Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

rozwód

10 minut temu

Przebranżowienie lokalu

46 minut temu

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam,
Mam suczkę jest to mieszaniec z Yorkiem ;) Mega śliczna, dość przyjazna, lubi dzieci, okazuje radośc do większości ludzi :) Nie lubi listonosza ( hihi)
Do rzeczy...
od pewnego czasu zachowuje się agresywnie. Wyczytałam co nieco o urojonych ciążach, że pies wtedy broni pewnych rzeczy jak swoich małych.
I ona właśnie tak robi, położy się na kojcu..i po chwili zaczyna warczeć, jak ktoś podejdzie do niej to wpada w złość warczy szczeka i bardo pilnuje. Tak samo gdy na kanapie leży koc, poduszka itp. Po chwili jak skoczy na koc np. łapie w zeby, warczy.. dopiero gdy uda się ją jakoś zgonić ( jest to mega trudne -potrafiłaby w tym momencie ugryźć) wtedy zaczyna się cieszyć, skacze, merda ogonkiem.
DZIWNE zachowanie - bardzo ciężke dla mieszkańców. Mama jest z nią na codzień w domu.. ma już dość. Nie można położyć się pod kocem swobodnie, bo po chwili pies strasznie warczy.

Bardzo potrzebuję pomocy. Weterynarz nie umiał mi pomóc, nie określił się dokładniej.Może ktoś z Was miał taki przypadek ?
Nie wiem jak sobie z tym poradzić.. Jest to uciążliwe. A i psa szkoda.. bo wiem ze męczy ją to też.

Pomożecie .. ?

Idź do innego weterynarza, wygląda to na ciążę urojoną. W takim przypadku najlepszym i najwłaściwszym rozwiązaniem jest kastracja (o ile nie ma przeciwskazan przed narkozą). Po jakim czasie od ostatniej cieczki zaczęła się tak zachowywać?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie zwierzątko wybrać?