domu ? Pamiętasz może jak szybko do Was przywykł ?

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
malmie
Cytat
filipekkrol
Ja chciałam mieć dorosłego boksera i dlatego przygarnelismy Z ogłoszenia czteroletniego prawie .Widać było że jest bardzo mądry i wdzięczny jakby wiedział ,że tamci go nie chcą a my tak.
I co były jakieś problemy w nowym domu ? Pamiętasz może jak szybko do Was przywykł ?
Wierz mi od razu sie przyzwyczaił praktycznie jakby wiedział .Od razu go przytulaliśmy ,dostał jesc później go puściłam na ogrod.Pierwsze kilka dni patrzył tylko w drzwi jakby czekał ale nie skomlał ani nic.Kilka dni minęło, zobaczył ze jest kochany ma ogrod wszystko i widać było ,ze jest szczęśliwy.Zorientowalismy sie jakos po trzech dniach, że był bity.Mąz rano wyciągnął pas z szafy, chcąc włożyc do spodni,a Max jak zobaczył ten pas zaczął skomleć i sie kulic.Ja widziałm wcześniej kilka blizn ale myslałm ze to tak jak gdzies biegał czy coś.Ci ludzi mieli go w bloku w Katowicach i stamtąd ta pani go przywiozła pociągiem do nas do Zakopca.Nie chciała ani zwrotu za bilet ani zjeść u nas nic.Ale rozpłakała sie przy furtce jak na niego patrzała ostatni raz.MaX był wspaniały mądry jak człowiek prawie ,wszystko rozumiał kochał dziewczynki .Bardzo przezylismy jego smierć .Jak na boksera to długo żył ponad 10 lat jakos tak.Lekarz przyjechał i go uspił ,bo już sie męćzył.Także zaakceptował nowy dom praktycznie od razu powiem ci ,pierwsze kilka dni jak pisze patrzył w drzwi ,leżał i był aż za bardzo spokojny.Po kilku dniach no,może tydzień już zachowywał sie jakby był od zawsze u nas.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-28 12:08 przez filipekkrol.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
filipekkrol
... Po kilku dniach no,może tydzień już zachowywał sie jakby był od zawsze u nas.

Się nadziwić czasami nie mogę ... jakie to zwierzaki mądre są, nie to co niektórzy ludzie.

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
malmie
Cytat
filipekkrol
... Po kilku dniach no,może tydzień już zachowywał sie jakby był od zawsze u nas.

Się nadziwić czasami nie mogę ... jakie to zwierzaki mądre są, nie to co niektórzy ludzie.

Teraz mam drugiego psa adoptowanego jako kilkulatka i odnoszę wrażenie, że one czują albo wiedzą, że muszą się dostosować do panujących warunków itp.
I nieprawda jest (jak to wiele osób uważa) że kilkuletniego psa nie da sie niczego nauczyć, może nie wszystkie zachowania można zmienic ale wiele można skorygować, wystarczy popracować ze zwierzakiem, poswięcić mu czas.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Czy Bruni słodziak znalazł już swój nowy dom ?

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

niestety jeszcze nie :(

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

W takim razie szukamy dalej !

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

pojawiła się szansa i być może w czwartek Bruni w końcu pozna co to dom i rodzinka :) Trzymajcie kciuki ! :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

:) ja trzymam, koniecznie daj znać.

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

tutaj link do innego psiaczka z Psitula, który na dom czeka prawie 11 lat. Teraz jeszcze doszła do tego chora watroba wiec szanse na adopcje sa bardzo małe ...

www.facebook.com/events/1655830491351307/

Bruni ma dom ! :)
Dzięki wielkie wszystkim, którzy udostępniali :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-18 14:35 przez oleczka2112.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

O, matko !!! Jaka wspaniała wiadomość :) BRUNI MA DOM :)

To teraz innym szukamy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić drapak dla kota