Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

gorący temat

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pokierujcie mnie!

23 maj 2015 - 21:42:06

Moja sąsiadka ma 4 koRy 3 kotki i jeden kocur. Rozmawiałam z nia dziś i mówię ze moja kotka się okocila i w ogóle a ona na to że jej WSZYSTKIE 3 kotki są w ciąży i chyba je wyrzuci....zdebialam! Co mam zrobić? Ja mam swoje kotu w domu mogła bym je przygarnac na tymczas ale jak mi zaczną rodzić to bd masakra! Same kotki mogła bym przygarnac ale jak urodza chociaż po 3 kocięta to dla mnie miejsca zabraknie.... dzwonię do różu pytam czy mogą mi jakoś pomóc mam na myśli sterylizacje aborcyjna a one do mnie ze ta sąsiadkamusi sama z kkotami przyjechać a ja nie muszę ich przygarniac... druga sprawa to taka aborcja to koszt ok 200 zł za jednego kota a a ja nie mam aż 600 zł. Ale na myśl ze je wyrzuci mnie trzęsie! Dla czego toż nie chce mi pomóc w takiej sytuacji?! Myślałam ze od tego są...co robic???

Dzwonię do TOZU miało byc

Dzwonię do TOZU miało byc

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-23 21:44 przez kociara9229.

pokierujcie mnie!

24 maj 2015 - 00:28:33

A sąsiadka co sądzi na temat sterylizacji? Rozmawialas z nią o tym?
Jeśli chodzi o koszty to sterylizacja bywa darmowa, warto poszukać.

pokierujcie mnie!

24 maj 2015 - 07:12:22

O wczoraj wątek na temat porodu twojej kotki teraz sąsiadki koty w ciąży dziwne to trochę wiesz. co szykujesz na jutro?

pokierujcie mnie!

24 maj 2015 - 14:43:02

No moja kotka to moja a sąsiadki gdzieś bd za mieisac. Starałam się znaleźć właśnie ta sterylizacja za darmo albo z jakaś zniżka Ale nic... a ona ma gdzieś. I nic w tym dziwnego u mnie prawie każdy sąsiad ma koty. Ale ta sąsiadka ma gdzieś.... jakieś dziwne podejście do sprawy w ogóle. A



A to moje kotki które się urodzily

A to moje kotki które się urodzily





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-24 14:45 przez kociara9229.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

pokierujcie mnie!

08 cze 2015 - 21:17:01

Powiedz swojej sąsiadce, że trzeba sterylizować, a nie wyrzucać. To są żywe istoty !
Czy pomogli Ci ?

Twoje koty cudne, ale pamiętaj jesteś teraz za nie odpowiedzialna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Aktywny psiak w średnim wieku szuka domu! Pomożesz?