Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PRZYGARNĘ KOTKA

17 wrz 2015 - 23:34:49

Kochani uderzę w Waszą wrażliwość...Jestem mamą niepełnosprawnego dziecka, który marzy o rasowym kotku. Nie stać mnie za zakupienie pupila. Gdyby ktoś z woj.śląskiego, mógł podarować kociaczka rasowego lub pól rasowca zapewniam 100%miłość traktowanie jak pełno pełnego członka rodziny i dom pełen ciepła.
Czeka niepełnosprawny Mateusz z swoimi braćmi i rodzicami.
****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

PRZYGARNĘ KOTKA

18 wrz 2015 - 00:16:02

Ta, jasne, i akurat chce mu się rasowego. Gdyby tak bardzo chciał rasowego to miałby preferencje co do wyglądu, bo niepełnosprawny nie zrozumie znaczenia słowa "rasowy", a tym bardziej nie rozróżni, który kot jest, a który nie. Żałosna wręcz próba wyłudzenia rasowca. W sumie przyznam, że mnie zdziwiłaś- pierwszy raz spotkałam się z takim idiotyzmem w wyłudzaniu czegokolwiek.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

PRZYGARNĘ KOTKA

18 wrz 2015 - 02:30:13

Cytat
19BaMbOoChA90
bo niepełnosprawny nie zrozumie znaczenia słowa "rasowy", a tym bardziej nie rozróżni, który kot jest, a który nie.

być może ten wpis jest ściemą ale powyższe stwierdzenie jest dla mnie równie bez sensu jak to co nazywasz ,,próbą wyłudzenia kota''. Uważasz, że osoba niepełnosprawna jest głupia? że nie potrafi rozróżnić ras kotów? absurdalne stwierdzenie. Chore nerki, narząd ruchu itp to też niepełnosprawnośc i nie widze związku powyższych z funkcjonowaniem psychicznym.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-18 02:30 przez nbbo.

PRZYGARNĘ KOTKA

18 wrz 2015 - 05:17:49

Jesteś matką i Twoja rola polega też na tym, by nauczyć dziecko, że nie można mieć wszystkiego. Przecież możesz to pragnienie rasowca wykorzystać do pokazania dzieciakowi, że kot to kot, dachowiec nie jest gorszy i też zasługuje na kochający dom. Weź go do schroniska i przygarnijcie jakiegoś biednego kotka, a nie żebraj o wszystko jedno jakiego, byle był rasowy, bo to naprawdę słabe.

PRZYGARNĘ KOTKA

18 wrz 2015 - 07:51:05

Och, no dobrze, przyznam, że nie wzięłam pod uwagę innych niepełnosprawności ;) Co nie zmienia faktu, że prośba jest absurdalna i bezczelna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Polubienia dla mojego kota :)