Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 4/5

Akcesoria domowe dla kociaka.

03 lip 2015 - 20:46:45

Hej,

Od niedawna mam kota i zastanawiam się nad umileniem mu życia w moim mieszkaniu poprzez kilka gadżetów. Najbardziej potrzeba jakiegoś kącika i czegoś do drapania. Wstępnie padło na takie przedmioty:
[moderacja - nieopłacona reklama]
Czy sądzicie, że takie gadżety się sprawdzą? Ewentualnie co jeszcze wypadałoby kotu kupić? Poza kuwetą rzecz jasna :D

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-10 12:04 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Akcesoria domowe dla kociaka.

18 lis 2015 - 14:00:04

Słuchaj, a ja mam do Ciebie pytanie, w jaki sposób przewozisz swojego kotka w aucie ?
Czy taki piesek musi byc przypięty w jakiś sposób czy wystarczy tyko mata antypoślizgowa ?

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Akcesoria domowe dla kociaka.

04 gru 2015 - 21:38:13

Drapak dla kota to moim zdaniem podstawa :)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Akcesoria domowe dla kociaka.

03 kwi 2018 - 19:23:35

Następnym ważnym elementem jest legowisko dla kota. Można je kupić w każdym sklepie zoologicznym albo sklepie internetowym. Osobiście kupowałam na Wyro.pl. Mają ręcznie robione legowiska dla kota i psa lub też innego zwierzaka.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-04 10:01 przez anna199388.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Akcesoria domowe dla kociaka.

03 kwi 2018 - 22:01:10

Jakaś kulka z materiału albo mała zabawka zwłaszcza jeśli to koci młodziak, ale trzeba mu pokazać, że to jego i przez pierwsze dni podsuwać do zabawy, a później to już się przyzwyczai, bo będzie jego zapach na zabawce.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 2/5

Akcesoria domowe dla kociaka.

04 kwi 2018 - 09:02:50

Drapak to podstawa jeżeli nie chcesz,żeby drapakiem były twoje meble czy wypoczynek/łóżko. Oczywiście nie ma reguły, bo czasami kotki sa figlarne i choćby miały drapków pięć to i tak wolą cos czego nie mogą

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Króliki-problem