Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

Reiko – starszy, średniej wielkości psiak. Kuleje na przednią łapkę, więc dla większości jest „niewidzialny” (bo przecież nie wezmą niepełnosprawnego psa …) Reiko powoli „człapie” na spacerkach, jest bardzo spokojny, nie wchodzi w konflikty z innymi psami. Najlepszy byłby dla niego dom z ogrodem (w schronisku mieszka na wybiegu) lub też mieszkanie ale zdecydowanie na parterze (po pierwsze ze względu na wiek, po drugie na łapkę, która jest sztywna i schody mogłyby być dla niego problemem). Nie jest to może jakiś ogromny przytulas, ale lubi głaskanie i chciałaby godnie spędzić resztę życia w ciepłym domu :)

tutaj link do wydarzenia ( jest tam więcej zdjęć):
www.facebook.com/events/411069759053916/

Jeżeli nie możecie go przygarnąć to chociaż udostępnijcie, weźcie udział w wydarzeniu i podbijcie wątek tu na szafie.

TO TAK NIEWIELE A MOŻE ZDzIAŁAĆ TAK WIELE.



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-12 13:52 przez oleczka2112.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Dlaczego kuleje, co mu się stało ?

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
malmie
Dlaczego kuleje, co mu się stało ?

Trafił do schroniska z tą kulejącą łapą. Najprawdopodobniej była złamana i została źle poskładana przez weterynarza, teraz już z ta wada nie da się nic zrobić ;/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-08 13:43 przez oleczka2112.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Nie dość, że bez domu to jeszcze ze źle poskładaną łapą, smutne.

Ja ostatnio odstawiałam do lekarza, a potem do schronu kota z urwanym ogonem ... bosze ktoś mi podrzucił taką bidę, a ja nie mam już miejsca ani możliwości :(

Ludzie miejcie trochę empatii !

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

no niestety, brakuje tej empatii ... ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zab ijanie kotów - cz ja przesadzam?