Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

połamany piesek :( proszę o pomoc

08 mar 2015 - 16:09:37

Moj piesek został potrącony przez samochód i ma złamaną miednicę, dostaliśmy skierowanie na operację do Wrocławia, czy ktoś się orientuje jakie mogą być koszty takiej operacji, lub gdzie można wykonać operację w woj wielkopolskim (jesteśmy z południowej wlkp i może ktoś wykonuje takie poważne operacje bliżej) dziękuje za każda poradę :)

połamany piesek :( proszę o pomoc

08 mar 2015 - 16:42:34

Podbijam
Niestety nie pomogę:(

połamany piesek :( proszę o pomoc

08 mar 2015 - 17:08:47

Cytat
Pamela2014
Podbijam
Niestety nie pomogę:(

:) dziękuję

połamany piesek :( proszę o pomoc

08 mar 2015 - 17:21:08

hm od razu nasuwa mi sie pytanie? dla czego latał luzem skoro został potrącony przez auto ? mam nadzieję ze poczuwacie się do winy że został nieodpowiednio przypilnowany przez osobę z którą był na spacerku? lub której uciekł bo nie przypilnował i teraz musi cierpieć....ktoś jest bardzo nie odpowiedzialny to tylko pies .... ja słyszałam o świetnej klinice ale w czechach

połamany piesek :( proszę o pomoc

08 mar 2015 - 17:40:01

Cytat
edekzkrainykredek2
hm od razu nasuwa mi sie pytanie? dla czego latał luzem skoro został potrącony przez auto ? mam nadzieję ze poczuwacie się do winy że został nieodpowiednio przypilnowany przez osobę z którą był na spacerku? lub której uciekł bo nie przypilnował i teraz musi cierpieć....ktoś jest bardzo nie odpowiedzialny to tylko pies .... ja słyszałam o świetnej klinice ale w czechach


po pierwsze pies nie lata... a po drugie nikt z właścicieli nie musi się poczuwać do winy ponieważ został wypuszczony przez złośliwą osobę,co uwieczniły kamery

połamany piesek :( proszę o pomoc

08 mar 2015 - 18:00:41

NO TO TERAZ NIECH ZŁOŚLIWA OSOBA POCZUJE SIĘ DO ODPOWIEDZIALNOŚCI I POSZUKA KLINIKI POSZUKAJ W NECIE TEJ CZESKIEJ SŁYSZAŁAM ŻE BARDZO DOBRA I NIE ROZUMIEM JAK MOŻNA WEJŚĆ NA CUDZA POSESJĘ I WYPUŚCIĆ PSA??? OSTATNIO DOPIERO BYŁ REPORTAŻ O MYŚLIWYM KTÓRY WSZEDŁ NA CUDZĄ POSESJĘ I ZABIŁ LUDZIOM PSA MASAKRA MAM NADZIEJE ŻE WYTOCZYCIE MU PROCES CHOĆ NASZE PRAWO SŁABO SIE STARA O KARY WOBEC LUDZI ZNĘCAJĄCYCH SIE NAD ZWIERZĘTAMI...

połamany piesek :( proszę o pomoc

08 mar 2015 - 18:17:10

Cytat
edekzkrainykredek2
NO TO TERAZ NIECH ZŁOŚLIWA OSOBA POCZUJE SIĘ DO ODPOWIEDZIALNOŚCI I POSZUKA KLINIKI POSZUKAJ W NECIE TEJ CZESKIEJ SŁYSZAŁAM ŻE BARDZO DOBRA I NIE ROZUMIEM JAK MOŻNA WEJŚĆ NA CUDZA POSESJĘ I WYPUŚCIĆ PSA??? OSTATNIO DOPIERO BYŁ REPORTAŻ O MYŚLIWYM KTÓRY WSZEDŁ NA CUDZĄ POSESJĘ I ZABIŁ LUDZIOM PSA MASAKRA MAM NADZIEJE ŻE WYTOCZYCIE MU PROCES CHOĆ NASZE PRAWO SŁABO SIE STARA O KARY WOBEC LUDZI ZNĘCAJĄCYCH SIE NAD ZWIERZĘTAMI...

to nie jest zdrowa osoba ale to już mamy z głowy, piesek jest teraz pod opieką weterynarza ale niestety polecony wet ortopeda przez weekend nie operuje. dopiero jutro udzieli informacji kiedy bedzie mogl to zrobic. pisze tutaj dlatego że moze ktos poleci jakiegoś weterynarza ortopede blizej mojego miejsca zamieszkania

połamany piesek :( proszę o pomoc

08 mar 2015 - 18:56:13

mam nadzieję że będzie dobrze trzymam kciuki pozdrawiam

połamany piesek :( proszę o pomoc

08 mar 2015 - 19:49:56

Dziękuję :) dobre słowo zawsze się przyda :)

połamany piesek :( proszę o pomoc

08 mar 2015 - 21:04:15

Hej,miałam taki sam problem tyle ze z kotem,również miał połamaną miednicę oraz żuchwe,zawieźliśmy go do weterynarza,zrobili operacje wsadzili w kość drut jednym słowem go uratowali,zapłaciłam 780zł no ale to kot i nie Wrocław a Białystok,także nie wiem:(

połamany piesek :( proszę o pomoc

08 mar 2015 - 21:18:29

dziękuję :) jestem wdzięczna za każda odpowiedz :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

połamany piesek :( proszę o pomoc

09 mar 2015 - 21:47:31

Jak pies ?

Myślę, że gdzieś w granicach tys.

połamany piesek :( proszę o pomoc

09 mar 2015 - 22:03:03

Cytat
malmie
Jak pies ?

Myślę, że gdzieś w granicach tys.


piesek czeka na operację, okazało się że koszt to faktycznie około 1000zł

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

połamany piesek :( proszę o pomoc

09 mar 2015 - 22:06:09

Cytat
she22
piesek czeka na operację, okazało się że koszt to faktycznie około 1000zł

To życzę wytrwałości dla Was i szybkiego powrotu do zdrowia dla pupila :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Robiąc zakupy jak zwykle możesz pomóc